Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zdej sem lih končal kalup (PU dela čudeže :D ), na katerega bom dal vlakna. Samo še prej bom kalup zbrusil, da se znebim neravnin, nekje bom moral tudi kitat, potem pa pride pacanje z poliestrom.

Tko sem si zamislil, zdej če bo ratal bo, če ne pa ne...life goes on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem lih končal kalup (PU dela čudeže :D ), na katerega bom dal vlakna. Samo še prej bom kalup zbrusil, da se znebim neravnin, nekje bom moral tudi kitat, potem pa pride pacanje z poliestrom.

Tko sem si zamislil, zdej če bo ratal bo, če ne pa ne...life goes on.

Kalup je lesen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kalup je, vsaj kolikor jaz razumem iz PU-ja, torej poliuretanske pene ali po domače purpena, nanj bo nanesel vlakna in potem purpen spraskal ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kalup je, vsaj kolikor jaz razumem iz PU-ja, torej poliuretanske pene ali po domače purpena, nanj bo nanesel vlakna in potem purpen spraskal ven

Eh slabe izkušnje s purpeno. 2 dni sem jo enkrat mel na rokah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kalup je, vsaj kolikor jaz razumem iz PU-ja, torej poliuretanske pene ali po domače purpena, nanj bo nanesel vlakna in potem purpen spraskal ven

Yes, it's true...samo bom pred vlakni malo peno pokital, kar ima PU pena zaprte pore, tko da ko sem jo brusil, so se ponekod luknjice pokazale.

Res, da ni najbolj simpl način, pa tudi ne najboljši, ampak kar se mene tiče je 1A.

Drgač pa budacki, maš neko pasto (zgleda kot pesek pomešan z gelom) pa si jo namažeš in dobr opereš, drgač pa bencin tudi dobro opravi svojo nalogo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...o teh nalepkah je lulik enkrat govoru,nalepke so kvalitetne,maš pa več vrst barvanja,lakov pa nevem kaj use...

O teh nalepkah sm govoru, ampak js jih nisem uzel od tega črkoslikarja...

Meni jih je delala neka ženska, k se prau ukvarja s tem, ma pa popolnoma enake nalepke kot ti na tej strani. Samo da njej ti prineseš ali pošlješ sliko, ona pa ti naredi nalepke. Zravn ti tudi spreminja dimenzije, barve in use kar pač gre zravn. Use je isto u glavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko približno stane da ti naredijo nalepke za motor? Koliko cenejše so od originalnih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko približno stane da ti naredijo nalepke za motor? Koliko cenejše so od originalnih?

Glede nalepk je tako, po vsej verjetnosti, boš plačal nekoliko manj, oziroma če najdeš poceni ponudnika kar veliko manj. Je pa tudi tako, za poceni denar ni za pričakovati kvalitete. Večje firme dandanes nabavljajo folijo na kitajskem, ki je izredno poceni s tem pa tudi upada kvaliteta.

Pri izdelavi nalepk je problem količina. Kolikor se meni svita bi ti potreboval kakšno nalepko (en kos), njih pa priprava pride več kot izdelava tiste nalepke, zato so ponavadi kar zasoljene cene, če se kupuje posamezno.

Več serij, te pride ceneje. Vzami takšne nalepke, ki imajo garancijo kakšno leto, se splača.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O teh nalepkah sm govoru, ampak js jih nisem uzel od tega črkoslikarja...

Meni jih je delala neka ženska, k se prau ukvarja s tem, ma pa popolnoma enake nalepke kot ti na tej strani. Samo da njej ti prineseš ali pošlješ sliko, ona pa ti naredi nalepke. Zravn ti tudi spreminja dimenzije, barve in use kar pač gre zravn. Use je isto u glavnem.

ja ti si nabrž dau suzani ne?,ki pa dela skupaj s tem tipom.. oz. imata skupaj al neki tacga.smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko približno stane da ti naredijo nalepke za motor? Koliko cenejše so od originalnih?

Ja, vse je odvisno od velikosti al hočeš met barvo k se spreminja na soncu, posebne lake, etc...Tko ena normalna nalepka (3ox3o cm ) tm okol pride 10€,če nardiš več nalepk ti naredi popust,pa še letak za 30% znižanje pri izposoji 4kolesnikov.

Moj tastari ima transport in usak kamjon k ga kupi ga da njej poslikat, in pred 1 al 2 tedni je kupu merčka in mu je nardila sliko kako naj bi zgledu in mislim da gre konec tedna dat gor nalepkebiggrin.gif, Skratka povedat hočm da ti naredi velikost tud 5m če rabiš..

Slikca kakšnen naj bi bil...,slikca je pa kr skenirana. Drgac tuki zgleda znak full pinky, drgac pa je bolj rdec oz.bo

post-23701-126523256953_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikca kakšnen naj bi bil...,slikca je pa kr skenirana. Drgac tuki zgleda znak full pinky, drgac pa je bolj rdec oz.bo

440 konjev, spalna kabina ... :D kr lepa zadevica xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

440 konjev, spalna kabina ... :D kr lepa zadevica xD

Bluetec 5 je tale actross =)

440 je org.,sam moj stari kot usacga tud unga volvota v ozadju "navije" na 550 tm okol, pozna nekega tipa iz švice in pride dol z nekim kombijem k je poln računalnikov,pa sam neke kable prklopi, pa neki nardi, kolkr vem injektorje neki poštima in pol gre full boljworship.gif

A veš kok je lepo menavat pr temwhistle.gifwhistle.gif,samo gumbek naprej pa nazaj pa sam gas...

post-23701-126523442352_thumb.jpg

post-23701-126523446814_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko približno stane da ti naredijo nalepke za motor? Koliko cenejše so od originalnih?

na avtonalepke so hotl met za 2 ducati napisa dolzine 20cm 18€ + postnina. navadna enobarvna... tko da so dragi ko .... in sm jih rajs kr sam naredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi rad imal na nokiji (E90)...v bistvu me moti,da so vedno vse slike v eni mapi..kdo ve s katerim programom bi si lahko slike urejeval po folderjih kot na pc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bluetec 5 je tale actross =)

440 je org.,sam moj stari kot usacga tud unga volvota v ozadju "navije" na 550 tm okol, pozna nekega tipa iz švice in pride dol z nekim kombijem k je poln računalnikov,pa sam neke kable prklopi, pa neki nardi, kolkr vem injektorje neki poštima in pol gre full boljworship.gif

A veš kok je lepo menavat pr temwhistle.gifwhistle.gif,samo gumbek naprej pa nazaj pa sam gas...

Sam blokado odtran . Par magnetov ( nevem al niklov al kobaltov ) če daš na armaturo tut odstran blokado. Samo kamion če maš dobr spoiler na avtoccesti 170 na uro xD Prehitiš vsako Aprilio RS 125 :D Pa odrtp izpušni sistem ( na Celjskem sejmu je en tip neko Scanio meu z takih rorih da sm se sam odmaknu stran ko je vžgau hehe :D ) pol se pa že dere ko kaka RSV4 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam blokado odtran . Par magnetov ( nevem al niklov al kobaltov ) če daš na armaturo tut odstran blokado. Samo kamion če maš dobr spoiler na avtoccesti 170 na uro xD Prehitiš vsako Aprilio RS 125 :D Pa odrtp izpušni sistem ( na Celjskem sejmu je en tip neko Scanio meu z takih rorih da sm se sam odmaknu stran ko je vžgau hehe :D ) pol se pa že dere ko kaka RSV4 :D

Glede blokade Volvo jo ma pod armaturno in ko sva ga šla enkrat oprat v pralnico sva šla na AC pa tisto odklopla pa je slo 125/130 problem pa je kr pol sklopiš use,tud tahograf ne šteje kar zna bit pizdarija z kepsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko približno stane da ti naredijo nalepke za motor? Koliko cenejše so od originalnih?

Takih kot so originalne ti nebo noben naredil, ker so tukaj več ali manj enobarvne nalepke, oz. so lahko več barvne, tako da lepi eno na drugo, pri čemer odpade prelivanje barv.:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede blokade Volvo jo ma pod armaturno in ko sva ga šla enkrat oprat v pralnico sva šla na AC pa tisto odklopla pa je slo 125/130 problem pa je kr pol sklopiš use,tud tahograf ne šteje kar zna bit pizdarija z kepsi...

Jah sei dokler je tahograf se da, kaj ko je taho kartica ko se neda oklopt :D vsaj ne da bi jst vedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sei dokler je tahograf se da, kaj ko je taho kartica ko se neda oklopt :D vsaj ne da bi jst vedu :P

ne, ne da se niti na tahografu kr pol če ti izklopiš ti na tahograf ne šteje kiloetre pa in pol ce ti nimas popisanga tahografa od teh kilometrov je pizdarija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!