Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Al pa zarad poskodbe nemore met skornja.

Ja sam pol če je tko, jaz tudi motorja nebi vozil. Kakorkoli že, smešno zgleda :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pol če je tko, jaz tudi motorja nebi vozil. Kakorkoli že, smešno zgleda :D .

To že.

Ma kaj, poskodba se ni razlog. Ne recem, ce ti noga al pa roka manjkata, ce pa mas kaj zlomljeno al pa zvito pa .... xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že.

Ma kaj, poskodba se ni razlog. Ne recem, ce ti noga al pa roka manjkata, ce pa mas kaj zlomljeno al pa zvito pa .... xD

sam je kr otežen furat če maš kej zvit al pa poškodovan kr če pač to stvar napenjaš je bolečina zlo velka. Vem sam k sm mel prebit kolen in sm na vsak način hotu it vn sm se mogu vsake tok časa usest. Tri dni po operaciji slepiča sm šol vn metat kobre za nov let. Dam sm pršu točn na dan novga leta 31.12 Pa še iz 4tega štuka dol hodt. Sm mislu da nam preživel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že.

Ma kaj, poskodba se ni razlog. Ne recem, ce ti noga al pa roka manjkata, ce pa mas kaj zlomljeno al pa zvito pa .... xD

Haha, dobra :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že.

Ma kaj, poskodba se ni razlog. Ne recem, ce ti noga al pa roka manjkata, ce pa mas kaj zlomljeno al pa zvito pa .... xD

Očitno si spregledal te slike :whistle: oz.ga ne poznaš!

post-18324-1248714717.jpg

post-18324-1248714875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars SP-1 mi paše kot ulit, supermoto rokavice sm nabavo in zaj sm pa kompletn! :D

zaj me lahka z aviona vržejo če hočejo

a je kiri za to da bi eno cestno dirko naredli, en krog po celi sloveniji??? tm nasredin avgusta alpa konc avgusta lahk še kasnej za mojo volo.

najbolš bi blo da bi nas šlo čimveč, pa brez sesalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars SP-1 mi paše kot ulit, supermoto rokavice sm nabavo in zaj sm pa kompletn! :D

zaj me lahka z aviona vržejo če hočejo

a je kiri za to da bi eno cestno dirko naredli, en krog po celi sloveniji??? tm nasredin avgusta alpa konc avgusta lahk še kasnej za mojo volo.

najbolš bi blo da bi nas šlo čimveč, pa brez sesalcev.

ja jst sm zravn če gremo prot konc avgusta kr se mi inštruktor vrne šele 10.8 in bo najbrž v tistmu tednu tud glavna pa upam da nrdim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars SP-1 mi paše kot ulit, supermoto rokavice sm nabavo in zaj sm pa kompletn! :D

zaj me lahka z aviona vržejo če hočejo

a je kiri za to da bi eno cestno dirko naredli, en krog po celi sloveniji??? tm nasredin avgusta alpa konc avgusta lahk še kasnej za mojo volo.

najbolš bi blo da bi nas šlo čimveč, pa brez sesalcev.

Jst grem prc če se zmenmo! Seveda če nebom meu službe....tko da zmente se pa grem takoj zram

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesir a si to ti na teh slikah? ker sm dons enga točno tko oblečenega vidu. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars SP-1 mi paše kot ulit, supermoto rokavice sm nabavo in zaj sm pa kompletn! :D

zaj me lahka z aviona vržejo če hočejo

a je kiri za to da bi eno cestno dirko naredli, en krog po celi sloveniji??? tm nasredin avgusta alpa konc avgusta lahk še kasnej za mojo volo.

najbolš bi blo da bi nas šlo čimveč, pa brez sesalcev.

a je 130 zadosti velka top speed ?? :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesir a si to ti na teh slikah? ker sm dons enga točno tko oblečenega vidu. :rolleyes:

Ne!Prijatelj...Poglej dobro sliki.L. roka ni na balanci....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take rute bomo splanirali da niti do stotke neboš pršu :D

po ravnici bom jaz tko žgal da se mašina nebo neki fejst matrala... buda povej. okol 90 z hgs komplett auspuffanlage? :P

bomo se že prilagodil da bojo vsi pršli na svoj račun ane .) vsakih 80 alpa 100 km nardimo 10 po potrebi tud 20 minut čik-drink pavzo tak da bo komot turca tud za tiste z rskami pa husqiji xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. :)

Ali nima roke ali se samo igra?

Slabo si pogledal,če nisi videl kje je ročka sklopke :whistle:

Ko bi se le..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo si pogledal,če nisi videl kje je ročka sklopke :whistle:

Ko bi se le..

UF :S

pa res pod rocko za bremzo je.

Impult jst sm za. Z HGSjem bos brez problema sel 90 xD hehe :D ( samo nebos izkoristil niti 50% vsega potenciala :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take rute bomo splanirali da niti do stotke neboš pršu :D

po ravnici bom jaz tko žgal da se mašina nebo neki fejst matrala... buda povej. okol 90 z hgs komplett auspuffanlage? :P

bomo se že prilagodil da bojo vsi pršli na svoj račun ane .) vsakih 80 alpa 100 km nardimo 10 po potrebi tud 20 minut čik-drink pavzo tak da bo komot turca tud za tiste z rskami pa husqiji xD

SMom se bo v zavetrju vozil. Ko pa pride do magičnih 120 pa suvereno mimo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo testiram če mi dela novi add-on za mozillo, tako da lahko ta post preprosto ignorirate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uspel mi je krstit huso :D jebemo mater pa pesek na cesti aaaaaaaaaaaaaa :headbang::headbang::headbang:

do tačke sm jo pa vseen spravu dans!!!!

si bom kr sam čestital :worship:

sam ni kej hujšga na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo kakšen program, v katerem bi odprl .pdf obrazec, ga lahko izpolnil (vstavljal tekst) in ga potem lepo sprintal? Oziroma, kje bi lahko kaj takega našel?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foxit reader? Sej pomoje lahko to v vsakem. Jaz sem izpolnjeval nekaj za štipendijo pa mi je šlo s prve. Mora pa bit tisti obrazec pripravljen za vpisovanje, drugače pomoje res ne gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!