Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sam kaj ima folk od tega? Da oglas na avto.net ti reče, da dela in tik pred zdajci spremeni svoje mnenje?

lahk da si je premislu :P pustu si mitota za drugo sezono :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj takega bo ja, pa toleranca ni 10% ampak do 100km/h ti odbijejo 5km/h, nad 100 pa 7, nad 200 pa 11 če se prav spomnim

tako je.

nima veze če je stacioniran ali če te z pištolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne sešteva. Kar maš pr avtu maš pr avtu kar maš pa pr motorju maš pa pr motorju

Ma ke si to pobrav. Se sešteva, po tvojem menenju bi potem lahko nabrav okoli 100 KT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ke si to pobrav. Se sešteva, po tvojem menenju bi potem lahko nabrav okoli 100 KT.

Ja če je pa tko pol pa ok.

Sam kokr se men zdi se ti vzame vozniška za tisto kategorijo za katero si naredu takšen prekršek da se ti je odvzela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je pa tko pol pa ok.

Sam kokr se men zdi se ti vzame vozniška za tisto kategorijo za katero si naredu takšen prekršek da se ti je odvzela

ja in zravn ti poberejo še ostale kategorije. Ko opraviš ponovno izpit (za odvzeto kategorijo), se ti tudi ostale povrnejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in zravn ti poberejo še ostale kategorije. Ko opraviš ponovno izpit (za odvzeto kategorijo), se ti tudi ostale povrnejo smile.gif

aha! No tole me je mal begal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje so pa procenti...Ker pogreški merilnih instrumentov se merijo v procentih...

3%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vozite se po predpisih pa ne boste imeli takih problemov :whistle: . Da ne bo kdo zdej zameril, se samo hecam :), sej jaz ga tudi stiskam, v rangu normale :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kr tak kot je koci napisal, do 100km/h je 5km/h tolerance nad 100 pa 7...

če pelješ 60 po števcu ne more bit nič.. sem zadnjič peljal tolko, in je streljal vame, in ko sem se približal je odmaknil pištolo ker vrjetno ni blo čez 50 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kr tak kot je koci napisal, do 100km/h je 5km/h tolerance nad 100 pa 7...

če pelješ 60 po števcu ne more bit nič.. sem zadnjič peljal tolko, in je streljal vame, in ko sem se približal je odmaknil pištolo ker vrjetno ni blo čez 50 ;)

ali ali ali :P

ne se špilat jaz mam že čez 500 za našparat

aja, jaz sem tud 60 enkrat peljav pa mi je blisnilo.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kr tak kot je koci napisal, do 100km/h je 5km/h tolerance nad 100 pa 7...

če pelješ 60 po števcu ne more bit nič.. sem zadnjič peljal tolko, in je streljal vame, in ko sem se približal je odmaknil pištolo ker vrjetno ni blo čez 50 ;)

Pr men je blo isto. Pelu sm cca. 60km/h in je spustu pištolo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je blo isto...sm enkat 130 mem prpeljal, pa ni ustavil...Nevem pa zakaj ne whistle.gif

Mogoče si stavkal trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je blo isto...sm enkat 130 mem prpeljal, pa ni ustavil...Nevem pa zakaj ne :whistle:

Js pa 160 enkrat. Je samo z glavo zmigvou, je delvou ful razorčaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dan k so stavkal sm dobu 60€ položnico, pa je g. pametni policaj šele po 4 dneh pogruntal da sem mladoleten in sem poslal položnico nazaj tako da me čaka šeen sodnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dan k so stavkal sm dobu 60€ položnico, pa je g. pametni policaj šele po 4 dneh pogruntal da sem mladoleten in sem poslal položnico nazaj tako da me čaka šeen sodnik...

kakšn prekršek je bil?whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZVCP-1 32.člen 9odstavek točka a:

(9) Voznik, ki preseže s prometnim pravilom ali prometnim znakomomejeno hitrost na cesti zunaj naselja, razen na avtocesti ali cesti,rezervirani za motorna vozila, ki ima fizično ločeni smerni vozišči znajmanj po dvema prometnima pasovoma in odstavnim pasom ali odstavniminišami, se kaznuje za prekršek z globo:

a) če prekorači hitrost do vključno 20 km/h, s 60 eurov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dan k so stavkal sm dobu 60€ položnico, pa je g. pametni policaj šele po 4 dneh pogruntal da sem mladoleten in sem poslal položnico nazaj tako da me čaka šeen sodnik...

Bedak. Ce nebi nazaj poslal, ti nebi mogel kazni napisat :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce nebi nazaj poslal? Za položnico me je klical da naj jo ne plačujem in pošljem nazaj...Da ker sem mladoleten itak mi nemore kazni napisat..

In ce je nebi nazaj poslal, ti nebi niti sodisca mogel dosodit, ker ti je ze poloznico dal, se pravi si dobil kazen, ki je nemores dobit ;) torej je nemores placat. Zdaj ko si pa poslal poloznico nazaj pa ti lahko dosodi sodisce, ker se poloznica unici. Rekel bi da si jo zgubil in bi bilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!