Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jz bi ti dal zapakiranega za tak denar...No zdaj ga bo pa res treba odpakirat in pogledat-mogoče ga bom še pa jz na koncu uporabil :D

prepozno :winkiss: sej bo zih zdej kdo kupu ko bo vidu koko sm jest fajn montirov na drug motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne oglušiš, oz. je odvisno od frekvence zvoka in časovna izpostavljenost, jaz sem recimo v avtu mel woofer pa ojačevalec, in smo enkrat merili glasnost pa je pokazalo en mičkeno čez 140dB (merjeno z avtoakustičarskim merilcem termlab), samo tle se govori o frekvencah pod 100Hz, če bi pa recimo na kake 3kHz mel tak zvočni tlak, je pa res že vprašljivo če si ne bi sluha poškodoval

Logično da niso samo dBji pomembni.. saj na teh akustičnih tekmovanjih ima marsikdo nad 140dB, veliko tudi prek 150,155 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni 160db+ spl avti delajo 140-150 na 30 hZ :D to pa je že fuuul hudo ko ti 10kw masira organe :D

že 3kw so adijo pamet (:

ni tko da pri 160db če poškoduje notranje organe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tko da pri 160db če poškoduje notranje organe?

kolaps pljuč (ne moreš dihat)

mi je en kolega razlagu (tekmuje spl) da je šov v pando (b-audio če se še kdo spomni :D) pa je mogo vrata odpret k ni pršo do lufta :D glava ga je baje pol še 10 min bolela :D

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se jaz prav spomnim je mel tale golf že dvakrat streho švasano, ker jo je odprlo

prej windshield spopoka kot pa bi se streha odprla :)

vsaj po moje, ne spomnim se nobenga primera ko bi komu streho odprlo... heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej windshield spopoka kot pa bi se streha odprla :)

vsaj po moje, ne spomnim se nobenga primera ko bi komu streho odprlo... heh

o je je, točno temu golfu je streho odprlo, kar prebiraj malo avtoakustiko pa boš našel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducatija ja :lol1: .....je pa zelo posrečena kopija cbr1000rr :worship:, pa lajtnga za zadnjo bremzo bi lahko bila 20cm krajša

Pa še kurbl ma...kje si še to vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se pa zej lotu feltne smirglat... dela za popizdit... sej bi dal peskat pa sm tko brez dnarja da se bom mogu sam j... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej jst nardim s spredno levo pa desno plastiko k sta popraskani pa lahk je že tak slb... Nalepki sta pa še čist lepi. Škoda mi je nalepk pa nimam keš da bi dau barvat plastike + nalepke kupu... Drgač je treba pa prešmerglat plastike pa jih pobarvat al kako?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!