Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A kdo ve kako se izpolne:

Učni ozirma študijski uspeh

neki.gif

Kaj pa kam nej napišem?

to je obrazec za sprejem v študentski dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kako se izpolne:

Učni ozirma študijski uspeh

neki.gif

Kaj pa kam nej napišem?

to je obrazec za sprejem v študentski dom.

To je po mojem za sprintat pa ročno izpolnit. Pdf obrazci zgledajo malo drugače. Se pa lahko motim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kako se izpolne:

Učni ozirma študijski uspeh

neki.gif

Kaj pa kam nej napišem?

to je obrazec za sprejem v študentski dom.

Ka ni nobenih navodil za izpolnjevanje zraven? Drugače se pa glede izpolnjevanja strinjam z krajcerjem.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ni nobenih navodil za izpolnjevanje zraven? Drugače se pa glede izpolnjevanja strinjam z krajcerjem.

V navodilih glede tega ne piše. Jest zlo grdo pišm tko da raj na kompu rešm pa pol sprintam. Sej isti format pride vn, samo vse je lepo napisan- najbrž ni to nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgovor stoletja... sj maš skor vse za obkrožt :D

kaj važno če je lepo al grdo glavno da je čitljivo ajajajaj

za takšne stvari se sekira folk ko Lady GoGo ne pa en motorist z Kawasaki Ninja 250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgovor stoletja... sj maš skor vse za obkrožt :D

kaj važno če je lepo al grdo glavno da je čitljivo ajajajaj

za takšne stvari se sekira folk ko Lady GoGo ne pa en motorist z Kawasaki Ninja 250

Še zmer morm tisto izpolnt, na roke al pa na računalnik.

Ninja 250? Pomisli še enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no 636 pol pa še hujš...

če drugače negre si daj v slikarja pa riši črke not če misliš da bo tak lepše kt če boš na roko pisal.

Lohka tud na roke, ni problema, zanima me pa;

A kdo ve kako se izpolne:

Učni ozirma študijski uspeh

neki.gif

Kaj pa kam nej napišem?

to je obrazec za sprejem v študentski dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V navodilih glede tega ne piše. Jest zlo grdo pišm tko da raj na kompu rešm pa pol sprintam. Sej isti format pride vn, samo vse je lepo napisan- najbrž ni to nič narobe.

Če v navodilih ne piše pa vprašaj tam kamor moraš to oddat, se pravi vprašaš v študentskem domu. Če ti tam ne bodo znali povedati, potem itak ni nič pomembnega :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohka tud na roke, ni problema, zanima me pa;

a ti greš v portorož za promet in pomorstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap

mi boš poslav vse zapiske da bom jst mel čez 3leta :worship: . Če se nemotm je 3leta in torej je 7stopnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kak ukrep ti da policaj če se voziš z 600 ccm motorjem izpit maš pa za 125 ccm, star si pa 18 let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa še zanima ukrep če zraven nimaš homologacijskega kartončka,k gor piše da ga morš met zmeram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kak ukrep ti da policaj če se voziš z 600 ccm motorjem izpit maš pa za 125 ccm, star si pa 18 let?

denarna kazen in prepoved opravljanja izpita 2 leti od zagrešitve kaznivega dejanja.

mene pa še zanima ukrep če zraven nimaš homologacijskega kartončka,k gor piše da ga morš met zmeram.

denarna kazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kak ukrep ti da policaj če se voziš z 600 ccm motorjem izpit maš pa za 125 ccm, star si pa 18 let?

Kazen - Brez veljavnega vozniškega dovoljenja 500€ kazni

denarna kazen in prepoved opravljanja izpita 2 leti od zagrešitve kaznivega dejanja.

ni res

Koliko jih poznaš s prepovedjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je kazen če nimaš kartončka.če bi js zrihtal da bi mi napisal v prometno 9kw recimo,v kartončku bi bilo pa še vedno 18kw...ali bi lahko to ugotovili.

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je kazen če nimaš kartončka.če bi js zrihtal da bi mi napisal v prometno 9kw recimo,v kartončku bi bilo pa še vedno 18kw...ali bi lahko to ugotovili.

lp.dejan

poglej

ko ti blokiraš motor, ti vzamejo star kartonček, dajo novega v katerem piše 25kw. Potem ti pa nardijo prometno v kateri piše 25kw.

Uglavnm hotu sm povedat, da ne vem kako ti bo to ratal dati bodo v prometno to vpisal... ampak ok

ugotovli sugrn ne bodo :D

drgač pa kartončka ne nosim sabo in tud 90% motoristov ga ne. Povečini to ne gledajo, lahk maš pa glih smolo ja :)

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej

ko ti blokiraš motor, ti vzamejo star kartonček, dajo novega v katerem piše 25kw. Potem ti pa nardijo prometno v kateri piše 25kw.

Uglavnm hotu sm povedat, da ne vem kako ti bo to ratal dati bodo v prometno to vpisal... ampak ok

ugotovli sugrn ne bodo :D

drgač pa kartončka ne nosim sabo in tud 90% motoristov ga ne. Povečini to ne gledajo, lahk maš pa glih smolo ja :)

nene,js mam 125 z 18kw in bi lahka prek poznanstev zrihtal 9kw v prometno,da bi bil vozen z a1 izpitom.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene,js mam 125 z 18kw in bi lahka prek poznanstev zrihtal 9kw v prometno,da bi bil vozen z a1 izpitom.

lp

Zakaj bi pa pol sploh rabil homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen - Brez veljavnega vozniškega dovoljenja 500€ kazni

ni res

Koliko jih poznaš s prepovedjo?

enega, sicer je tu šlo za B kategorijo, za A kategorijo pa mislim da je isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enega, sicer je tu šlo za B kategorijo, za A kategorijo pa mislim da je isto?

tud jst, ampak ta je za povrh še prekleto veliko napihal .)

Poznam jih pa malo morje ustavlenih brez izpitov, tako mladoletni kot polnoletni pa noben od njih ni dobil prepovedi. Ustavljeni tudi večkrat .) To naredijo res v izjemnih okoliščinah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa pol sploh rabil homologacijo?

ja ker sem zraven motorja in prometne dobil homologacijski kartonček ,na katerem piše da ga moram imeti VEDNO zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!