Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Misli,kdo kaj kupit v KMC?Imajo akcijo 3 za 2.Jz pa bi imel to yamahino jopo.KLIK če jih kupimo trije je ena zastonj.Tk,da je pol cena pod 50eu.No saj lahko si kdo kaj dražjega vzame.Jz dam za jopo v glavnem 50eu!

jst bi mel tud to jakno. Ampak dobim denar šele čez 3-4 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi mel tud to jakno. Ampak dobim denar šele čez 3-4 dni

Itak je čas do konca meseca.Čeprav men je zdaj flis skoraj bolj všeč.Treba jopo v živo videt kak material je in,če ima dost dolge rokave.Ker jakne nekatere od yamahe imajo zelo kratke.Flis vem,da ima ok!

@pretvzer sem videl,da si prej gledal!Ti bi verjetno raje tako jakno kot imam jz :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je čas do konca meseca.Čeprav men je zdaj flis skoraj bolj všeč.Treba jopo v živo videt kak material je in,če ima dost dolge rokave.Ker jakne nekatere od yamahe imajo zelo kratke.Flis vem,da ima ok!

@pretvzer sem videl,da si prej gledal!Ti bi verjetno raje tako jakno kot imam jz :naughty:

A to velja samo za enake izdelke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to velja samo za enake izdelke?

Ne!Pač najcenejši izdelek je zastonj!Gledam pač popuste iz enake cene artikla,ker samo tako se mi zdi smiselno gledat :unsure:

Npr. vzameš jakno128 in jopo71 in flis59.Kak boš pol določil ceno za jakno? :hmm:

Skupaj pride 199.Pol pa flis 40 jopa 47 jakna (če kupiš 3 je 87)tak pa 110.Zato se splača v bistvu kupit 3 podobne cene artikle :hmm:

Recimo 2 jopi in flis ali dva flisa in jopo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne!Pač najcenejši izdelek je zastonj!Gledam pač popuste iz enake cene artikla,ker samo tako se mi zdi smiselno gledat :unsure:

Npr. vzameš jakno128 in jopo71 in flis59.Kak boš pol določil ceno za jakno? :hmm:

Skupaj pride 199.Pol pa flis 40 jopa 47 jakna (če kupiš 3 je 87)tak pa 110.Zato se splača v bistvu kupit 3 podobne cene artikle :hmm:

Recimo 2 jopi in flis ali dva flisa in jopo.....

a če kupiš 3 motorje je en zastonj? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če kupiš 3 motorje je en zastonj? :naughty:

Dejansko je

Kupiš dve R1 model 2008 po polni ceni 2009 in dobiš tretjo zastonj :naughty:

Drugače pa pokliči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko je

Kupiš dve R1 model 2008 po polni ceni 2009 in dobiš tretjo zastonj :naughty:

Drugače pa pokliči :)

gremo se zment skup :D

jst bi uno 08 letnik kupu :D

gremo se zment skup :D

jst bi uno 08 letnik kupu :D

aja zdj sm dojel... a ne to pa nikul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je feministka?

Ženka brez dlake na jeziku, pa će jo že ima je od kolegice ;)

Babica bere časopis ( nevem katerega, enega pač ) in se zatopi v osmrtnice, ko gre preko dnevne sobe vnuk ... Babi a si spet na Facebooku. :D

Kateri avto lahko voziš 150 po makadamu? Službeni :P

Štajerci gredo v avto in reče edn ... Francl ti boš vozo, ker si preveč pijan da bi peu .

Zadoščena želja po humorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je čas do konca meseca.Čeprav men je zdaj flis skoraj bolj všeč.Treba jopo v živo videt kak material je in,če ima dost dolge rokave.Ker jakne nekatere od yamahe imajo zelo kratke.Flis vem,da ima ok!

@pretvzer sem videl,da si prej gledal!Ti bi verjetno raje tako jakno kot imam jz :naughty:

Niso mi neki všeč, pa še Yamahine so :P

Če bi meli kašno ornk kolekcijo od A* bi sigurno kaj kupil, od njih stvari so mi skoraj vse všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso mi neki všeč, pa še Yamahine so :P

Če bi meli kašno ornk kolekcijo od A* bi sigurno kaj kupil, od njih stvari so mi skoraj vse všeč.

Jakna ni od yamahe zato sem napisal :whistle:

kawasaki :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakna ni od yamahe zato sem napisal :whistle:

kawasaki :naughty:

Od Kawasakija se je res nebi branu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Kawasakija se je res nebi branu

Ti fleksarca ... dej ti men povej, če se splača kupit 636 05 in ali je sploh kakšna razlika med ZX-6R in 636.

Pa nasplošno kateri japonc 600 se do 5k€ sploh splača uzet ( letnik usaj 05 ). Oz. narobem sem vprašal. Kateri ponuja največ za tisto njegovo kurčevo ceno, ker vidm da se tut japonci enakega letnika precej OČITNO razlikujejo po CENI pa dvomim da Yamaha R6 ponuja tok več kot Ninja 636, da je lahko 1000€ dražja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fleksarca ... dej ti men povej, če se splača kupit 636 05 in ali je sploh kakšna razlika med ZX-6R in 636.

Pa nasplošno kateri japonc 600 se do 5k€ sploh splača uzet ( letnik usaj 05 ). Oz. narobem sem vprašal. Kateri ponuja največ za tisto njegovo kurčevo ceno, ker vidm da se tut japonci enakega letnika precej OČITNO razlikujejo po CENI pa dvomim da Yamaha R6 ponuja tok več kot Ninja 636, da je lahko 1000€ dražja :P

spomladi prodam zx 6r sicer letnik 04 z 25kw/akrapovičem + še veliko drugih stvari za borih 3800€. Če te zanima več PM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dvomim da Yamaha R6 ponuja tok več kot Ninja 636, da je lahko 1000€ dražja :P

r6 je dobra veš :evilgrin: 636 l.05 pa ni bil najbolj posrečen model :hmm: zgubil pa boš verjetno na r6 velik vendar še vseeno manj,kot če kupiš K6 :hmm:

@racemaniac jz sem prodal mojo 2008 za 4200 z akrapotom :D vso srečo pri prodaji

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fleksarca ... dej ti men povej, če se splača kupit 636 05 in ali je sploh kakšna razlika med ZX-6R in 636.

Pa nasplošno kateri japonc 600 se do 5k€ sploh splača uzet ( letnik usaj 05 ). Oz. narobem sem vprašal. Kateri ponuja največ za tisto njegovo kurčevo ceno, ker vidm da se tut japonci enakega letnika precej OČITNO razlikujejo po CENI pa dvomim da Yamaha R6 ponuja tok več kot Ninja 636, da je lahko 1000€ dražja :P

Seveda se splača, od SS klase ponuja daleč največ za svojo ceno. Tudi če gledaš primerjevalne teste SS motorjev letnika 2005 boš vidu, da Ninja zmaga praktično na vseh. Bolj poceni je pač zato ker Kawasaki ne drži cene, medtem ko Yamaho jo.

6R leta 2006 nibla skor nč spremenjena, za letnik 2007 so naredl 600 kubično in ne več 636. Ta letnik se tud zlo slabo pelje v primerjavi s konkurenco, prav tako 2008, 2009 je pa spet najboljša (premagala tud Daytono!).

Kaj boš zbrau je zdej čist odvisn od dnarja, Ninjo 2005 dobiš že skor preveč pocen, je pa kšna R6 letnik 2006 in naprej lahko da boljša izbira, ampak tud dražja. Če ti dnar ni problem pa pejt kupt Ninjo 2009 ker je res :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r6 je dobra veš :evilgrin: 636 l.05 pa ni bil najbolj posrečen model :hmm: zgubil pa boš verjetno na r6 velik vendar še vseeno manj,kot če kupiš K6 :hmm:

@racemaniac jz sem prodal mojo 2008 za 4200 z akrapotom :D vso srečo pri prodaji

ok 4200 za 08 letnik je pa že kr mal premal. In kako da si jo spustil tako "pod ceno" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se mi pa zdi 3800 zelo realna cena glede na to kaj nudim, in tudi če odpreš avtonet bo to še vedno skor najcenejša zx 6r 04 letnik. Cena pa tudi ni zadnja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok 4200 za 08 letnik je pa že kr mal premal. In kako da si jo spustil tako "pod ceno" ?

Začetka leta 2008 sem prodal 2003 lepa,z akrapovičem za 4200.Pa so imele cene po 5000 in dalje.Sam,če hočeš prodati je pač realnost drugačna :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetka leta 2008 sem prodal 2003 lepa,z akrapovičem za 4200.Pa so imele cene po 5000 in dalje.Sam,če hočeš prodati je pač realnost drugačna :hmm:

aha ja zdj razumm

sj verjamm ampak na mojo srečo vsi navijajo cene vsaj 2x tolko kot jo mislim jaz :D jaz sm na koncu leta 2007 kupil tole 04 res brez praske za 5400€ . Je bila med dražjimi ampak zdaj vem da je bila vredna svojega denarja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 mnenja čisto nasprotujoča si :D Kaj zdaj? GSXi so dragi kot nevem kaj, pravtako R6. Kaj pa CBRRR?

cbrko let. 07 mas na a. netu ze za 4200 :D:OK: ce bi biu jst mau starejsi bi si jo takoj kupu.. :wub: res da je mal poskodovana spredna maska..ampak spet je pocen :D:OK:

eo za tiste lene.. ki se jim nda iskt po a. netu :P:D >> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3256917 :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fleksarca ... dej ti men povej, če se splača kupit 636 05 in ali je sploh kakšna razlika med ZX-6R in 636.

Pa nasplošno kateri japonc 600 se do 5k€ sploh splača uzet ( letnik usaj 05 ). Oz. narobem sem vprašal. Kateri ponuja največ za tisto njegovo kurčevo ceno, ker vidm da se tut japonci enakega letnika precej OČITNO razlikujejo po CENI pa dvomim da Yamaha R6 ponuja tok več kot Ninja 636, da je lahko 1000€ dražja tongue.gif

jaz prodam zx-6r letnik 2004, akrapovič auspuh,...več info na nejko_636@hotmail.com motosveta ne prebiram redno...motor je bil paden, vendar popolnoma obnovljen, cena: 3200 oz. po dogovoru

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!