Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ali je na 125 motorju obvezno zraven imeti paket prve pomoči?ali jo lahko maš v nahrbtniku,ker meni se ne sanja kam jo naj vtaknem na WRE?

lp

Obvezna, kaj si prešprical tečaj CPP-ja in PP...hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ruzak je kurac, kkr mas ruzak mas tut kako 0,5 flase za vodo in pa cokoladico zravn ziher, kaj bos noso samo prvo pomoc ?!?! :P, in to posledično lahko pri padcu pomeni tudi "smrt" hrbtenice :hmm:

no sei ce mas tut sam prvo pomoc, je ze pri padcu neka ovira za hrbtenico ?!

ali pač ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

...razen če se je tudi tu kaj spremenilo, včasih že ni bilo treba :) ....

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah dečki kam pa naj denar spravim??

rucksack mam vedno sabo: kopalke, brsačo, formular za kasko, najnujnejše orodje in seveda prvo pomoč. aja pa seveda nogavico z dvemi luknami :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logično da ne, sej pred izpitom tut nisi delu prve pomoči=)

zanimivo.. :hmm: ker mam u prometni napisan 50ccm in me je zadnč na ridah u planini ustavu policaj in me prašu če imam prvo pomoč :) sm reku ja imam (in jo tud res mam,pod zicom) pa je reku ok. loh greš.. ni nč gledu..ampak kot kaže jo morš met, drgač me neb sprašvou an.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.. :hmm: ker mam u prometni napisan 50ccm in me je zadnč na ridah u planini ustavu policaj in me prašu če imam prvo pomoč :) sm reku ja imam (in jo tud res mam,pod zicom) pa je reku ok. loh greš.. ni nč gledu..ampak kot kaže jo morš met, drgač me neb sprašvou an.

Najbrž je mislu da maš aprilia rs 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno g33k vprašanje: če mi rajo igra z 96kbps kolk cajta ga loh poslušam če mam na voljo 100MB prenosa?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno g33k vprašanje: če mi rajo igra z 96kbps kolk cajta ga loh poslušam če mam na voljo 100MB prenosa?

Hvala

radjo*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radjo*

Ce sem prav racunal 17,36 minut :) ( samo verjetno sem se zmotil, ker se mi zdi malo xD )

A ponuja kdo sponzorstvo? :)

Rabil bi 50% sponzorja ( lahko tudi manj xD ) za nekaj takega:

Husqvarna_SM450RR_08_stpz.jpg ( verjetno ne nov in verjetno ne najnovejsi model xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno g33k vprašanje: če mi radio igra z 96kbps kolk cajta ga loh poslušam če mam na voljo 100MB prenosa?

Hvala

ti se zajebavaš ne :blink: :stupid::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se zajebavaš ne :blink: :stupid::headbang:

A dej samo napiš mi, prosm te no. Jest ko zračunam dobim enkrat tko enkrat pa drgač. Se ne spoznam glih na te stvari.

A ponuja kdo sponzorstvo? :)

Rabil bi 50% sponzorja ( lahko tudi manj xD ) za nekaj takega:

( verjetno ne nov in verjetno ne najnovejsi model xD )

Glede na to, da so jih samo 100 nardil boš zelo težko dubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej samo napiš mi, prosm te no. Jest ko zračunam dobim enkrat tko enkrat pa drgač. Se ne spoznam glih na te stvari.

Glede na to, da so jih samo 100 nardil boš zelo težko dubu.

96kbps je minuimalna hitrost prenosa podatkov, oz po domače če ti internet dela hitrej od 96kbps boš lahko ta radio poslušal nemoteno. Če poslušaš radi se ne shranjujejo nobeni podatki in zato ti ni treba skrbeti za prostor na trdem disku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej samo napiš mi, prosm te no. Jest ko zračunam dobim enkrat tko enkrat pa drgač. Se ne spoznam glih na te stvari.

Glede na to, da so jih samo 100 nardil boš zelo težko dubu.

100 / 0.096 = 1041 / 60 = 17.361... :)

Kako samo 100? Saj to je 08 model :) Jst bi tut z 05 biu zadovoljen :D

ti se zajebavaš ne :blink: :stupid::headbang:

Kaj pa ce se ne ? Ti lahko prodas Varaderota pa se vedno nimas za prvo gumo od tega mopeda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

96kbps je minuimalna hitrost prenosa podatkov, oz po domače če ti internet dela hitrej od 96kbps boš lahko ta radio poslušal nemoteno. Če poslušaš radi se ne shranjujejo nobeni podatki in zato ti ni treba skrbeti za prostor na trdem disku.

Ma ne človk, radjo mi igra s 96kbps js mam pa na voljo 100MB internetnega prenosa.

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: kateri radio bi pa sploh rad poslušal? Pa oprosti za prejšnji post. Res sem misli da se šališ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako samo 100? Saj to je 08 model :) Jst bi tut z 05 biu zadovoljen :D

To je bla omejena serija, nardil so jih pa samo 100. Ta mopi je Husqvarna SM450RR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav je 100MB dost za manj kot 18min predvajanja :(

Drugace poslušam di.fm zanima me pa zato ker bi si kupil mobi pri simobilu. V paketu se dobi neomejen prenos čez blackberry.net dostopno točko in pa 100MB prenosa čez drugo/e točko/e. A ma ta točka kšno omejitev al pa kej? Al si loh skos čez to točko povezan? Al kako je sploh s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!