Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

MH = Motorhispania. ( Kao nova znamka ). Gre za motor Spanskega proizvajalca, ki bo imel masino od Yamahe ( i guess R 125 ), potopljeno sklopko, sprednji zavorni cilindrck spominja na Aprilijinega in paolinijevo vzmetenje. Skratka ... kao konkurenca R125 in GSX-R 125

GSX-R 125 je 100% da bo prišel to jesen ? Če že veste kaj o tem motorju (GSX-R 125) napišite !!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki novga; Hyosunga nakeda 125 so letos malo polepšali (čeprav mi tisti špegli še vedn hodjo po živcih :lol: )

hyosung-gt-125.jpg

main_Hyosung-125-GT.jpg

Hyosung develops its Comet GT Naked with some stylistic changes.Starting with a flyscreen built the lighthouse and giving it a betterappearance. The hull rear seat refined and receives two superbhandholds. The perimeter frame turns black and is perfectly highlightthe features of the V2 engine, painted bronze. The GT 125 retains agood level of equipment and above ranks as the most opulent ofroadsters, more with only one in the V2 engine displacement. Too badthe engine is so soft to boot. He must climb the towers to get out somefeelings. The seat double-deck hides a small box, very practical. Thechassis is completed by the 17-inch wheels, large disc brakes front andrear suspension and rear single shock absorber. Hyosung This shows goodpotential road and a beautiful character that calls to roll. Long sincewith its large reservoir, autonomy than 350 km. The instrumentationincludes that of the GTR with its large tachometer and digital window.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki novga; Hyosunga nakeda 125 so letos malo polepšali (čeprav mi tisti špegli še vedn hodjo po živcih :lol: )

Hyosung develops its Comet GT Naked with some stylistic changes.Starting with a flyscreen built the lighthouse and giving it a betterappearance. The hull rear seat refined and receives two superbhandholds. The perimeter frame turns black and is perfectly highlightthe features of the V2 engine, painted bronze. The GT 125 retains agood level of equipment and above ranks as the most opulent ofroadsters, more with only one in the V2 engine displacement. Too badthe engine is so soft to boot. He must climb the towers to get out somefeelings. The seat double-deck hides a small box, very practical. Thechassis is completed by the 17-inch wheels, large disc brakes front andrear suspension and rear single shock absorber. Hyosung This shows goodpotential road and a beautiful character that calls to roll. Long sincewith its large reservoir, autonomy than 350 km. The instrumentationincludes that of the GTR with its large tachometer and digital window.

Hyosung napreduje zelo zelo, kot kaze. Lep je, dober je, kvaliteta pocasi je ... kaj hoces boljsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ta mh rx 125 r bo bolj delal konkurenco hondi cbr... sem si ogledal nekaj slik tega motorja in zgleda da ima tako tanke gume kot cbr-ka... saj sem rekel da na prvi pogled zgleda super v podrobnostih pa že opazim pomankljivosti... nisem pa si ziher da so tako tanke gume !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, bo ali ne bo miting v nedeljo?

Imaš mašino zrihtano ali ne?

Se gremo na racelandu dobit? :)

Do Krškega je mal slaba. Prejšn tedn sm štancal kilometre, potem usadu 25€ za fucking nesrečo v garaži, skratka: nimam dinar za kkšne dalše ture +

se odpravlam na morje za vikend! Udvisn kko bom z financam :doze:

P.S. Sem pa takoj za kakšno skupno kaljenje miru čez prestolnico :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gremo na racelandu dobit? :) Mogoce dobim v roke Aprilio RS 125 SP :);) potem me boste pa sam se v rit gledal :D

Bila bi dobra ideja, samo pol bi bilo bolje če bi bilo v soboto :hmm: ker si pol čist zmatran naslednji dan pa moraš zgodi vstati.

Imaš mašino zrihtano ali ne?

Do Krškega je mal slaba. Prejšn tedn sm štancal kilometre, potem usadu 25€ za fucking nesrečo v garaži, skratka: nimam dinar za kkšne dalše ture +

se odpravlam na morje za vikend! Udvisn kko bom z financam :doze:

P.S. Sem pa takoj za kakšno skupno kaljenje miru čez prestolnico :yea1:

Ne...še, danes bi jo moral dobiti, vsaj tko so UPS-u rekli ko sem jih klical :)

P.S.: Pa veš kaj je še budacki, eni ga ne bomo mogli toliko stiskat (jaz) :cry: pa lih plastike sem zrihtal, pol pa da jih še enkrat polomim...ampak če se zmenimo za soboto, oz. da bo večina za (vseh nas 3 :lol1:) pol NP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do krškega je vseeno kr dolga :unsure: Pa glih pred 10min sem na rezervo preklopil :BUA:

A gremo prou dirkat na pisto? Če je temu tako si magar zrihram en kombi pa da ruknem motor notr :hmm:

Sam k gume mam 4leta stare :slap: Bomo probal do kolena... če se pa razfukam, bom mogu pa še kolegu raztrgan kombinezon nazaj vrnt :doze:

Je pa šeena možnost...

Pridm z motorjem, ali avtom. Pol pa budackiju zatežim, naj mi posod motor za ene 10krogov po pisti_€ ma dost :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da zadih 17 dni v avgustu neka takega...

Po mojih informacijah je takrat najboljši čas za maturanc v grčiji, medtem ko je najboljši čas za španijo med prvomajskimi počitnicami (bil in se super imel :yea1::OK:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do krškega je vseeno kr dolga :unsure: Pa glih pred 10min sem na rezervo preklopil :BUA:

A gremo prou dirkat na pisto? Če je temu tako si magar zrihram en kombi pa da ruknem motor notr :hmm:

Sam k gume mam 4leta stare :slap: Bomo probal do kolena... če se pa razfukam, bom mogu pa še kolegu raztrgan kombinezon nazaj vrnt :doze:

Je pa šeena možnost...

Pridm z motorjem, ali avtom. Pol pa budackiju zatežim, naj mi posod motor za ene 10krogov po pisti_€ ma dost :lol: :lol:

JA itak na pisto, kaj pa drugega :worship: . Ma ne boš se razfuku, pa tudi če se, niso to neke hitrosti, da bi trgalo kombinezone, meni ga je samo malo podrsalo, nič drastičnega, parkkrat lepo namažeš in očistiš pa se ne vidi več :D

Če ti on posod, te bo prišla vstopnina samo 5eu, kar pa dvomim da ti bo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do krškega je vseeno kr dolga :unsure: Pa glih pred 10min sem na rezervo preklopil :BUA:

A gremo prou dirkat na pisto? Če je temu tako si magar zrihram en kombi pa da ruknem motor notr :hmm:

Sam k gume mam 4leta stare :slap: Bomo probal do kolena... če se pa razfukam, bom mogu pa še kolegu raztrgan kombinezon nazaj vrnt :doze:

Je pa šeena možnost...

Pridm z motorjem, ali avtom. Pol pa budackiju zatežim, naj mi posod motor za ene 10krogov po pisti_€ ma dost :lol: :lol:

Sigurn si zadet ;)

Drugace pa ... na pisti je zakon. Jst bi prou sou. Sei vreme nevem ce bo drugace ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurn si zadet ;)

Drugace pa ... na pisti je zakon. Jst bi prou sou. Sei vreme nevem ce bo drugace ;)

ROFL :lol1:

Mah, če bi AnzeRu reku, bi mi zih dal za probat svojo 04:grim

_kok pa drgač stane da se furaš? kkšnih 25€ ?!

eo me :) RS 125 :yea1:

Čestiram! Kkšna slika more padt in to hitr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROFL :lol1:

Mah, če bi AnzeRu reku, bi mi zih dal za probat svojo 04:grim

_kok pa drgač stane da se furaš? kkšnih 25€ ?!

Čestiram! Kkšna slika more padt in to hitr :OK:

Tako je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIKAJ ;)

sj ti priblizn ves kksn je motor :P:D sm jst sm ga se mal bl izpopounu B) drgac pa dej povej mi kksne so ble prej plastike!?! kksne barve? pa se to a ga je on barvu, ta tvoj kolega :glare: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ti priblizn ves kksn je motor tongue.gifbiggrin.gif sm jst sm ga se mal bl izpopounu cool.gif drgac pa dej povej mi kksne so ble prej plastike!?! kksne barve? pa se to a ga je on barvu, ta tvoj kolega glare.giftrance_25_naughty.gif

Ne nm BUČK prodajat in raj kkšno sliko nalep glare.gif In če si polepil spredno šipo z neprosojno folijo si naredil več slabega kot dobrega.

p.s. Lhko bi se pa tud dobil uni k mamo iste barvne sheme whistle.gif Kukr kol, več nas je_bolš bo trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!