Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nekateri kupujejo motorje zaradi praktičnosti, nižjih stroškov potovanja ... itd ne pa zarad lepote :D

pr hondi pa najbolj zajebejo te 125ke... :headbang: :headbang: upam da se bo cez par let situacija kj izboljsalaa :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm kak je forum prazen ratal (:

čist na začetku ko sm pršo je blo še dost ludi z 125kami ^^

v slo gre nekam vse k vragu kaj se tega tiče in ti novi davki ne prispevajo dost k ohranjanju motociklizma. trance_39_thumbdown.gif

rabimo spet enga chungota da bo nas v smeh spravlu da nebo tak tečno

kje so norci ko jih rabišbiggrin.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ostajam eden redkih osebkov tiste generacije ko smo po 20-30 listov na dan naklefal, zdj je pa še forum fakultete za strojništvo 3x bolj popularen čeprav je registriranih "le" 2000 ljudi. Ni bil problem v tem da 125tk ni več, problem je biu v administratorjih, ki so nas bannali enega za drugim... na začetku je še vsak mel svojega klona, nato se pa ljudem ni več dalo... Tisto so bili časi ja... takrat sem spoznal preko 30 125karjev in povem vam da se z ene 15timi še vedno veselo furamo, družimo in zabavamo. (furamo se pač z malo več kot 125ccm ). administratorji so hotl narest red, evo in forum vodi v propad... ni bilo samo pri naši mlajši generaciji, selekcija je bila povsod, zato so vse teme ratale tako prazne. žalostno je gledat to propadanje, tudi iz vaše generacije vidim da nimate nobenih idej o kakšnih druženjih, piknikih, furanjih itd. Mi smo to veliko organizirali, nekje more biti še slika (sicer iz tragične nesreče kolega), kako smo se fural na njegov pogreb. Čez 40 se nas je zbralo iz cele slovenije. Potem so štajerci organiziral piknik, najeli kočo pršlo nas je čez 30 čeprav se nas polovica sploh ni poznala med sabo, vsak je bil dobrodošel. No ja anyway jst, ostajam še vedno član motosveta ker vsaketolko časa kaj pametnga zvem, ni mi pa nikoli žal, da sem sploh postal član, saj sm spoznal ogromno novih frendov, tako da na furo ne grem nikoli sam :)

Lp pa lahko noč

Jern3j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nism ravno dolgo član motosveta (sem, odkar imam motor) vendar moram rečt da se tukaj lahko res ogromno naučiš in mi je celo malo žal da nisem že prej spremljal foruma...

Škoda res, da nas ni malo več

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ostajam eden redkih osebkov tiste generacije ko smo po 20-30 listov na dan naklefal, zdj je pa še forum fakultete za strojništvo 3x bolj popularen čeprav je registriranih "le" 2000 ljudi. Ni bil problem v tem da 125tk ni več, problem je biu v administratorjih, ki so nas bannali enega za drugim... na začetku je še vsak mel svojega klona, nato se pa ljudem ni več dalo... Tisto so bili časi ja... takrat sem spoznal preko 30 125karjev in povem vam da se z ene 15timi še vedno veselo furamo, družimo in zabavamo. (furamo se pač z malo več kot 125ccm ). administratorji so hotl narest red, evo in forum vodi v propad... ni bilo samo pri naši mlajši generaciji, selekcija je bila povsod, zato so vse teme ratale tako prazne. žalostno je gledat to propadanje, tudi iz vaše generacije vidim da nimate nobenih idej o kakšnih druženjih, piknikih, furanjih itd. Mi smo to veliko organizirali, nekje more biti še slika (sicer iz tragične nesreče kolega), kako smo se fural na njegov pogreb. Čez 40 se nas je zbralo iz cele slovenije. Potem so štajerci organiziral piknik, najeli kočo pršlo nas je čez 30 čeprav se nas polovica sploh ni poznala med sabo, vsak je bil dobrodošel. No ja anyway jst, ostajam še vedno član motosveta ker vsaketolko časa kaj pametnga zvem, ni mi pa nikoli žal, da sem sploh postal član, saj sm spoznal ogromno novih frendov, tako da na furo ne grem nikoli sam :)

Lp pa lahko noč

Jern3j

Dobro so ti to napisal....zakaj nisi kaj takega že zadnjič v temi "rakitna,ki to ni"? Kaj tvoj stari nick je banan?LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi pa ti zdj roštiljal? :D

sm že reko da gremo spomladi alpa poleti na raceland kampirat čez noč :D dva mislim da sta že resna ^^

roštiljat pa tud ni slabo, naj se nekdo javi keri ma čvape doma čene bom fukno hrenovko na roštilj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bli še cajti ja, ko smo nabijali strani tu ntr, pol je pa res bvo tk ko pravi Jernej, so nas pobanali zarad vsakega dreka, zej pa majo.

Js še vedno vsak dan prečekiram Motosekret, sam to ni več to.

Pa ker dan nism mev cajta prečekirat motosveta, sm že mev za brat 10 strani :D

Bi mogli narest neko srečanje, stari i mlađi!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo kaj ljudi k so za finto (:

prvi cilj za letos bo pot na žegnjanje motociklov da pokažem novi avspuh hiho ... :D

bo treba si vzet cajt za motor letos!! (:

@sinn, 30km je največ kar si kdo upa trdit, bo kar tam okol 23-25km

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bli še cajti ja, ko smo nabijali strani tu ntr, pol je pa res bvo tk ko pravi Jernej, so nas pobanali zarad vsakega dreka, zej pa majo.

Js še vedno vsak dan prečekiram Motosekret, sam to ni več to.

Pa ker dan nism mev cajta prečekirat motosveta, sm že mev za brat 10 strani :D

Bi mogli narest neko srečanje, stari i mlađi!

LP

zdej se da saj na hitr poledat :) vcasih si takoj zgubu pol sneva :)

bi blo pa fajn nrdit en ex-125 meeting :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro so ti to napisal....zakaj nisi kaj takega že zadnjič v temi "rakitna,ki to ni"? Kaj tvoj stari nick je banan?LOL

ja tud moj nick je bannan zaradi spora z adminom... sj če pogledaš moj profil, pa poglej prijatelje pa boš vidu kok jih vmes ni bannanih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bli še cajti ja, ko smo nabijali strani tu ntr, pol je pa res bvo tk ko pravi Jernej, so nas pobanali zarad vsakega dreka, zej pa majo.

Js še vedno vsak dan prečekiram Motosekret, sam to ni več to.

Pa ker dan nism mev cajta prečekirat motosveta, sm že mev za brat 10 strani :D

Bi mogli narest neko srečanje, stari i mlađi!

LP

točno tak... ko sm šel za 1 tedn namorje, pridm nazaj odprem tole temo in 80 strani :D

to je bil chat tuki gor ne pa forum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se poleti prijavim za kakršen koli piknik ali kampiranje ali kaj tretjega :OK: Samo če me boste hoteli zraven :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst pridem z veseljem pogledat tamlado generacijo če boste kj zrihtal kakšn piknik :)

sicer bom pršu z 125x8 ampak ok pustmo detajle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!