Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kje ste p....!!! :P

ma nism biv tle gor ze pol leta :) kva bo dobrga :)

evo se ena slika zverinice iz rezije zdej k se je par stvari nrdil na njej :)

evo seeno od vrha da se se poslikavo vid... Pa FATBAR :) more bit da se pele ko KTM ;)

post-1586-126039147904_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak je.. pospeške ma honda malo bolše končno ma pa če ni nič vetra po števcu tam nekje 130... za yamahe neven, ker eni govorijo 136 eni pa 120-125 po ravnem seveda če ni vetra... na ac vem da sen se pela za enin ki je bil sklonjen pa mi je števc za njim kazal 125 whistle.gif... poznajo se gume, teža..

Jaz sem svojo spravil na 135

Pa je vseeno al je ravnina al nizbrdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg kok sta huda. Sam škoda da sta 4t. Me prou zanima kok mata konjev...

Midva pa mislm da se poznava! Čak da te mal spomnem pa pol sam potrdiš če si to ti!

Korelat,sebastijan,srebrn polo,3glavne,...

jas sen svojo tude že spravil 145

Ja sam kakšno jamo si pa mel pod sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa mislm da se poznava! Čak da te mal spomnem pa pol sam potrdiš če si to ti!

Korelat,sebastijan,srebrn polo,3glavne,...

Ja sam kakšno jamo si pa mel pod sabo

kar velka jama+zavetrje tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak je.. pospeške ma honda malo bolše končno ma pa če ni nič vetra po števcu tam nekje 130... za yamahe neven, ker eni govorijo 136 eni pa 120-125 po ravnem seveda če ni vetra... na ac vem da sen se pela za enin ki je bil sklonjen pa mi je števc za njim kazal 125 whistle.gif... poznajo se gume, teža..

Iz prve roke ti povem, da v dolino gre Yamaha z dvema potnikoma veliko hitrejše kot CBRka z enim potnikom. Tudi po ravnici gre Yamaha boljše. Tako, da prosim :) ( vse testirano s R125 08 in CBR 125 07 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke ti povem, da v dolino gre Yamaha z dvema potnikoma veliko hitrejše kot CBRka z enim potnikom. Tudi po ravnici gre Yamaha boljše. Tako, da prosim smile.gif ( vse testirano s R125 08 in CBR 125 07 )

ja tepa neven kak sen jas do zaj v končni šel mimo 3 yamahtongue.gif verjetno sem mel privid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tepa neven kak sen jas do zaj v končni šel mimo 3 yamahtongue.gif verjetno sem mel privid...

varjetno maš 62 kil pa si velik 167.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni program, to je nekakšen senzor, in Nokia N95 ga ima vgrajenega. Samo da moraš funkcijo obračanja vklopit, ker ni preveč uporabna zaradi tipkovnice.

Tako da boš moral z gumbom obračat sliko, žal. Edini Samsung za moje pojme vrede nakupa ---> Omnia.

Sem mislil,da je program :whistle:

Noben gsm ni vreden razen nokia :whistle:

No za 20eu je super.sicer pa je za punco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa mislm da se poznava! Čak da te mal spomnem pa pol sam potrdiš če si to ti!

Korelat,sebastijan,srebrn polo,3glavne,...

Ja res se poznava:yes: A se še kej voziš? Če se bi lahko čez vikend nardila kakšno turco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v portorožu sem slišal tega monsterja in res ma MONSTERSKI ZVOK :D

sm pa prepričan da ktm nebo poceni, avstrijske cene pač...

škoda :)

pa jaz nevem kake primerjave to delate z temi 4 taktaši ko se itak vsak kg pozna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v portorožu sem slišal tega monsterja in res ma MONSTERSKI ZVOK :D

sm pa prepričan da ktm nebo poceni, avstrijske cene pač...

škoda :)

pa jaz nevem kake primerjave to delate z temi 4 taktaši ko se itak vsak kg pozna :)

tega monstra pa v portorozu nisi slisov... ker ma avspuhe od sobote in od takrt se je pelov 5km. okol radovljice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res se poznava:yes: A se še kej voziš? Če se bi lahko čez vikend nardila kakšno turco...

No se mi je kr zdel! Ne nč se ne furam več od 19ga nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil,da je program :whistle:

Noben gsm ni vreden razen nokia :whistle:

No za 20eu je super.sicer pa je za punco

Se strinjam to glede Nokie, sm pa zdej prešaltu na LG (GW520) za probat, in me je prijetno presenetil, ker sem se odločal med tem in Nokio XpressMusic, ampak to ma že skor usak, tko da sm pol LG-ja uzeu...:trance_33_sleep:

Jerry: Eno uprašanje, upam da ni preveč zasebno. Za koliko si prodal KTMa?:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam to glede Nokie, sm pa zdej prešaltu na LG (GW520) za probat, in me je prijetno presenetil, ker sem se odločal med tem in Nokio XpressMusic, ampak to ma že skor usak, tko da sm pol LG-ja uzeu...:trance_33_sleep:

Jerry: Eno uprašanje, upam da ni preveč zasebno. Za koliko si prodal KTMa?:wub:

KTM je sel za 3,2k brez SM kompleta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65-177 biggrin.gif

sej... ostali so mel pa 75kg pa mas ze razlog za tistih 5km/h razlike v koncni... sej poj k enkrat mal odrastes se noben vec ne krega komu gre bl... enmu gre 290 drugmu gre 230 oba gresta zadost :)

Bullshit brez SM kompleta... :D

su komplet posebej za lepe denarce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

su komplet posebej za lepe denarce :)

Sej vrjamem, sam pravm ti kakšno je moje mnenje. V tvojem primeru je blo tko bolš zate in tvojo denarnico. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če natočiš napačno gorivo, pa imaš kasko zavarovan (avto) pri adriaticu, ti AMZS pumpanje zaračuna al to poravna zavarovalnica?

to gorivo se zavrže al tisto izpumpano gorivo dobiš nazaj?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če natočiš napačno gorivo, pa imaš kasko zavarovan (avto) pri adriaticu, ti AMZS pumpanje zaračuna al to poravna zavarovalnica?

to gorivo se zavrže al tisto izpumpano gorivo dobiš nazaj?

lp

To pa mislm da zavarovalnica nima nč pr tem. Če si/je natoču napačno gorivo je to čist tvoja/njegova krivda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj če se zdaj jaz zaletim v tebe pa ti zmaličim tvojo yamahco je tud moja krivda- še vedno mi krije zavarovalnica.

pa gre se za avto.

full kasko!

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če natočiš napačno gorivo, pa imaš kasko zavarovan (avto) pri adriaticu, ti AMZS pumpanje zaračuna al to poravna zavarovalnica?

to gorivo se zavrže al tisto izpumpano gorivo dobiš nazaj?

lp

AMZS je ena stvar, zavarovalnica pa druga. Če si član AMZS-ja, možno da ti oni krijejo stroške....

Zavarovalnica pa nima nič pri tem, tko kot ne pri popravilih, če gre za napako v motorju ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!