Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jaz prodam zx-6r letnik 2004, akrapovič auspuh,...več info na nejko_636@hotmail.com motosveta ne prebiram redno...motor je bil paden, vendar popolnoma obnovljen, cena: 3200 oz. po dogovoru

ej nejc pomojem nebo nobene od teh najinih gar kupo :D

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober je, dober:OK:

Mene sam zanima kdaj je bolš dat motor na servis? Jesen al spomlad? Al je useen?

jeseni pride mogoče kaj bolj poceni ker je konec sezone, boljše pa je pomoje spomladi al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ovdje:D...vidim, da nas je bolj malo še tu ostalo iz stare garde motosveta hehe

ni kaj dojsti ne, kk kaj drgac?

sm biv zadnc u pekarni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

where is the fucking snow?!!?

On the fucking mountain. Ne sej ne, vi ga vsaj imate(čeprav letos z zmaudo), kaj pa mi primorci?!? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3131189

tele pa že doug nism vidu :P cena je pa ohohoho

A ni ta hondica od motosvetouca ´´budacki´´? Sicer se tut men zdi ful dnarja, ampak kot poznam lastnika, negovo znaje, vzdrževanje, pa njeno redkost je vredna...sicer pa super motorček =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ani ta hondica od motosvetouca ´´budacki´´? Sicer se tut men zdi fuldnarja, ampak kot poznam lastnika, negovo znaje, vzdrževanje, pa njenoredkost je vredna...sicer pa super motorček =)

Ah basanje. Tok ur je meu ko sm ga jst pred 9 mesci prodal. Mogoče še celo kakšno več. ( seveda sem jst naredu celotno generalno motorja razen ojnice ) Pa vso opremo sem jst gor spravil. Ni vreden tok denarja. Od mene je šel za približno 3000€. Pa kot vidm še zdej visijo kabli od zadnjih žmigavcev, tak da vprašanje kok je vlagano v ta motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zanimal za ta motor okoli 2 meseca nazaj ko sem kupoval motor. Je rekel da se z monotrjem skoraj nič ne vozi ter da je bila pred kratkim generalka + nove gume za 300€. No takrat je bil še za 100€ dražji tako da mi je kar precej denarja manjkalo in sem se odločil za nakup cenejšega motorja (Yamaha DT125).

LP

P.S. Kam se kaj nameravate zapeljat čez vikend? Jst bi rad izkoristil še tele zadnje jesenske dni. Upam da bo lepo vreme. Sem iz okolice Lj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!