Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

RR: Vidim, da še vedno puščaš svoje kakce v temah kjer nesmeš. (Fotografije motociklov. Tema je samo za slike. Ne za tvoja nepomembna sporočilca-najmanj je pa TVOJIH slik!!)

Kakor koli.

Potrebujem pomoč od računalničarjev.

Inštaliral sem igrico. Točno: NFS Carbon. NEDELA

Pred leti sem nažigal NFS2 Underground. Pa je delala čist super!

Ta noče. Use naštimam na minimum, ko zaženem igro vidim samo kvadratke :S Miška je kvadratna sad.gif

Verjetno je krivec za to stara grafična. (a zakaj mi je NFS2 Underground delala?)

Kje naj kupim POCENI grafično(lahko je rabljena)?

Potrebujem jo samo, za to dotično igrico (NFS Carbon)

Hvala in LP

Matej

KAMNIK

Maš orginal igrco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni posebej določeno. Samo če že majhne luknjice na zračnici ni moglo zaflikat, kako bi šele tam ko so gume odlepi od strani felge??

Jz tud mislim,da je samo za gume brez zračnice!Jz sem uporabil enkrat na motorju in enkrat na avtu in je "držalo"Vendar se moraš it takoj peljat-počasi.

Guma je debela in vanjo v bistvu nateče to in zlepi-zalije.Pri zračnici pa ne more,ker se zračnica širi in pretanka ja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RR: Vidim, da še vedno puščaš svoje kakce v temah kjer nesmeš. (Fotografije motociklov. Tema je samo za slike. Ne za tvoja nepomembna sporočilca-najmanj je pa TVOJIH slik!!)

Kakor koli.

Potrebujem pomoč od računalničarjev.

Inštaliral sem igrico. Točno: NFS Carbon. NEDELA

Pred leti sem nažigal NFS2 Underground. Pa je delala čist super!

Ta noče. Use naštimam na minimum, ko zaženem igro vidim samo kvadratke :S Miška je kvadratna :(

Verjetno je krivec za to stara grafična. (a zakaj mi je NFS2 Underground delala?)

Kje naj kupim POCENI grafično(lahko je rabljena)?

Potrebujem jo samo, za to dotično igrico (NFS Carbon)

Hvala in LP

Matej

KAMNIK

http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/

Na tej strani izbri NFS Carbon ter počakaj da ti stran analizira računalnik ter pove če tvoj računalnik ustreza minimalnim pogojem ki so potebni da ti igra normalno deluje. Če je računalnik

dovolj dober je problem v igri.

PS. na tej strani ne boš dobil nobenih virusov, trojancev ali podobnega sranja. Preverjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..jst sm ga za vsak slucaj zrihtu :D k nikol ne ves kdaj lahko predres gumo :) na srečo ga še nism preizkusu :) :naughty: sj ta sprej bi pol rabu vsaj zdržt do doma oz. do najbližjega vulkanizerja :)

No jaz jo tudi vozim s seboj že zaradi boljšega občutka :P

Jz tud mislim,da je samo za gume brez zračnice!Jz sem uporabil enkrat na motorju in enkrat na avtu in je "držalo"Vendar se moraš it takoj peljat-počasi.

Guma je debela in vanjo v bistvu nateče to in zlepi-zalije.Pri zračnici pa ne more,ker se zračnica širi in pretanka ja :hmm:

Ja potem pa tako na mojem motorju ne morem uporabiti :closedeyes: Moram enkrat na nekem avtu probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja igra je original.

FAIL

CPU

In video card sta švoh :(

Kje bi lahko to kupil: za male pare?

priporočam agt.si

Kokr sm jst vse pregledov so bili daleč najcenejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz priporočam agt.si. Sem kupil tam nekaj komponent za računalnik. Ti tudi svetujejo in pomagajo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam agt.si

Kokr sm jst vse pregledov so bili daleč najcenejši...

So kurac najcenejši... najcenejši so lokalni prodajalci ali pa poglej na ceneje.si kjer primerjajo cene s trgovin po vsej Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja igra je original.

FAIL

CPU

In video card sta švoh :(

Kje bi lahko to kupil: za male pare?

jest mam drugače en grafo malo bolšo za prodat? je ATI HD nvm kolk že :) ma pa 512mb rama pa agp vodilo, torej še tastaro vodilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kurac najcenejši... najcenejši so lokalni prodajalci ali pa poglej na ceneje.si kjer primerjajo cene s trgovin po vsej Sloveniji.

tišina klinc. So zelo profesionalni, korektni ter cenejši kot večina ki sem jih pregledal. To da ti zna tudi nekdo nekaj razložit in svetovat veliko šteje, ne pa da pridm v trgovino pa moram jaz razlagat trgovcu kaj je fajn in kaj ne. Tudi od mimovrste so bili cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dobra je to tema o javite se 125ke... govorite o računalnikih in računalniških igricah... dejte no fantje, res da je zima, ampak svež zrk je bolši kukr pa ena k****** soba :D... aia pa rai povejte če ste že pospravl lubice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dobra je to tema o javite se 125ke... govorite o računalnikih in računalniških igricah... dejte no fantje, res da je zima, ampak svež zrk je bolši kukr pa ena k****** soba biggrin.gif... aia pa rai povejte če ste že pospravl lubice trance_44_wink5.gif

Sm pospravu 19ga novembra!

Zdej pa sam še hodm gledat da ga ni kdo spajznu pa čakam če bo alarm zatulu da se mi ne nabira prah na kijublink.giftrance_21_laughing1.giftrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pospravu 19ga novembra!

Zdej pa sam še hodm gledat da ga ni kdo spajznu pa čakam če bo alarm zatulu da se mi ne nabira prah na kijublink.giftrance_21_laughing1.giftrance_41_w00t2.gif

hehe sei je prou xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dobra je to tema o javite se 125ke... govorite o računalnikih in računalniških igricah... dejte no fantje, res da je zima, ampak svež zrk je bolši kukr pa ena k****** soba biggrin.gif... aia pa rai povejte če ste že pospravl lubice trance_44_wink5.gif

ne še biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih učer sm se furu biggrin.gif blo je lepo vreme trance_40_thumbup.gif v Lj se še vedno da tongue.giftrance_44_wink5.gif

Kakšne barve pa imaš motor? Belo črne?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz a je treba polepit hladilnik? Jst mam DT-jko pa ima hladilnit samo na levi strani pa tudi ta ni glih velik. Bi ga moral tudi jst kej polepit?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz a je treba polepit hladilnik? Jst mam DT-jko pa ima hladilnit samo na levi strani pa tudi ta ni glih velik. Bi ga moral tudi jst kej polepit?

LP

mah lej ce se ti zdi da je pri vas dovolj mrzlo ga kar lahko mal pokrijes, samo ne pretiravat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah lej ce se ti zdi da je pri vas dovolj mrzlo ga kar lahko mal pokrijes, samo ne pretiravat

Dej dej ti že veš ... levega pokrij za 1/2 desnega pa za 2/3. ( pa tut če oba pokriješ za 1/2 nebo nič narobe )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri DT prelepiš polovico in malo preverjaš kako je kaj z temperaturo.

če se ti pregreva pokriješ pač manj, če se ti še vedno ne segreje na delovno temperaturo prelepiš še malo več.

pusti 1min na mestu laufat če se da, dodaj čist majčken gasa vsakih 10 sec da dobi svojo dozo mazila, ko čutiš da je cilinder vroč pelješ pod nizkimi obrati max 1/3 gasa, dokler se kiler ne segreje na delovno temperaturo pol pa šibaš :)

in tako zdržijo bati 20 000km namesto 5000 :)

@janstyle priporočljivo je pokrivat kiler pod 10 stopinj celzija, tak da tvoji husi tud nebi škodilo.

rajš preventiva kot pa pol kurativa

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej ti že veš ... levega pokrij za 1/2 desnega pa za 2/3. ( pa tut če oba pokriješ za 1/2 nebo nič narobe )

o dt-jki je govora ki pa ima hladilnik kot je napisal samo na levi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri DT prelepiš polovico in malo preverjaš kako je kaj z temperaturo.

če se ti pregreva pokriješ pač manj, če se ti še vedno ne segreje na delovno temperaturo prelepiš še malo več.

pusti 1min na mestu laufat če se da, dodaj čist majčken gasa vsakih 10 sec da dobi svojo dozo mazila, ko čutiš da je cilinder vroč pelješ pod nizkimi obrati max 1/3 gasa, dokler se kiler ne segreje na delovno temperaturo pol pa šibaš :)

in tako zdržijo bati 20 000km namesto 5000 :)

@janstyle priporočljivo je pokrivat kiler pod 10 stopinj celzija, tak da tvoji husi tud nebi škodilo.

rajš preventiva kot pa pol kurativa

ne furam, cakam dele oz.jih dobivam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje lahko naročim v slo dellorto dele za fergazer? poceni torej brez 3h posrednikov.

pa ne mi rečt pri uradnem servisu.

dobiš kaj za pit če bo poceni :)

lp

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!