Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

"RhinoTire is a breakthrough technology that consists of applying of a unique RhinoPlex polymer to the interior area of the tire that will instantly seal any punctures or cuts up to 1/4 of an inch."

1 inch= 2.5cm wink.gif

vprašanje kalibra torej. 2.5cm/4 +profil gume= zaščita pred cvekčičem, kake ureznine recimo, razbito steklo in podobne malenkosti.

probaš lahko (:

Čak pa a ni tm zabil not kr dost dolg šravf kr ene par centi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh isti šalabajzeri kot oni ko prodajajo abtronic al kak mu že pravijo ob 7h na kanal A.

sj guma ne explodira če zabiješ not cvek... v navadno gumo tud lahk nabiješ not cvek pa ga pustiš not. sam vprašanje časa je... (:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta let je pa bil božič malenkost prej...naredu za 35kW izpit trance_43_wavetowel2.gif

A bo pršla kšna nova "zverinca"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo pršla kšna nova "zverinca"?

Na žalost še ne :cry: Mi je aprilia ves denar požrla, pa še tisto kar mi je ostalo je šlo za izpit :trance_33_sleep:

No ja mogoče pa zadanem sedmko na lotu, pa si takoj kupim en lep komplet ''zverin'' :D

Mah sej itak, sem preveč vložu vanjo, tak da če bi jo prodajal, ne bi dobil 1/3 vloženega denarja. Jo bom pa pač fural še 2 leti, pol pa na kej močnejšega prešaltat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kej ve o gumah ki imajo nek gel noter ter ti je nemore predreti ali pa če obstaja kak sprej ki pač naneseš v gumo in je to to?

Primer: RHINOTIRE

jst mam sprej :D:OK: ..pod zicem :D v primeru da predrm gumo sm nafilam ta sprej not i se komot furam :OK: tud zdj da bi nafilu ta sprej notr in da bi predru gumo..teoretično guma nebi smela spustit :D;) k v tem spreju je not ena taka smola..recmo k purpena..k nafilas to not guma ne izgubi oblike :OK:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, kaj pravte na novo 125ko? :D Rieju RS3 B) men je čist hud :wub: :wub:

qey-RiejuR.jpg">

u6g-rieju-.jpg">

ls3-2010-r.jpg

sm jeba je k bo 4t .) glede na to da je od yamahe motor :D spet nbo šou nikamor :P jbg sm za pozeranje bi biu... :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost še ne :cry: Mi je aprilia ves denar požrla, pa še tisto kar mi je ostalo je šlo za izpit :trance_33_sleep:

No ja mogoče pa zadanem sedmko na lotu, pa si takoj kupim en lep komplet ''zverin'' :D

Mah sej itak, sem preveč vložu vanjo, tak da če bi jo prodajal, ne bi dobil 1/3 vloženega denarja. Jo bom pa pač fural še 2 leti, pol pa na kej močnejšega prešaltat.

Zdj se lahka pohvališ kok ur si morau narest, kok te je koštalo in to ... me kar zanima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa samo zanima če mladoletna oseba pri sodniku za prekrške lahko dobi kazen??

DA. če nimaš dohodkov globe ne moreš dobiti, lahko pa jo dobijo tvoji starši.

lahko opravljaš družbeno koristna dela, lahko greš v vzgojni zavod, lahko ti dodelijo nadzornega največkrat pa dobiš ukor (=pičkin dim če je kaj "nedolžnega")

prečitaj prvih 20členov kz rs če te zanimajo podrobnosti

moped pa ne zgleda cool. avspuhi so cool edino ne pašejo na to... stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kej ve o gumah ki imajo nek gel noter ter ti je nemore predreti ali pa če obstaja kak sprej ki pač naneseš v gumo in je to to?

Primer: RHINOTIRE

To je pomojm zdej samo za ene par avtomobilov, da lahko po žebljih voziš, za motor pa nvm če je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se lahka pohvališ kok ur si morau narest, kok te je koštalo in to ... me kar zanima :P

Heh pohvalim...ja 6 ur sem imel + glavna. Ura je 32 eu, se pravi 192 ure...vse skupaj pa sem dal 230 eu. Ne vem kok je bila glavna :slap: , sem mu dal 230eu (še za kavico) in to naj bi bilo to. Aja ko sem šel iskat izpit, se mi zdi da sem bil eden prvih, ki je na tem izpitnem centru (Roška za poznavalce) dvignil izpit za a2 (35kW), ker so kar nekaj časa debatirali, kako naj bi po zakonu mogla biti nek dodaten žig na potrdilu in so se neki menili kako bodo oni to izvajal...no tak občutek sem dobil.

Pa še to, ko sem šel na izpit z aprilio, in presedlal na yamahco, sem se počutil kot bi šel iz osla na konja. Dejansko, je tok lahko vozit (poligon, ovinki mala malica), aja pa po zadnji gre tud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mam še en posnetek mene v akciji...KLIK

Jah takle mamo, ane :D

P.S.: Kvaliteta videa je pa primerna, tehnologiji mobitela. Celo 1.3 Mpixel-a :)

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mam še en posnetek mene v akciji...KLIK

Jah takle mamo, ane :D

P.S.: Kvaliteta videa je pa primerna, tehnologiji mobitela. Celo 1.3 Mpixel-a :)

vauuuuuuuuuuuuu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh pohvalim...ja 6 ur sem imel + glavna. Ura je 32 eu, se pravi 192 ure...vse skupaj pa sem dal 230 eu. Ne vem kok je bila glavna slap.gif , sem mu dal 230eu (še za kavico) in to naj bi bilo to. Aja ko sem šel iskat izpit, se mi zdi da sem bil eden prvih, ki je na tem izpitnem centru (Roška za poznavalce) dvignil izpit za a2 (35kW), ker so kar nekaj časa debatirali, kako naj bi po zakonu mogla biti nek dodaten žig na potrdilu in so se neki menili kako bodo oni to izvajal...no tak občutek sem dobil.

Pa še to, ko sem šel na izpit z aprilio, in presedlal na yamahco, sem se počutil kot bi šel iz osla na konja. Dejansko, je tok lahko vozit (poligon, ovinki mala malica), aja pa po zadnji gre tud tongue.gif

Pr kateri AŠ si bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr kateri AŠ si bil?

Vito-L, pri njem sem delal za 125-ko, zdej A2 pa tudi za neomejeno, vem komu bom šel :whistle:

Tko, da ga prioročam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam sprej :D:OK: ..pod zicem :D v primeru da predrm gumo sm nafilam ta sprej not i se komot furam :OK: tud zdj da bi nafilu ta sprej notr in da bi predru gumo..teoretično guma nebi smela spustit :D;) k v tem spreju je not ena taka smola..recmo k purpena..k nafilas to not guma ne izgubi oblike :OK:B)

Preveč se ne zanašat na to... Sam sem kupil 2 spreja in enega imam vedno v motorju, enega pa sem sprobal na APNu. No uglavnem ni mi uspelo "zaflikat" gume (plašča v njen). Zadeva je kar spuščala, tako da ne verjamem temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč se ne zanašat na to... Sam sem kupil 2 spreja in enega imam vedno v motorju, enega pa sem sprobal na APNu. No uglavnem ni mi uspelo "zaflikat" gume (plašča v njen). Zadeva je kar spuščala, tako da ne verjamem temu.

Sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni posebej določeno. Samo če že majhne luknjice na zračnici ni moglo zaflikat, kako bi šele tam ko so gume odlepi od strani felge??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč se ne zanašat na to... Sam sem kupil 2 spreja in enega imam vedno v motorju, enega pa sem sprobal na APNu. No uglavnem ni mi uspelo "zaflikat" gume (plašča v njen). Zadeva je kar spuščala, tako da ne verjamem temu.

Plašć v gumi je premehak in tudi čisto gladek. Tudi ko ga hočeš "zaflikat" ga moraš najprej malo postrgat s kšnemu glanc papirju ( šmirgl ) da ma tista nalepka boljši oprijem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč se ne zanašat na to... Sam sem kupil 2 spreja in enega imam vedno v motorju, enega pa sem sprobal na APNu. No uglavnem ni mi uspelo "zaflikat" gume (plašča v njen). Zadeva je kar spuščala, tako da ne verjamem temu.

hehe..jst sm ga za vsak slucaj zrihtu :D k nikol ne ves kdaj lahko predres gumo :) na srečo ga še nism preizkusu :) :naughty: sj ta sprej bi pol rabu vsaj zdržt do doma oz. do najbližjega vulkanizerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RR: Vidim, da še vedno puščaš svoje kakce v temah kjer nesmeš. (Fotografije motociklov. Tema je samo za slike. Ne za tvoja nepomembna sporočilca-najmanj je pa TVOJIH slik!!)

Kakor koli.

Potrebujem pomoč od računalničarjev.

Inštaliral sem igrico. Točno: NFS Carbon. NEDELA

Pred leti sem nažigal NFS2 Underground. Pa je delala čist super!

Ta noče. Use naštimam na minimum, ko zaženem igro vidim samo kvadratke :S Miška je kvadratna :(

Verjetno je krivec za to stara grafična. (a zakaj mi je NFS2 Underground delala?)

Kje naj kupim POCENI grafično(lahko je rabljena)?

Potrebujem jo samo, za to dotično igrico (NFS Carbon)

Hvala in LP

Matej

KAMNIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!