Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A sta lahko 2? :) Zdej ubistvu 2 sodnika čakam... :P

Haha. Verjetno bos dobu oba skupaj in bos pac sel tam in rekel, da se je pac zgodilo 2×, drugace si priden in da nisi hotel in da tudi nikoli vec nebos. Hm ... sicer je redko, da imas 2× sodisce na enkrat, vendar edn na motosvetu je rekel da je dobil za oboje opomin. Hehe :D ( ne opomin ampak ukor )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ima wre isto mašino kot yzf, ti lahko povem kaj v mojem user manualu piše.

NGK/CR8E

Vrsta: SE AC28-2

razmik med elektrodama: 0.7-0.8mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ce je nebi nazaj poslal, ti nebi niti sodisca mogel dosodit, ker ti je ze poloznico dal, se pravi si dobil kazen, ki je nemores dobit ;) torej je nemores placat. Zdaj ko si pa poslal poloznico nazaj pa ti lahko dosodi sodisce, ker se poloznica unici. Rekel bi da si jo zgubil in bi bilo :)

Ja sigurno ni tako simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups...sm mal na hitr prebral :) Sm mislu da maš yamaho wr...se opravičujem :)

hehe sem že malo čudno pogledal.no če kdo ve nj pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi lahko odpelu motor da bi mi namontiral alarm. Alarm mam sam se nebom jst s tem ukvarju kr nočm kej pokvart tko da dam raj še mal €€ pa je narjen tko kokr je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi lahko odpelu motor da bi mi namontiral alarm. Alarm mam sam se nebom jst s tem ukvarju kr nočm kej pokvart tko da dam raj še mal €€ pa je narjen tko kokr je treba

maš mogoče navodila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš mogoče navodila?

mam načrt ja, sam sam tega nebi znal narest. V pondelk morm še enga poklicat da se zmen pa bomo vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo jutri od vas 125 ccm ridašev vozit? Če bo vreme, grem jaz mal sproščat adrenalin.

ne preveč pretiravat kr asvalt nima prijaznih temperatur. Jst se grem furat najbrž tm okol 12ih pa do 16/17ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo jutri od vas 125 ccm ridašev vozit? Če bo vreme, grem jaz mal sproščat adrenalin.

Ne ga srat. Gume ne držijo, pesek pa listje je po cesti. Tko da ga ni treba sproščat adrenalina ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel, da bom norel. Zame je sporščanje adrenalina vožnja z motorjem :blush: , vse drugo je pa višja liga. :yes:

Lepo, da vas tok skrbi zame :D

Aja yourfriend11 jaz se grem isto okoli 12 do ene 14/15, se vidimo na cesti, če bo vreme na naši strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel, da bom norel. Zame je sporščanje adrenalina vožnja z motorjem blush.gif , vse drugo je pa višja liga. yes.gif

Lepo, da vas tok skrbi zame biggrin.gif

Aja yourfriend11 jaz se grem isto okoli 12 do ene 14/15, se vidimo na cesti, če bo vreme na naši strani.

v katero smer greš da bom vedu kam it. No sej se še jutr kej beremo tuki na forumu pa se mogoče celo kej zmenmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo jutri od vas 125 ccm ridašev vozit? Če bo vreme, grem jaz mal sproščat adrenalin.

V petek sem se vozil (okol 13:00) Ja sm podiral ovink, navil gas in zadno gumo na SM lovil (brez noge dol) :BUA:

Mrzu asvalt+slabe gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel, da bom norel. Zame je sporščanje adrenalina vožnja z motorjem blush.gif , vse drugo je pa višja liga. yes.gif

Lepo, da vas tok skrbi zame biggrin.gif

Aja yourfriend11 jaz se grem isto okoli 12 do ene 14/15, se vidimo na cesti, če bo vreme na naši strani.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!Dons se najbrž ne grem furat ker gremo nekam!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, NP, sam grem proti Planini, se parkrat spustiti in domov. Lih tok, da se malo sprostim whistle.gif

Predvidevam da je mokro cestišče tm gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj jokate. Jst sm donz zjutri pri 2°C in vlaznemu cestiscu prevozu 30km. Pa se zmrznu sm. Lusno pa je blo, ker je blo verjetno zadnjic letos.

sej ce spremlaš mal vreme bi lahko opazu da se bodo temperature dvignile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj jokate. Jst sm donz zjutri pri 2°C in vlaznemu cestiscu prevozu 30km. Pa se zmrznu sm. Lusno pa je blo, ker je blo verjetno zadnjic letos.

No men je pa učer zjutri uspel narest 150km. Prsti so mi tok zmrznli da sploh nism vedu če jih mamblink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men je pa učer zjutri uspel narest 150km. Prsti so mi tok zmrznli da sploh nism vedu če jih mamblink.gif

Jebes to. Naj boli ko so mrzli, samo potem ko se pocasi segrevajo pa ko ti so ze topli sele potem boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!