Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Vem to! Mene zanima sam glede tega če mi ga sunejo

Kolegu so dva dni nazaj sunl novega KTMa smc 690!! Dolenska registracija... :headbang::headbang: :unsure: Pa mu je šla sezona po gobe!

Mel je kasko, tko, da bo vrjetn novega dobil (pa še gume mu nebo treba menat :krneki: ) Edin za Akrapota nevem kko bo :rolleyes:

KAKOR KOLI!!!!!!

Doma je Vespa 99.88% dokončana!!!

Slike:

http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_1906

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Kdo ti je pa to barval?

Avtoličarstvo: Papež

Največ je v pripravi, površine na barvanje! Oni so sam špricnl, kar ti lahko vsak avto ličar naredi.

Maskiral sem jaz_in le tako, imamo sedaj takšno Vespo, kakršno smo si zamislili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtoličarstvo: Papež

Največ je v pripravi, površine na barvanje! Oni so sam špricnl, kar ti lahko vsak avto ličar naredi.

Maskiral sem jaz_in le tako, imamo sedaj takšno Vespo, kakršno smo si zamislili...

Pa račun, če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šlo tole na wre 125,letnik 98-99?

http://www.bolha.com/oglas382758513/platisca-za-supermoto

lp.dejan

Ta je men senkau scitnike za roke od Acerbisa :) Sicer pa ga ne poznam. Sirina po mojem nebi smela bit problem vse do 160, edin mogoce tist distancnik v pesti mogoce nebo pasal, pa bos moral drugega dat. Sicer pa mogoce bi bilo dobro da poklices pa vprasas na katerm motorju je on to mel. Pa ti lahko jst skocm juter/pojutrisnjem pogledat, ker bom glih v Novem mestu. Jerry_exc ti bo tocno vedu povedat, kaj rabis

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, kupil bat, namestil obročke (kompresijske), jutri pa mašinco nazaj sestavit. V petek gre nazaj na motor, pa bomo videli če bo vžgal :hmm:

P.S.: Lepo te je bilo spoznati Matex :OK:

Enako :D svet je majhen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je men senkau scitnike za roke od Acerbisa :) Sicer pa ga ne poznam. Sirina po mojem nebi smela bit problem vse do 160, edin mogoce tist distancnik v pesti mogoce nebo pasal, pa bos moral drugega dat. Sicer pa mogoce bi bilo dobro da poklices pa vprasas na katerm motorju je on to mel. Pa ti lahko jst skocm juter/pojutrisnjem pogledat, ker bom glih v Novem mestu. Jerry_exc ti bo tocno vedu povedat, kaj rabis

aha sj js sam tk informativno sprašujem,ker bi mogoč drugo leto kupu ene felge(prvo morm izpit naredit do konca),pa me zanima če na sploh pašejo skrižm felge med temi motorji(ktm,husqvarna...) al pašejo samo na določen modele.

pa še zanima me kok so cene za SM felge.ne mislim zdej novih,nebi se pa branu kakih kromiranih,poliranih.

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sj js sam tk informativno sprašujem,ker bi mogoč drugo leto kupu ene felge(prvo morm izpit naredit do konca),pa me zanima če na sploh pašejo skrižm felge med temi motorji(ktm,husqvarna.. .) al pašejo samo na določen modele.

pa še zanima me kok so cene za SM felge.ne mislim zdej novih,nebi se pa branu kakih kromiranih,poliranih.

lp.dejan

Jebes to. Najboljse do 2 barvne ali pa samo crne. ;) Kromirane/polirane so tak tak meni ... sme imel na Hondi samo sem potem hotel eloksirat na ksno drugo barvo ampak ko sem jih scistil so bile cisto drugacne kot umazane pa sem se potem premislil.

Drugace pa ja ... odvisno je od tega distancnika v pesti, na kater motor pasejo in na kater ne. Mislim, da pasejo od Husqvarne in Honde skupaj. (nisem pa 100%)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislš da je res al da mal laže sam seb! pa če s enemotm je sam lonc drug

pa tud teh 150km/h ne vrjamem razen če ga je bo ljubelu dol spustu pa pol v graben zapelu

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj novi motocikel je pešhonda :) Uradno spet pešec xD

aprilia je tut šla? :unsure: ;)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia je tut šla? :unsure: ;)

Vse. V torek sem se resno lotil prodaje in od vceraj ima tudi Aprilia novega lastnika. Mislim, da bo zadovoljen. Zal tako je fantje, dokler ne pridem malo k sebi ( pamet pa strah ) boljse da je \"prazna\" garaza.

www.shrani.si/?1I/kQ/1yXjMDec/2/garaz.jpg

www.shrani.si/?2/Ih/1v6WOPtw/dsc02785.jpg

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!