Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa jih tudi ne bo. razn če maš tablco spredaj

Kolk sem videl-slišal po TV te slika štirikrat,da pokriva mislim do 4 vozne pase in še to,če si prevozil rdečo luč!Se pravi te slika zadaj,če je radar na tvoji strani :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk sem videl-slišal po TV te slika štirikrat,da pokriva mislim do 4 vozne pase in še to,če si prevozil rdečo luč!Se pravi te slika zadaj,če je radar na tvoji strani :hmm:

Hehe. Ti nikol ne spis. Jst se moram juter ustat ob 5 za solo torej to je ze danes :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Ti nikol ne spis. Jst se moram juter ustat ob 5 za solo torej to je ze danes :S

Če bi mogu ob 5vstat bi sigurno spal.Drugače pa danes ne bom dolgo bedel,ker sem en mal utrujen :wacko: .Sem celi dan kosil,pral teraso in dvorišče,avto,grabil...pa še jutri oz. danes moram grabit,neki požagat....jesenska dela pač...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk sem videl-slišal po TV te slika štirikrat,da pokriva mislim do 4 vozne pase in še to,če si prevozil rdečo luč!Se pravi te slika zadaj,če je radar na tvoji strani :hmm:

Kamera je pri semaforju in snema od zadaj ;) Kokr jst vem :D

seveda!

Kamera na Dunajski slika smer čruče - center (trenutno še poskusno), tako da tam te poslika zadaj. Vse ostale kamere , kot so tiste na avtocestah, ter tisti kontejnerji pa slikajo le spredaj. Kakšna pa je kamera na Trzinu sicer ne vem, ampak po opisu "rdeč fleš" je to klasična slika spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda!

Kamera na Dunajski slika smer čruče - center (trenutno še poskusno), tako da tam te poslika zadaj. Vse ostale kamere , kot so tiste na avtocestah, ter tisti kontejnerji pa slikajo le spredaj. Kakšna pa je kamera na Trzinu sicer ne vem, ampak po opisu "rdeč fleš" je to klasična slika spredaj.

Mislm da radarji že kr neki časa slikajo v obe smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da radarji že kr neki časa slikajo v obe smeri.

razloži kako lahko tale radar slika zadaj. Še rečen je bilo po televiziji, da je vse kul in prav, vendar da naj bi jih preuredil posebej za motoriste kateri naj bi bili največji prekrškarji kar se tiče hitrosti (ubistvu je tole res).

7895.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mogu ob 5vstat bi sigurno spal.Drugače pa danes ne bom dolgo bedel,ker sem en mal utrujen :wacko: .Sem celi dan kosil,pral teraso in dvorišče,avto,grabil...pa še jutri oz. danes moram grabit,neki požagat....jesenska dela pač...

Ti pa ves, da sem zaspal use buse in vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel prvo uro vožnje za izpit 125ccm... pure fun :) Kakšna razlika je z 3 mršavih konjev na 15 dobro rejenih :) Kaj bo šele ko bo Cagiva doma... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem tudi imel danes prvo vožnjo,kakšna je razlika iz 25 sitih konjev na 11 podhranjenih:naughty:jernej ker motor si ti vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom raj jst prašou :D kašna je rezlika iz 11lenih konjev (tomos 125) na 180 nervoznih arabcev :P (r1-2007) ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom raj jst prašou :D kašna je rezlika iz 11lenih konjev (tomos 125) na 180 nervoznih arabcev :P (r1-2007) ? :whistle:

Ja ... 07 je bila R1 kar agresivna. Oz. je se zmeraj no. Menda pa 09 to spremenjeno in ni vec tistega trganja asfalta :D

Skratka ... R1 gre v prvi brzini ce se ne motim 164 hehe :D Od tega prvih 140 km/h po zadnjem hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YBR 125... kot bi sedel na kavču :)

zic je kot kavč ja,je pa zanimivo da je mene dejansko bolel križ,ker so noge še kar visoko in belanca naprej tk da sm se moral skos tegovat naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni je tak blo... neke cajta sen se lahko pela gor brez kakih bolečin ipd. po okrok 20km pa te začne bolet križ pa vse ostalo... drugače pa ni tak napačen motor, gre po koleni samo noge moreš met na zadnjih fustrahtarih laugh.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut 178 pa me je po nekem česu začel jebat.pol pa pravijo da je husqvarna neudobna...sam položaj sedenja je men dost bolš na wre čeprav zic res trši.

drgč pa kot pravi 666 ybrka ni napačna,za avtošole odlična...majhna poraba,ne gre preveč,ne crkuje...mel je pa nebi:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut 178 pa me je po nekem česu začel jebat.pol pa pravijo da je husqvarna neudobna...sam položaj sedenja je men dost bolš na wre čeprav zic res trši.

drgč pa kot pravi 666 ybrka ni napačna,za avtošole odlična...majhna poraba,ne gre preveč,ne crkuje...mel je pa nebi:yea1:

ja sej... inštruktor pa je reka ka je to takša gara ka večje nega ka bi ga v prvi jarek pošikna trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif samo za avtošolo je dobra še je reka whistle.gif pije pa res malo ker je vedno ko je natankal vklopil dnevni merilec pa je blo eno par krat eno 400 km gor pa je blo še četrt tanka worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel prvo uro vožnje za izpit 125ccm... pure fun :) Kakšna razlika je z 3 mršavih konjev na 15 dobro rejenih :) Kaj bo šele ko bo Cagiva doma... :whistle:

A nima ybrka samo 11 konjev, ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka ... R1 gre v prvi brzini ce se ne motim 164 hehe :D Od tega prvih 140 km/h po zadnjem hehe :D

04-05 gre 1-155km/h 2-205km/h 3-255km/h 4-285km/h 5-299km/h 6-299km/h ponavadi ko šaltaš iz 5 v 6 pade števec na 298 in pol nazaj 299 obrati pa naraščajo! Mislim,da brez sklopke gre v zrak od 67km/h dalje v prvi.V drugi pa od 114 ali 124 km/h.Kolk sem se menil z prijateljem gre njegova 08 nekje enako po brzinah.To vse ko poje blokada in po števcu.Sem moral še enkrat na travi-zemlji na mestu pokazat,ker je fok pametoval, @Aless je bil takrat na zboru

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

04-05 gre 1-155km/h 2-205km/h 3-255km/h 4-285km/h 5-299km/h 6-299km/h ponavadi ko šaltaš iz 5 v 6 pade števec na 298 in pol nazaj 299 obrati pa naraščajo! Mislim,da brez sklopke gre v zrak od 67km/h dalje v prvi.V drugi pa od 114 ali 124 km/h.Kolk sem se menil z prijateljem gre njegova 08 nekje enako po brzinah.To vse ko poje blokada in po števcu.Sem moral še enkrat na travi-zemlji na mestu pokazat,ker je fok pametoval, @Aless je bil takrat na zboru

Polom tale R1 :kva1::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polom tale R1 :kva1: :kva1:

Ma niti ne :whistle:

Recimo yamaha fzr 1000 mislim l.92 je šla v prvi 145km/h

honda cbr900rr l.95 je šla 1-125km/h,2-185km/h

kawasaki zx9r l.98 par predelav 1-145km/h

kawasaki zx10r l.04 1-mislim 164km/h sam ima pol mal krajše kot R1

Za druge motorje se ne spomnim iz glave!Pisal pa si tud nisem...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak. Se kr bojim ko bom dobu izpit za neomejeno kupt eno tako zverino :) Še zmeri preveč gre to use :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom raj jst prašou :D kašna je rezlika iz 11lenih konjev (tomos 125) na 180 nervoznih arabcev :P (r1-2007) ? :whistle:

pošteno, sam da je ne boš v skale metov :P

Fak. Se kr bojim ko bom dobu izpit za neomejeno kupt eno tako zverino :) Še zmeri preveč gre to use :blink:

eh veš, ko se navadiš ti tudi tole ne bo zadost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!