Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej tejcy ti raj sporoč k še zame zrihtaš karto ;) :P

Drgač pa a je kdo za da bi šli v soboto zgodej dopoldne dol v portorož če bo lepo vreme seveda...jst mam sicer namen najkasnej ob kake 2eh pičit nazaj k mam pol zvečer maturantski ples B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yamaha na kermu sql-u si sploh ti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: elow, pozna kdo simona iz kranja, voz pa modro yamaho?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: elow, pozna kdo simona iz kranja, voz pa modro yamaho?? :hmm:

ne poznam pa francko iz bihaća k se z lesenim kolesom voz ukol .... :naughty: :slap: :slap:

Ej tejcy ti raj sporoč k še zame zrihtaš karto ;) :P

Drgač pa a je kdo za da bi šli v soboto zgodej dopoldne dol v portorož če bo lepo vreme seveda...jst mam sicer namen najkasnej ob kake 2eh pičit nazaj k mam pol zvečer maturantski ples B)

ej yamaha ni panike ..... szi motomatom sva se ze menla da gremo v soboto turo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznam pa francko iz bihaća k se z lesenim kolesom voz ukol

:OK: Hvala ne rabim nje;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yamaha na kermu sql-u si sploh ti??

GLŠ...Gimnazija Lj-Šiška :)

No ql...načeloma,če bo lep vreme,pa če kej druzga vmes ne pride,u soboto ob kake 9ih na prešercu,a bo ql...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaružil sm republiške :BUA: :BUA: :BUA: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ah, v drugo bo bolš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaružil sm republiške :BUA: :BUA: :BUA: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jah nisi edini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe*** milo mate*** pof**** dež :angry2: :BUA: :BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem da ne.....prasice grde od države...kr ene bedne stvari sm zajebu pol pa tko :angry: :angry:

sam zdej sm se že mal pomiril :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale CPP je kr dobr način s katerim država vleče denar od mladih takih kot smo mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo od mladih .......... če imaš srečo dobiš prava in normalna vprašanja čene naletiš na prav butasta ker je edino za ustrelit govorim za vprašanja na več možnih odg. ! :S

Sicer jebiga če znaš 90% da narediš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s prve naredil CPP za motor , a za avto sem enkrat padel zdaj čakam na drugo rundo, zmedla so me samo vprašanja na dva ali več pravilnih odgovorov

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s prve naredil CPP za motor , a za avto sem enkrat padel zdaj čakam na drugo rundo, zmedla so me samo vprašanja na dva ali več pravilnih odgovorov

lp

se te te tud pri izpitu za A najprej sfukajo(ko so lahk vsi prav) :BUA:

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm iz škofje loke, čez neki mescov bom pa upam, če bo vse po sreči tud js ponosen lastnik aprilie RS125. tko vsaj zdej mislm, planiram kupt nov model 2006, sam sm mal razočaran k majo končno hitrost okol 130km/h a na števcu 200. ki si to vidu.pa bojim se tud stroškov, kt so nove gume pa to, rd bi jo pa tud predelu da mi gre vsaj 160 sam preveč stane, pa kasnejši stroški so prevelki. če ma kdo kkšn koristn nasvet, ga bom vesev. btw prvič pišem, upam da ne pišem zaston :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ti piše v tisti temi, za katero link je napopal Grčar tam, kjer si pisal par minut nazaj.

Preberi tistih 250 strani nabijanja pa boš izvedel tudi kaksno koristno informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm iz škofje loke, čez neki mescov bom pa upam, če bo vse po sreči tud js ponosen lastnik aprilie RS125. tko vsaj zdej mislm, planiram kupt nov model 2006, sam sm mal razočaran k majo končno hitrost okol 130km/h a na števcu 200. ki si to vidu.pa bojim se tud stroškov, kt so nove gume pa to, rd bi jo pa tud predelu da mi gre vsaj 160 sam preveč stane, pa kasnejši stroški so prevelki. če ma kdo kkšn koristn nasvet, ga bom vesev. btw prvič pišem, upam da ne pišem zaston :)

LP

sine, če boš zbrou za ta nov model, mi ni jasn kako te lohka stroški skrbijo :? :hmm: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sine, če boš zbrou za ta nov model, mi ni jasn kako te lohka stroški skrbijo :? :hmm: :glare:

Zakaj pa ne? No razen če bo 4T...

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? No razen če bo 4T...

a ni tanova RS125 2T?

verjetno je mislu, da če ma tok keša da bo čist nov motor kupu, mu verjetno tut za stroške ne bo treba skrbet... (ker naj bi meu dost keša...) ;)

pomoje da je on tko mislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJuh kaj sm dons zvedla Yamaha, karta je 2200sit :D za vip niti nism sprasvala, no ja bo lubi zrihtu zastojn sam itak najbrz ne bom sla k emm ja no faks :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJuh kaj sm dons zvedla Yamaha, karta je 2200sit :D za vip niti nism sprasvala, no ja bo lubi zrihtu zastojn sam itak najbrz ne bom sla k emm ja no faks :( :cry:

tejcy daj odjebi ti faks za 1 dan...malo sprostitve ti neo škodlo...pa se boš zato drug dan mal potrudla pa se oš več naučla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!