Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jaz sem se zanimal za ta motor okoli 2 meseca nazaj ko sem kupoval motor. Je rekel da se z monotrjem skoraj nič ne vozi ter da je bila pred kratkim generalka + nove gume za 300€. No takrat je bil še za 100€ dražji tako da mi je kar precej denarja manjkalo in sem se odločil za nakup cenejšega motorja (Yamaha DT125).

LP

P.S. Kam se kaj nameravate zapeljat čez vikend? Jst bi rad izkoristil še tele zadnje jesenske dni. Upam da bo lepo vreme. Sem iz okolice Lj...

Prej so bile gor Pirelli Dragon ( Supercorsa ) zdj pa so hm ... Dunlop Mutant. verjetno so bile prejšnje hin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah basanje. Tok ur je meu ko sm ga jst pred 9 mesci prodal. Mogoče še celo kakšno več. ( seveda sem jst naredu celotno generalno motorja razen ojnice ) Pa vso opremo sem jst gor spravil. Ni vreden tok denarja. Od mene je šel za približno 3000€. Pa kot vidm še zdej visijo kabli od zadnjih žmigavcev, tak da vprašanje kok je vlagano v ta motor.

Ne ne, sej js sm mislu da ga ti prodajaš =) No sej to ni nič nouga da mulci nabijajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K..ko se ni noben javo...sem si mogu po polni ceni flis kupit-no saj še dobro,ker sem pol drugega,ki mi je lepši vzel...

@prevtzer,da te mal podražim :evilgrin:

post-18324-125934811181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K..ko se ni noben javo...sem si mogu po polni ceni flis kupit-no saj še dobro,ker sem pol drugega,ki mi je lepši vzel...

@prevtzer,da te mal podražim :evilgrin:

Uuuu, lepa je. Bi takoj mel za naokol pozerat po Portorožu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrs se una hondica s kopra skrije pred tem KTM-jem :worship:http://www.avto.net/....asp?ID=3267460

Adej dej. Ti že veš, ko si oba vozil.(če se ne motim nisi niti enega ) Sicer je na temu KTMu kar veliko dodatne opreme ( karbon mislm d so nalepke, ampak pokrov od sklopke mi deluje kar pravi karbon ) pa tut sportn izpuh, feltne, zobniško razmerje, ena brzina več ... vendar pa ... vzmetenje je tukaj minus. Pa tudi poraba verjemi ;) Če bi toliko denarja vložil v Hondo, kot je prejšnji lastnik v Italiji v tega KTMa potem bi bila Honda 2× boljša ;)

SRS kit, sport izpuh, v menjalnik dodat še eno brzino ( preverjeno se da, oz. honda ponuja kar njihovo rešitev in to za "SAMO" 200€ ) pa je že Honda daleć pred KTMom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo imeli DRIFT meet !

Video:

Ful dobro!Sem jih glih včeri gledal v trgovini :D od 184eu.In ker je tvoj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adej dej. Ti že veš, ko si oba vozil.(če se ne motim nisi niti enega ) Sicer je na temu KTMu kar veliko dodatne opreme ( karbon mislm d so nalepke, ampak pokrov od sklopke mi deluje kar pravi karbon ) pa tut sportn izpuh, feltne, zobniško razmerje, ena brzina več ... vendar pa ... vzmetenje je tukaj minus. Pa tudi poraba verjemi ;) Če bi toliko denarja vložil v Hondo, kot je prejšnji lastnik v Italiji v tega KTMa potem bi bila Honda 2× boljša ;)

SRS kit, sport izpuh, v menjalnik dodat še eno brzino ( preverjeno se da, oz. honda ponuja kar njihovo rešitev in to za "SAMO" 200€ ) pa je že Honda daleć pred KTMom ;)

hm...ja vozil sm hondo,večkrat. KTM-ja res ne, verjamem pa da bolj leti pa še lepši je.

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm stane nov kolko? (7?)

kolko pa honda? (10?)

z vsemi predelavami :P

za hondo nevem za tega ktm-ja pa naj bi bila cena 9500 usaj tko je reku...,tuki pa še en drug ktm z mal manj opreme in manj kilometri z isto ceno: http://www.moto.it/moto-usate/ktm/egs-exc-125/supermono-650/index.html?msg=2193507

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kej ve o gumah ki imajo nek gel noter ter ti je nemore predreti ali pa če obstaja kak sprej ki pač naneseš v gumo in je to to?

Primer: RHINOTIRE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno nimaš mira... blink.gif

čisto vsako gumo se da predret, to je samo vprašanje motivacije.

dost sreče

miru nebom mel dokler nam zvedu kdo je bil. Sicer sem sedaj dobil nazaj popravljen alarm in zatuli že ko ga samo "uščipneš"

Tuki na tej strani je neki http://www.rhinotire.com/

Zgleda kul! Pa poglej video dokonca kr nakoncu nabije dolge šravfe nottrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"RhinoTire is a breakthrough technology that consists of applying of a unique RhinoPlex polymer to the interior area of the tire that will instantly seal any punctures or cuts up to 1/4 of an inch."

1 inch= 2.5cm .)

vprašanje kalibra torej. 2.5cm/4 +profil gume= zaščita pred cvekčičem, kake ureznine recimo, razbito steklo in podobne malenkosti.

probaš lahko (:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!