Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fuck....V naselju me pojebe radar 85km/h...mi da za pihat seveda 0.0 ... Mi nekaj tam govori, pa mi prepise podatke iz vozniske, prasa kako je tastarim doma ime, pa eno telefonsko stevilko. Prav da mi kazni nemore dat ker sem mladoleten, tko da vrjetno dobim sodnika za prekrske kjer baje sledi opomin?....In to se ni vse...

Se peljem kaksnih 20km, vidm srno ob cesti, zbremzam kolikor se je dalo, bum srna v masko, srna mislim da je preživela...No ni je bilo na cesti, eni so se zraven ustavili pa rekl da se je odplazla nekam v travnik....Moram to kaj prijavit? Sam sem na sreco obstal na motorju, oz...sploh ni bilo ničesar za čutit, samo počlo je.

Oh ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck....V naselju me pojebe radar 85km/h...mi da za pihat seveda 0.0 ... Mi nekaj tam govori, pa mi prepise podatke iz vozniske, prasa kako je tastarim doma ime, pa eno telefonsko stevilko. Prav da mi kazni nemore dat ker sem mladoleten, tko da vrjetno dobim sodnika za prekrske kjer baje sledi opomin?....In to se ni vse...

Se peljem kaksnih 20km, vidm srno ob cesti, zbremzam kolikor se je dalo, bum srna v masko, srna mislim da je preživela...No ni je bilo na cesti, eni so se zraven ustavili pa rekl da se je odplazla nekam v travnik....Moram to kaj prijavit? Sam sem na sreco obstal na motorju, oz...sploh ni bilo ničesar za čutit, samo počlo je.

Oh ja...

jah upimo da je sam opomin če ne kej hujžga. Če se ne motm da če bi šol še 5km/h več bi se lahko z vozniško rit obrisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah upimo da je sam opomin če ne kej hujžga. Če se ne motm da če bi šol še 5km/h več bi se lahko z vozniško rit obrisu

težko k bi mu jo vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reku je kao da bi blo 500€ kazni? :unsure:

plus to da bi vozniška letela. A tega ni nč omenu? Glede une srne bi blo pa dobr poklicat policijo da nrdi zapisnik seveda če maš zavarovanga kasko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni reku...Reku je če vem kok je kazn, sm reku ne...Pa prau 500€...Mau sm se bogega delu, uf to je pa veliko blabla...Čudi me da je napisal v eno svojo beležko, da ni nobenega zapisnika dal za podpisat, niti za pihat ni dal za podpisat...nič :whistle:

Ni kasko, ni...Mi je žal..Nasleden motor 100% kasko :)

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlademu vozniku naj bi šla vozniška če ma več kot 6 kazenskih pik....

Za prekoračitev nad 30km/h 1000€ ter 9 kazenskih...

mal zaskrbljujoče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno srečo sm meu učiri.. se pelem z avtom ene 100km/h.. omejitev je bla pa 50km/h.. policaje sm pa vidu pa šele ko sm se mim pelu.. so bli trije v avtu pa so vsi neki dol gledal :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni reku...Reku je če vem kok je kazn, sm reku ne...Pa prau 500€...Mau sm se bogega delu, uf to je pa veliko blabla...Čudi me da je napisal v eno svojo beležko, da ni nobenega zapisnika dal za podpisat, niti za pihat ni dal za podpisat...nič :whistle:

Ni kasko, ni...Mi je žal..Nasleden motor 100% kasko :)

Pri meni je bilo enako. Sicer brez izpita. Javiti se boš moral pri sodniku, kjer boš najbrž rešen, če nimaš kakšnih starih grehov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se z motorjam prej ustavt, sam je lažje v avtu. Samo bremzo tišiš, itak ma vsak avto že abs, pa sam pritisneš in to je to. Da se na motorju hitreje ustaviš, morš pomoje fajn že obvladat bremzanje. Je pa res, odvisno kaj primerjaš med sabo...

junci nimate pojma

motor ma krajšo zavorno pot od avtomobila... Seveda govorimo o popolni podlagi, in dajmo stran exotične avtomobile. Res pa je da te tanovi avtomobili ki imajo ESP, napredni ABS itd, so že zelo blizu motorjem. Pa ni nobena umetnost fejst pobremzat, res pa je, da je v avtu lažje... Ko boste mel močnejše motorje z dvema diskoma boste vidl, s temi prdalcami pa res ne vem če se da prej ustavt :D

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ESP ti res ful pomaga pri zaviranju

brez skrbi :winkiss:

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi :winkiss:

smotan je pa kr se ga pr nekaterih neda povsem izklopt recimo takrt ko si na dirkališču in se hočš mal pozabavat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!