Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

uuuuuuuu kar forum so preuredili :worship: Mi je všeč sam se bo treba navadit :worship:

Usecno vendar pocasneje in manjka klepet! Plus seveda nemore bit v anglescini! :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu kar forum so preuredili :worship: Mi je všeč sam se bo treba navadit :worship:

Men ni najbolj...sploh smeškoti so prej bili fino pri roki.zdaj pa...pa še velik tega ni v našem jeziku

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni najbolj...sploh smeškoti so prej bili fino pri roki.zdaj pa...pa še velik tega ni v našem jeziku

Ja spudaj levo daš lahka v slovenjščino :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja spudaj levo daš lahka v slovenjščino :naughty:

Sem kje napisal,da je vse v angleščini? :unsure: Kolk vem sem napisal,da je potrebno še določene stvari prevest!

Members,Calendar,Browse,show all....in pa ko označiš prebrano in potem pogledaš za novimi in jih ni je več tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu kar forum so preuredili :worship: Mi je všeč sam se bo treba navadit :worship:

Končno :xx:. Čeprav se mi je zdel a prejšna verzija malenkost bolj pregledna, kot ta. Predvsem barve in velikost pisave (mogoče pa se da to kje spremenit:hmm:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno :xx:. Čeprav se mi je zdel a prejšna verzija malenkost bolj pregledna, kot ta. Predvsem barve in velikost pisave (mogoče pa se da to kje spremenit:hmm:).

Ja sej jst se še tut lovim sam se mi zdi da se bo treba navadit pol bo pa cool:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slisu, da si macka povozu pa letu biggrin.gif xD

jo prekleta kurba mačja, sm mislu da sm ga že obozu pa mi sm naekrat zadn konc u luft fukne Xd

Popravljeno . Popravil 46simon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo prekleta kurba mačja, sm mislu da sm ga že obozu pa mi sm naekrat zadn konc u luft fukne Xd

:lol1::lol1::lol1: super si to napiso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo prekleta kurba mačja, sm mislu da sm ga že obozu pa mi sm naekrat zadn konc u luft fukne Xd

Mah sej bo boljs xD

*pršu

Urejat se pa neda ravno 100% kakor prej

men zgleda enako :P

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en pozdrav vsem...

....od kdaj naprej je pa motosvet posodobljen???

sm priš pogledat če je kaj novega pa sem skor mislil da sem na napačni strani :)

od včeraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem na napačni strani :)

Ne presedlat na Yamo 4T pa boš skos na naši strani :naughty:

:krneki::krneki::krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo od vs Staneta (mehanika), ki je delou pri Vombergerju v Kranju, dei ne dela več kukr vem... Če ga, bi lepo prosu za kšno številko al pa mail, ker ga nujno rabm...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo od vs Staneta (mehanika), ki je delou pri Vombergerju v Kranju, dei ne dela več kukr vem... Če ga, bi lepo prosu za kšno številko al pa mail, ker ga nujno rabm...

Lp

Pozna kdo ? Lepo bi prosil, pa tut če mi pove VSAJ priimek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!