Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kak hudo je če nimaš homologacije za zadnjo luč (in držalo tablce). poznate koga ki so mu zaradi tega napisali kazen?

se sploh ne opazi če je orginal al ne ali se motim?

moj frend je dubu kazen 250€ kr ni mu tabelce taku ku je treba meu jo je pa pod blatnikem zgledalu je pa fur hou

polej je dav pa na nosilc doma narjen pa špagco da jo potegne

je pa polcaj ga ostvau pa gleda tist nosilc pa en vem kaku sm špagco je vidu in je takoj oprašov kaj je tu pa mu je dav nakonc 450€ kazni pa reku če daje že neke nosilce gor naj saj kup homologiranga kr drgač lahku ozame tebelco pa kazen da

taku da je za premiselt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend je dubu kazen 250€ kr ni mu tabelce taku ku je treba meu jo je pa pod blatnikem zgledalu je pa fur hou

polej je dav pa na nosilc doma narjen pa špagco da jo potegne

je pa polcaj ga ostvau pa gleda tist nosilc pa en vem kaku sm špagco je vidu in je takoj oprašov kaj je tu pa mu je dav nakonc 450€ kazni pa reku če daje že neke nosilce gor naj saj kup homologiranga kr drgač lahku ozame tebelco pa kazen da

taku da je za premiselt

hhahaahha. Po slovensko prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhahaahha. Po slovensko prosim!

cajt je da kej na olensko prideš hah :lol1:

drgač pa kuker je doma naredu nosilce je dubu kazen

zdej se je pa znajdu je dav pa poliestre gor luči,žmigovce pa ogledala stran :D pa se vos lepu po cest ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se je pa znajdu je dav pa poliestre gor luči,žmigovce pa ogledala stran :D pa se vos lepu po cest ;)

Fulll se je znajdu model ;):slap::lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fulll se je znajdu model ;):slap::lol:

ja do zdej ga še niso polcaji dubel pa se je celo sezono vozu čez teden po cest čez vikend pa na dirkarišču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja do zdej ga še niso polcaji dubel pa se je celo sezono vozu čez teden po cest čez vikend pa na dirkarišču

Legenda res :lol1: Lahko si ponosen da je tvoj prjatu :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda res :lol1: Lahko si ponosen da je tvoj prjatu :photo:

ja znajdu se je

al je dubu 3kazen zarad nosilca pa 3krat je pr tiščov u radar taku da je tu edinu zajnga heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kej veš kdaj pride xt660x?

Pomoje še isti dan ko se R1 proda :P hehe

Ti boš mel še za to sezono motorček ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri kupite motor zato da ga potem lažje oz. dobite več denarja zanga kot od nekega drugega... HAHA!

Če bi CBRka saj zgledala kot motor, bi jo saj pogledal, tako jo niti pogledam ne...Mi je bol bicikel...Tiste 100 gume k ma gor, nevem...še kufer zadi pa direkt samo do prvega interšpara...

Sori, brez zamere

zaribala še pa ni nobena pri 15 000 trance_25_naughty.gif pa olja tudi ne pijejo pa org. gume tudi niso taki hajzl kak pravite lastniki teh yamah...

Sori, brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje še isti dan ko se R1 proda tongue.gif hehe

Ti boš mel še za to sezono motorček ane? smile.gif

Ja še to sezono! Pa upam da se mi uresnič želja da bo pršla yamaha yzf r250 v salone! Blo bi zakon ker sej kawasaki je tud vredu sam vseeno bi rajše yamahco. Na supermoto me pa ne vleče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznamo poznamo

500€ je kazen za nehomologiran del... lahko tudi odvzem tablce

tud jst nism preveč legalen pa nism meu nikol problemov... važno da je kot tablce pravilen ostalo jih načeloma ne mot preveč... (so pa seveda tudi izjeme)

Jest tablce sploh meu nism pa sm dubu 120€ kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tablce sploh meu nism pa sm dubu 120€ kazni.

Kaj pa v primeru da si jo med vožnjo zgubi. A dobiš vseeno kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še to sezono! Pa upam da se mi uresnič želja da bo pršla yamaha yzf r250 v salone! Blo bi zakon ker sej kawasaki je tud vredu sam vseeno bi rajše yamahco. Na supermoto me pa ne vleče

Kaj boš mel že to sezono A2 izpit? Fino bi blo da bi pršla R250 :wub:

More bit Yamaha čene ni motor :P hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš mel že to sezono A2 izpit? Fino bi blo da bi pršla R250 wub.gif

More bit Yamaha čene ni motor tongue.gif hec

nene ne še to sezono. Nasledn let maja tk da bo še letos motor pol gre pa najbrž v prodajo pa upam da ga prodam. No ga bom najbrž mel še začetek nasledne sezone. Še dost cajta je to vse skp sam cajt hitr leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene ne še to sezono. Nasledn let maja tk da bo še letos motor pol gre pa najbrž v prodajo pa upam da ga prodam. No ga bom najbrž mel še začetek nasledne sezone. Še dost cajta je to vse skp sam cajt hitr leti.

Aja. Sm mislu da dobiš že to sezono A2 :blush: Ne skrb...prodal boš zihr ;)

Kaj k bi se midva zmenila da mi daš vizir in števc itak maš kasko :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Sm mislu da dobiš že to sezono A2 blush.gif Ne skrb...prodal boš zihr trance_44_wink5.gif

Kaj k bi se midva zmenila da mi daš vizir in števc itak maš kasko tongue.gif hehe

hahahahahhahah. Zdej si me pa nasmeju!!! Am kok ziher pa si če pa svojga še nis prodal

No k smo že glih pr tem. A rab kdo masko od r125 čist mičken na desni strani spraskana sam sm jo menju da izkoristm kasko je pa modra

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahhahah. Zdej si me pa nasmeju!!! Am kok ziher pa si če pa svojga še nis prodal

No k smo že glih pr tem. A rab kdo masko od r125 čist mičken na desni strani spraskana sam sm jo menju da izkoristm kasko je pa modra

Prodal ga nism zato ker je bla maska še počena in tank porajsan. Jutr dobim plastike nazaj, skp vržem in na net. Zanimanja je pa kr neki.

Rajš mi vizir zrihti :P

Mal sva že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal ga nism zato ker je bla maska še počena in tank porajsan. Jutr dobim plastike nazaj, skp vržem in na net. Zanimanja je pa kr neki.

Rajš mi vizir zrihti tongue.gif

Mal sva že trance_28_offtopic.gif

Ah ta tema je narjena za nabijanje da se ne smeti drugje.trance_43_wavetowel2.gif Če bom našu kšno praskico na vizirju bom šol zamenat pa ga dobiš hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ta tema je narjena za nabijanje da se ne smeti drugje.trance_43_wavetowel2.gif Če bom našu kšno praskico na vizirju bom šol zamenat pa ga dobiš hahahaha

Hitr iskat praske na vizirju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa isces prov za Kymco... sej serviserji sravbajo vse motorje...

Sej šraufalo se bo doma (je že razstavljen), sam rabim dele, pa ne vem kje se jih da dobit. Sm klical Živca (ker je menda edini serviser v LJ za Kymcote) pa že tri tedne čakam, da bo "dobil dele". Človk je totalno nesposoben.

Zato še enkrat vprašam, če kdo ve, kje bi lahko dobil dele za Kymcota MXer 150 (štirikolesnik)? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!