Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ne nm BUČK prodajat in raj kkšno sliko nalep glare.gif In če si polepil spredno šipo z neprosojno folijo si naredil več slabega kot dobrega.

p.s. Lhko bi se pa tud dobil uni k mamo iste barvne sheme :whistle: Kukr kol, več nas je_bolš bo trance_29_photo.gif

hehe..jst nc ne prodajam :whistle::D to sipo sm potemnu sm zto..k mi je sla una prozorna na k. k se ni cist ujemala s motorjem :D :OK:sj pravm..to folijo(ista folija kokr za avto. sipe) sm ze prej kupu sm k je prevec zaobljeno to steklo pr aprili, tko da so nastajal ful velki mehurcki. tko da s zunanje strani sm potemnu..pa se je se mal vidl..pol sm se pa s notranje strani dv to folijo..da je cist crna :OK: :Dtko da ja..zd je po mojem okusu :)B)

lahk bi se dobil vsi, k mamo 125ke..aprilia na eno stran..ostale pa na drugo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..jst nc ne prodajam :whistle::D to sipo sm potemnu sm zto..k mi je sla una prozorna na k. k se ni cist ujemala s motorjem :D :OK:sj pravm..to folijo(ista folija kokr za avto. sipe) sm ze prej kupu sm k je prevec zaobljeno to steklo pr aprili, tko da so nastajal ful velki mehurcki. tko da s zunanje strani sm potemnu..pa se je se mal vidl..pol sm se pa s notranje strani dv to folijo..da je cist crna :OK: :Dtko da ja..zd je po mojem okusu :)B)

lahk bi se dobil vsi, k mamo 125ke..aprilia na eno stran..ostale pa na drugo :P

Jst pridem pod oba kluba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pridem pod oba kluba :D

motor bom mogoce sliku zd med vikendom, med kksno furo :D ej nisi mi odpisu..kksne barve so ble prej te plastike..k ze pravs d poznas tega prejsnega lastnika :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor bom mogoce sliku zd med vikendom, med kksno furo :D ej nisi mi odpisu..kksne barve so ble prej te plastike..k ze pravs d poznas tega prejsnega lastnika :D;)

Caki un crno bel je tvoj k je biu razbit pa crash pade je meu? :D Pa kao ORIGINAL odprt pa meu je 13kkm ko je biu prodan pa lastnik iz sentjerneja? :D hehe pa lastnik ma zdj YZF-R 125 :D rdeco letnik 09 in se trenutno prodaje. Gor ma tut crash pade. Oboje home made. Se kaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki un crno bel je tvoj k je biu razbit pa crash pade je meu? :D Pa kao ORIGINAL odprt pa meu je 13kkm ko je biu prodan pa lastnik iz sentjerneja? :D hehe pa lastnik ma zdj YZF-R 125 :D rdeco letnik 09 in se trenutno prodaje. Gor ma tut crash pade. Oboje home made. Se kaj? :D

kaj razbit..biu je enkrt na tleh :) ampk itq ni nc kj tko..sj mam te crash pade.. :D pa ja..se zadnji deu sm mu menju+rit sm mu nredu iz polystra..tko da motor ma cist drug zadnji del B) k teli original zadki na 99-05 so mi res :BUA:B) tazga k mam jst nima se nben na rski 99-05..zto tud nism daju slik gor :P:D sprasujem te...kksne barve so ble te plastike prej..kaksn je biu motor prej v originalnm stanju-barvi!?! ze tretic... O:-) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) tazga k mam jst nima se nben na rski 99-05..zto tud nism daju slik gor :P:D

In glih zrd tega se da sliko gor, da vidmo kok maš customizirano rsko. :slap:

Kle smo zbrani vsi ki se nad rskam navdušujemo!

In ti čakaš da se srečamo na cesti? :doze:

SLIKE SLIKE SLIKE SLIKE :yea1:

P.S za iste sheme sm reku, k mamo zdej vsaj 3je na furumu. No ok jest sm pomoje edini k nima rdečga sovoznikovga sedeža :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda..da se srecamo na cesti.. pa da lahko obcudujete mojo lepoto :D :lol: sj bom zd men vikendom nrdu kksno slikco med furco..edin d nbo spet kj prsl vmes.. :hmm::)

ma rabl bi se organizirat..pa da se dobimo vsi s 125kami :D:OK: se to sezono .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda..da se srecamo na cesti.. pa da lahko obcudujete mojo lepoto :D :lol: sj bom zd men vikendom nrdu kksno slikco med furco..edin d nbo spet kj prsl vmes.. :hmm::)

ma rabl bi se organizirat..pa da se dobimo vsi s 125kami :D:OK: se to sezono .)

Jst 2 dni nemorem nikamor, ker mam prevec alko v krvi.

Lej ... poznam tvojo. Mi jo je ponujal prejsnji lastnik v menjavo zaHusqvarno. Ko sem jo videl, sem rekel ne. Zadek si menjal, ker si melnesreco. To ne pomeni, da je bila na tleh, ampak, da te je nekaj zataknlo in zvleklo na tla. Sorry. Res v piko poznam zgodovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst 2 dni nemorem nikamor, ker mam prevec alko v krvi.

Lej ... poznam tvojo. Mi jo je ponujal prejsnji lastnik v menjavo zaHusqvarno. Ko sem jo videl, sem rekel ne. Zadek si menjal, ker si melnesreco. To ne pomeni, da je bila na tleh, ampak, da te je nekaj zataknlo in zvleklo na tla. Sorry. Res v piko poznam zgodovino.

ja ja..sj vem d poznas tega..sm jst sm te ze na zacetku vprasu..kksne barve so ble te plastike prej..k me je pac zanimal ce ves kksn je biu motor originalne barve..k vem k si mi omenu enkrt d poznas tega ;) al pa da mam originalni zadk shranjen v kletu :D:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj razbit..biu je enkrt na tleh :) ampk itq ni nc kj tko..sj mam te crash pade.. :D pa ja..se zadnji deu sm mu menju+rit sm mu nredu iz polystra..tko da motor ma cist drug zadnji del B) k teli original zadki na 99-05 so mi res :BUA:B) tazga k mam jst nima se nben na rski 99-05..zto tud nism daju slik gor :P:D sprasujem te...kksne barve so ble te plastike prej..kaksn je biu motor prej v originalnm stanju-barvi!?! ze tretic... O:-) :)

Evo slike rske letnik 03 pa naj nekdo reče da ni mela lepe riti.

http://aless.moj-album.com/album/4601784/?os=4602264

Se še kdo od starih sabelj spomni tega dne.

http://aless.moj-album.com/album/4554434/?os=4554635

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor? Kaj spet? JAO. Pa ti se hecas?

Ne žal se ne hecam, kapa pokrova cilindra je počila (tam kjer kroži voda) :( - šprica kot gejzir :D

Sam sem mel srečo, da je ni večje. Furam se po Kočevju (Dvor itak B) ) in se odločim da grem še do Planine pogledat, Ko mi kar naekrat v Velikih Laščah (30km od LJ) začne temp. rasti kot sekunde :D. Pogledam in vidim temp. 80 C...kwa, a obrati niso prišli čez 5rpm oz 6rpm. Se zaustavim in naenkrat me ''objame'' oblak dima-para :). No rečem si, da bom počakal da se ohladi in grem poiskati vodo...samo obrnem se in vidim pipo in zraven prazne plastenke :OK: . Hop počakam, da se segreje na cca 45 C (nisem upal prej, da nebi še nekih opeklin dobil) in nalijem vodo, upajoč, da do doma ne bo problemov...Ja itak, to tko ne gre, nebi bil od mene motor, da ne bi delal problemov. Sem naredil 3km, zopet 80C+ :(. Nič pokličem brata naj prinese vodo, pa bom počasi šel naprej.

Ker se mi ni dalo stati na mestu, sem se odločil, da motor porivam (edino prav :)), ko se naenkrat zaustavi bel Fordov kombi in prižge opozorilne luči. Pride ven, vpraša kaj je, jaz mu razložim in mi prijazno ponudi možnost, da motor naloživa v kombi in me odpelje v Lj. ker mu je itak bila sproti :OK::worship: . Seveda pokličem brata, rečem da ne rabi priti in se začnem s tipom pogovarjati. Kdo bi si mislu, človek je motorist :worship: in pravi, da ni noben problem kolegu (motoristu B)) pomagat :OK: . Mal se pogovarjava, prideva do doma, zapeljeva ven motor in sežem po denarnici. Ponudim mu 10 eu (več nisem imel, žal) ampak zavrne, mu še enkrat rečm in pravi ne...Nič, se mu lepo zahvalim, ter pozdravim.

Aja, če to bereš, hvala še enkrat, naslednjč ko te vidim te MORAM častiti pijačo :beer2:

Evo če pa to ni sreča pol pa ne vem kaj je....heh, sem celi roman napisal, dvomim če se bo dalo komu prebrati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žal se ne hecam, kapa pokrova cilindra je počila (tam kjer kroži voda) :( - šprica kot gejzir :D

Sam sem mel srečo, da je ni večje. Furam se po Kočevju (Dvor itak B) ) in se odločim da grem še do Planine pogledat, Ko mi kar naekrat v Velikih Laščah (30km od LJ) začne temp. rasti kot sekunde :D. Pogledam in vidim temp. 80 C...kwa, a obrati niso prišli čez 5rpm oz 6rpm. Se zaustavim in naenkrat me ''objame'' oblak dima-para :). No rečem si, da bom počakal da se ohladi in grem poiskati vodo...samo obrnem se in vidim pipo in zraven prazne plastenke :OK: . Hop počakam, da se segreje na cca 45 C (nisem upal prej, da nebi še nekih opeklin dobil) in nalijem vodo, upajoč, da do doma ne bo problemov...Ja itak, to tko ne gre, nebi bil od mene motor, da ne bi delal problemov. Sem naredil 3km, zopet 80C+ :(. Nič pokličem brata naj prinese vodo, pa bom počasi šel naprej.

Ker se mi ni dalo stati na mestu, sem se odločil, da motor porivam (edino prav :)), ko se naenkrat zaustavi bel Fordov kombi in prižge opozorilne luči. Pride ven, vpraša kaj je, jaz mu razložim in mi prijazno ponudi možnost, da motor naloživa v kombi in me odpelje v Lj. ker mu je itak bila sproti :OK::worship: . Seveda pokličem brata, rečem da ne rabi priti in se začnem s tipom pogovarjati. Kdo bi si mislu, človek je motorist :worship: in pravi, da ni noben problem kolegu (motoristu B)) pomagat :OK: . Mal se pogovarjava, prideva do doma, zapeljeva ven motor in sežem po denarnici. Ponudim mu 10 eu (več nisem imel, žal) ampak zavrne, mu še enkrat rečm in pravi ne...Nič, se mu lepo zahvalim, ter pozdravim.

Aja, če to bereš, hvala še enkrat, naslednjč ko te vidim te MORAM častiti pijačo :beer2:

Evo če pa to ni sreča pol pa ne vem kaj je....heh, sem celi roman napisal, dvomim če se bo dalo komu prebrati :)

V bodoče nevlivaj vode v vroč motor. Lahko da ti je zaradi tega počla glava. Kot drugo kdo pa bo ainliftal ko si vodo noter lival. Na kileru in malo stran od celindra.

Drugače pa so tudi ljudje ki ti pomagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bodoče nevlivaj vode v vroč motor. Lahko da ti je zaradi tega počla glava. Kot drugo kdo pa bo ainliftal ko si vodo noter lival. Na kileru in malo stran od celindra.

Drugače pa so tudi ljudje ki ti pomagajo.

Sej nisem nalival v vroč motor. Sem napisal, da sem počakal, da temp. pade na 45 C, nič dramatičnega za moje pojme :hmm:. Ainliftal-prezračil, to sem naredil. Imam imbus, kjuče 8-9, 10-11, izvijač, ključ za svečo in krpico vedno zraven. Seveda sem najprej pri kilerju počakal, da voda priteče ven-prezračil, nato pa na cevi, ki gre v kapo, sem tudi odzračil. Ni bilo nič problematičnega, samo sem postajal živčen ko sem čakal, da se ohladi :headbang:

Kapa je pa bila po vsej vrjetnosti že prej počena-poškodovana, samo je najvrjetneje še vedno lahko vzdrževala pritisk, vse do včeraj :D.

Aja, so so ljudje, samo treba jih najti oz. oni tebe

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej ritke, kako smo... ž douh nism sm not poškilla d vs mal pozdravm... vidm puno novih :worship:

aj š eno fotko starh cejtou :)

untitled.bmp

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej ritke, kako smo... ž douh nism sm not poškilla d vs mal pozdravm... vidm puno novih :worship:

aj š eno fotko starh cejtou :)

untitled.bmp

dobr ste oblake narisal :D drugič raj photoshop :D

hec ;), škoda da nas je tok mal z 125 =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!