Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja saj če se zdaj jaz zaletim v tebe pa ti zmaličim tvojo yamahco je tud moja krivda- še vedno mi krije zavarovalnica.

pa gre se za avto.

full kasko!

to je pa velka razlika če se zaletiš. Kasko je za poškodbe avtomobila, kraja pa take stvari naprej(sej vem da veš sam sm tak dodl da vidš kaj mislim). Sam benz pa nima tuki nč veze z zavarovalnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa velka razlika če se zaletiš. Kasko je za poškodbe avtomobila, kraja pa take stvari naprej(sej vem da veš sam sm tak dodl da vidš kaj mislim). Sam benz pa nima tuki nč veze z zavarovalnico.

mja no, če bi malo filozofirali bi prišli do tega da je napačno gorivo tudi "poškodba" ali "okvara" ali "napaka".

ja. morš met asistenco, nevem kaj to pomeni.

za motor krijejo če se ti to zgodi za avto pa bom ju3 zvedo

(kasko seveda, navadno zavarovanje ne)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne morš bit tak liml da bencin tankaš namesto dizla, in obratno :slap: saj menda ja veš kaj voziš

kaj sele da bi nalil dizl v motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja no, če bi malo filozofirali bi prišli do tega da je napačno gorivo tudi "poškodba" ali "okvara" ali "napaka".

ja. morš met asistenco, nevem kaj to pomeni.

za motor krijejo če se ti to zgodi za avto pa bom ju3 zvedo

(kasko seveda, navadno zavarovanje ne)

Seveda, tankanje napačnega goriva je ''okvara'' ali ''napaka''. Bravo.

To je tvoja napaka, ki pripelje de okvare. Samo od sebe to ne rata, razn če si u sorodstvu z unim iz Jeruzalema....

In vedi, da ti tudi za motor računajo praznjenje. Sicer res ne razumem, kako lahko narobe tankaš, ampak očitno se da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj če se zdaj jaz zaletim v tebe pa ti zmaličim tvojo yamahco je tud moja krivda- še vedno mi krije zavarovalnica.

pa gre se za avto.

full kasko!

Koje veze ima v bistvu okvara motorja z karambolom?

Recimo v Italiji se za takšne "okvare"posebej dogovoriš-plačaš-lani z MB a-klaso 120eu na leto!Vendar le od novega-vsaj kolk vem!

Pri nas pa imaš zastonj šlepanje-prevoz avta do servisa!Seveda,če imaš to plačano!Samo praznenje plačaš(5000sit pred leti)

Napačno-izpumpano gorivo pa te vprašajo,če ga hočeš-rabiš pa svojo kanto,ker imajo oni le male od olja!

Vsaj tako je bilo v našem primeru!

Avto ful kasko in član AMZS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je to zgodlo :P

mal sm biu zmedn pa pjan pa sm pozabo da ne tankam husqvarne :D

sj mamo še 2 tak da ni sile :P

hmm... me prov zanima če se to gorivo še lahk porabi... kr če se lahko... grem dans z kanistri do amzs pa se vozim naslednje leto zastonj :D (komaj po 50 litrih se mi je posvetilo :worship: )

nafte je blo še čist mal notr kr je blo že na rezervi.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnil še ene take fore :D

Frend si je pred leti od fotra golf 2 dizel sposodu in smo se zmenli,da ga nazaj natankamo.Pa se veselo vozimo celi dan pol pa zvečer na pumpo on dotanka(bilo je še vsaj pol tanka) pa gas domov.Pa golf začel ful it ko nor-napram drugače.Pa on takoj o fak narobe sem tankal :lol1: koji smehi...Pol pa ne vem kaj je njegov stari zrihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eoo slike... sm porabu ovitek gobe od balance pa karbonski scitnik kolena k mi je od krivin ostal... :)

res lep motor :worship:

mavo več povej,kejk pre3voženih ma, cena, kda si ga kupo, ... če ni skrivnost seveda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... Ducati monster 620 i.e. rdeče barve :) mam ga od junija prevoženih ma 15000 cena je bla ugodna ;) ko sm ga kupu je blo vse serijsko razn zmigovci in zadnja luc...

zdej pa...

-Skrajsan okvir zadej

-luc in zmigovci MadDoctor LED

-Renthal Fatbar 28mm

-CNC unikatni nosilec balance

-Akrapovic predelan od honde CRF 250

-vse kable sem drugje pritdril da nimam tistih vezic po okvirju

-novi nosilci za luc smernike in tablco

-Nalepke

-Odstranjen blatnik in nova zascita vzmeti ter izpuha

-pa klipsno na tanku sm zamenov s tekmovalno smucarsko :)

to pa mislm da je kr to zaenkrat...

edina vecja sprememba ko se pride bojo feltne... rdeči kraki in kromiran rob... varjetno cez kake 14 dni ko bo cas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima, iz firbca :D

kk dovgo si na motorju mlad voznik?

Recimo če sm pr 16 naredo izpit za 125 bi cez 3 lete recimo lahk spiv en pir, al se to v vsaki kategoriji zacne štet na novo?

sej vete kk mislim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi skor reku da je na novo... pa niti ne vem koko bi blo v primeru da tebe dobijo na 125 pa mas ze ispit recimo 4 leta samo imas v knizci se vedno voznik zacetnik ker si 2 leti nazaj naredu ispit za avto...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima, iz firbca :D

kk dovgo si na motorju mlad voznik?

Recimo če sm pr 16 naredo izpit za 125 bi cez 3 lete recimo lahk spiv en pir, al se to v vsaki kategoriji zacne štet na novo?

sej vete kk mislim ;)

Men se zdi, da si do 21 leta mlad voznik, pol naprej pa dve leti po opravljenem izpitu. Ampak to sam v primeru, da izpita prej nisi meu oz. so ti ga pobrali. Če greš ti npr. pri 24 letih delat izpit za motor, maš pa od prej izpit za avto že več kot dve leti, nisi več mladi voznik, neglede na to da si ga za motor šele opravil. Če pa greš delat pri 24 letih prvič izpit, ker ga prej sploh še nisi meu ( ni važno, ali za avto ali za motor) oz. so ti ga pobrali, si dve leti po opravljenem izpitu mlad voznik. Nisem 100%, morda so celo 3 leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr lepo brez perov u riti furi pa ne glede na to a si mld al str voznik pa bo use uredu.)

brz skrbi da ne bi z piro u riti vozo!

sm rek da sprasujem zgolj iz firbca, ker smo zadnc debatirali o tem s kolegi pa nismo vedli kk je s tem.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!