Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Bom endan počekiral :)

http://maps.google.com/maps?f=q&source...038495&z=15

Tloris ravno ne obeta Race landa. A ko dodaš kakšen klanček, malo koruze na lep sončen dan...

So tile 3-4je odprti ovinki kot nalašč za 125iste v moji bljižini.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počekiral :)

A mi lohk en skor za zihr pove nekej...

Motor naj bi na 19.000 na servis peljal, pa ker danes nima časa, vrjetno nebom doma sedel ter bi naredil kakšen kilometerček...

A bi blo kaj narobe če pripeljem na 19.200 zaradi garancije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počekiral :)

A mi lohk en skor za zihr pove nekej...

Motor naj bi na 19.000 na servis peljal, pa ker danes nima časa, vrjetno nebom doma sedel ter bi naredil kakšen kilometerček...

A bi blo kaj narobe če pripeljem na 19.200 zaradi garancije?

Pri yamahi od vseh firm najmanj komplicirajo za popravila v garanciji!Lahk ga pelješ tud z 200km več.Men je na servisu rekel,da naj R1 pripeljem,čez 14 dni.Pa sem mu rekel,da bo pol že za še en servis kilometrov....da naj v tem slučaju res peljem na drugega...drugače pa par kilometrov gor dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš enega na bolhi in avtonetu , ki jih prodaja za 10 eu in je vsak teden na relaciji lj-mb. Drgač pa ti raje priporočam motul 710, sicer malo dražje...samo motul je motul, pa še diši :lol1:

hm....zanimivo :worship: Mah bom kr pri tts-u ostau sej je kr dobbr diši pa tut men :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri yamahi od vseh firm najmanj komplicirajo za popravila v garanciji!Lahk ga pelješ tud z 200km več.Men je na servisu rekel,da naj R1 pripeljem,čez 14 dni.Pa sem mu rekel,da bo pol že za še en servis kilometrov....da naj v tem slučaju res peljem na drugega...drugače pa par kilometrov gor dol :naughty:

ok hvala :)

Ker se mi res neda tako lepega dopoldneva oz. če bo popoldne zdržalo doma bedet, oz. delat najkrajše možne relacije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počekiral :)

A mi lohk en skor za zihr pove nekej...

Motor naj bi na 19.000 na servis peljal, pa ker danes nima časa, vrjetno nebom doma sedel ter bi naredil kakšen kilometerček...

A bi blo kaj narobe če pripeljem na 19.200 zaradi garancije?

Men ni noben kompliciral ko sem pripeljau na servis na 6000 km na števcu pa sem imel 7500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravš da si iz Vodic?

Ei tm ko se pelješ od Agipa desno proti Bukovici (al nevem. neka vas na B je tam desno)

Se pelješ čez lezečega miličnika... Pol so pa vsaj 4je toooooook u iber hudi ovinki da je čist adlijo :worship::worship::worship:

Največ sm letu čez enga 130Km/h :krneki:

Sam k me je stiskal zarad slabih gum pa še kolenčnikov nimam, da bi šu brust na une ovinke.

Hudi ovinki!

Prov maš bukovica je ja.Pelješ se mim osnovne šole in vrtca pol pa ovinki ukol pa trava če se lih uležeš .)

Popravljeno . Popravil sky125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se vecina od vas zajebava iz yamahe ybr 125, si kar poglejte kakšne akrobacije/stunte se da z njo izvedit! :blink:

Respect :OK: :lol:

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se vecina od vas zajebava iz yamahe ybr 125, si kar poglejte kakšne akrobacije/stunte se da z njo izvedit! :blink:

Respect :OK: :lol:

:lol1: Oblada.Jst pa ful :eek: gledam kaj bo zdej izvedu pol se pa uleže na motor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Oblada.Jst pa ful :eek: gledam kaj bo zdej izvedu pol se pa uleže na motor :worship:

Pa si vidu kak zna vozit sam z eno roko :unsure: to si jst že od nekdaj želim...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si vidu kak zna vozit sam z eno roko :unsure: to si jst že od nekdaj želim...

:grim

Kakšne "poze" mu use na pamet pridejo :worship: P.R.O.F.I :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm meu prometno nesrečo z motorjem.. Pelau sem se za dvema avtoma, nasproti je pa en prehitevu v škarje, oba avta pred mano sta zabremzala z vso silo.. zato se meni z motorjem ni uspelo pravočasno ustaviti in sem prileteu v zadek zadnjega avtomobila. Varnostne razdalje sem imel dovolj, vendar se vseeno nisem mogu pravčas ustavit.. avto ki je prehitevo v škarje je zbežau iz kraja nesreče.. torej sem bil potem js kriv :headbang: potem sma pa s tistim v katerega sem se zaleteu izpolnala poročilo o prometni nesreči.. zdej me je pa fajn začel vse bolet, ker sem kr fejst prletu v avto.. ima kdo kakšne izkušne s čim podobnim? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm meu prometno nesrečo z motorjem.. Pelau sem se za dvema avtoma, nasproti je pa en prehitevu v škarje, oba avta pred mano sta zabremzala z vso silo.. zato se meni z motorjem ni uspelo pravočasno ustaviti in sem prileteu v zadek zadnjega avtomobila. Varnostne razdalje sem imel dovolj, vendar se vseeno nisem mogu pravčas ustavit.. avto ki je prehitevo v škarje je zbežau iz kraja nesreče.. torej sem bil potem js kriv :headbang: potem sma pa s tistim v katerega sem se zaleteu izpolnala poročilo o prometni nesreči.. zdej me je pa fajn začel vse bolet, ker sem kr fejst prletu v avto.. ima kdo kakšne izkušne s čim podobnim? :whistle:

Seveda. :) Ti bos kriv. Bolelo te bo fajn šele juter. Verjetno zjutraj nebos mogel ustat xD. Uzem si dan/dva prosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo kakšne izkušne s čim podobnim? :whistle:

ja. pr meni je bila spredaj ograja.

ze prpravlam tozbo, ograja je bila enostavno prevec v ovinek narjena.

buda ma seveda prav... brez opreme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. pr meni je bila spredaj ograja.

ze prpravlam tozbo, ograja je bila enostavno prevec v ovinek narjena.

buda ma seveda prav... brez opreme?

opremo sm meu na srečo vso.. sm še kr dober odneso.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opremo sm meu na srečo vso.. sm še kr dober odneso.. :whistle:

Men je oprema resila polovico prstov na levi roki in pa seveda dobrsen del obraza :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm meu prometno nesrečo z motorjem.. Pelau sem se za dvema avtoma, nasproti je pa en prehitevu v škarje, oba avta pred mano sta zabremzala z vso silo.. zato se meni z motorjem ni uspelo pravočasno ustaviti in sem prileteu v zadek zadnjega avtomobila. Varnostne razdalje sem imel dovolj, vendar se vseeno nisem mogu pravčas ustavit.. avto ki je prehitevo v škarje je zbežau iz kraja nesreče.. torej sem bil potem js kriv :headbang: potem sma pa s tistim v katerega sem se zaleteu izpolnala poročilo o prometni nesreči.. zdej me je pa fajn začel vse bolet, ker sem kr fejst prletu v avto.. ima kdo kakšne izkušne s čim podobnim? :whistle:

Če imaš ao+ pol idi v bolnico jamrat. Drugače bi ti pa policja rekel, če se je avto lahko ustavil bi se tudi ti lahko. Aja onem ki je pa spizdo pa mu glavo odtrgam.

Pa ta v katerega si se zaletel je videl ta avto kateri je v škarje šel, če ga je bi mogla poklicat policijo pa dat prijavo. Mogoče bi pa ga našli.

fajn okrevaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff sam da ti nč ni hujšga. :huh: men je pa dons na najbl prometni cesti zakuhal. in sm mogu čakat 5min da se je usaj tok shladiu da sm lohk šu naprej pa še en motorist bi me kmal sabo uzel. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff sam da ti nč ni hujšga. :huh: men je pa dons na najbl prometni cesti zakuhal. in sm mogu čakat 5min da se je usaj tok shladiu da sm lohk šu naprej pa še en motorist bi me kmal sabo uzel. :rolleyes:

to pa ni glih fajn. se spomn k smo avto porival kr je zakuhu ker je počla vodna črpalka. pa pride en slovenc do ns pa začne v nemščini šprehat da s enm iz havbe kadi kr se nismo še takrt umaknli in je mislu da ne vemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš ao+ pol idi v bolnico jamrat. Drugače bi ti pa policja rekel, če se je avto lahko ustavil bi se tudi ti lahko. Aja onem ki je pa spizdo pa mu glavo odtrgam.

Pa ta v katerega si se zaletel je videl ta avto kateri je v škarje šel, če ga je bi mogla poklicat policijo pa dat prijavo. Mogoče bi pa ga našli.

fajn okrevaj

Z avtom se lahk velik hitrej ustaviš kot z avtom.. Na policiji so pa rekli, da če mam js kakšne poškodbe da morjo uni tja pridet al pa midva tja.. da naredijo uradni zapisnik.. potem bi pa js mogu plačan kazn zaradi povzročitve škode.. zato nism tega naredo.. ker nism neki hudo poškodovan.. Da ga vidm kje v Celu ta avto.. pa razbijem mu ceuga.. :headbang: Vidl smo sam, da je biu črn twingo s celskimi registracijami.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom se lahk velik hitrej ustaviš kot z avtom..
.

zdej nevem kam si mislu motor vstavt!

Vem sam da je tko da se z motorjom na suhem prej ustavš na mokrem pa obratno. če se motm me popravte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel je reči da se z avtom prej ustaviš kot z motorjem. Seveda je spet odvisno kak avto in motor primerjaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se z motorjam prej ustavt, sam je lažje v avtu. Samo bremzo tišiš, itak ma vsak avto že abs, pa sam pritisneš in to je to. Da se na motorju hitreje ustaviš, morš pomoje fajn že obvladat bremzanje. Je pa res, odvisno kaj primerjaš med sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!