Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kdo v sloveniji je zastopnik za OXTAR, TCX

ali pa kakšna spletna stran bi tud prav prišla

js mam škornje zate.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

junci nimate pojma

motor ma krajšo zavorno pot od avtomobila... Seveda govorimo o popolni podlagi, in dajmo stran exotične avtomobile. Res pa je da te tanovi avtomobili ki imajo ESP, napredni ABS itd, so že zelo blizu motorjem. Pa ni nobena umetnost fejst pobremzat, res pa je, da je v avtu lažje... Ko boste mel močnejše motorje z dvema diskoma boste vidl, s temi prdalcami pa res ne vem če se da prej ustavt :D

Sej sm reku da ma krajšo...Vendar za to krajšo zavorno pot je treba trenirat...Ne pa samo stišat bremzo, po možnosti na prehodu za peščce? Edino po tleh mogoče če se prej ustaviš...Motor pa odleti v svojo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se obremenjuješ z njimi...

zaenkrat se ne. Bom vidu kakšn bo odziv kr bom najbrž pod gasom vozu motor po klancu navzgor iz kleti. Če bo pa kšn kej težil mu pa lahko rečm da če mu gre na živce mi pa lahko pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat se ne. Bom vidu kakšn bo odziv kr bom najbrž pod gasom vozu motor po klancu navzgor iz kleti. Če bo pa kšn kej težil mu pa lahko rečm da če mu gre na živce mi pa lahko pomaga!
Ma kaj te briga kakšn bo odziv, lohka proizvajaš 96dB hrup pa ti nič ne smejo.

Sicer je tale Maha tko tiha, da te še slišal noujo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj te briga kakšn bo odziv, lohka proizvajaš 96dB hrup pa ti nič ne smejo.

Sicer je tale Maha tko tiha, da te še slišal noujo.

no sej to je dobr kr ni glasn

sej edn je skuterja pod gasom rinu gor pa ga nism nikol slišu.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej to je dobr kr ni glasn

sej edn je skuterja pod gasom rinu gor pa ga nism nikol slišu.

men je pa bolš da je motor glasen tak da te drugi v prometu vsaj slišijo če te že en vidijo XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa bolš da je motor glasen tak da te drugi v prometu vsaj slišijo če te že en vidijo XD

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima, če bi js zej kupo suzukija drz 400 sm, pa ma 135 kg, bi lahk davn ntr blokado na 22 kw? ker glih taj je razmerje 0,16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...moj oči j učer zgubu torbico za okol pasu notr so bli usi dokumenti ( izpit , prometna od motorja ) pol mobitel , kluči ,denar,.... zgubu je pa v savinjski dolini oz. že kle ko se gre za logarsko dolino na počivališču tko d č je kdo slučajn najdu al pa ve da je kdo najdu bi blo fajn da bi vrnu :worship: :naughty: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima, če bi js zej kupo suzukija drz 400 sm, pa ma 135 kg, bi lahk davn ntr blokado na 22 kw? ker glih taj je razmerje 0,16

pa kejk bi blokada prsva prblizno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat v primeru kraje motorja kaj bi jst dobil ter koliko oz. če bi dobil drugega? Imam kasko proti kraji ter še druge stvari!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat v primeru kraje motorja kaj bi jst dobil ter koliko oz. če bi dobil drugega? Imam kasko proti kraji ter še druge stvari!!!

Dobis €€€€, in sicer ce se ne motim glede na trenutno vrednost motorja. Kok pa si placau vse in kok si meu bonifikacije ( Proti kraji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobis €€€€, in sicer ce se ne motim glede na trenutno vrednost motorja. Kok pa si placau vse in kok si meu bonifikacije ( Proti kraji)

motor 3700, kasko skor 700€ bonifikacij pa ni blo še nč razn uno kar je sam un dl neki 10%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor 3700, kasko skor 700€ bonifikacij pa ni blo še nč razn uno kar je sam un dl neki 10%

Ti si bol** al pa tist ko ti je to placal. Za 700€ nebos NIKOLI naredil skode, pa ce naredis totalko z motorjeM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bol** al pa tist ko ti je to placal. Za 700€ nebos NIKOLI naredil skode, pa ce naredis totalko z motorjeM!

Vem to! Mene zanima sam glede tega če mi ga sunejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!