Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jaz sem s prve naredil CPP za motor , a za avto sem enkrat padel zdaj čakam na drugo rundo, zmedla so me samo vprašanja na dva ali več pravilnih odgovorov

lp

Točno tko kt jst...no jst sm vsaj v drugo za B naredu in mam že zdavnje izpit...aja sej men ga bodo hmal že vzeli :slap: :)

HJuh kaj sm dons zvedla Yamaha, karta je 2200sit :D za vip niti nism sprasvala, no ja bo lubi zrihtu zastojn sam itak najbrz ne bom sla k emm ja no faks :( :cry:

Uf so pa zasolil letos karto...lan mislm da je bla pol cenej .)

No dej če boš mela kšno odveč se priporočam ;)

Aja še to tejcy...posluš ti genije k pravjo da kr odjebi fax za kšn dan :slap:

Me zanima kaj bodo rekl k bodo oni pršli do faxa...

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to tejcy...posluš ti genije k pravjo da kr odjebi fax za kšn dan :slap:

Me zanima kaj bodo rekl k bodo oni pršli do faxa...

Ej bom odejbala fax ja pa 530.000sit tud :D no go :D sm se mal prevec s faksom igrala 2 mesca zdj je dost, bo treba mal motorck v garazo postavt racunalnik izklopt, in pac delat faks.

Ej za internavtiko pa humm ne bi vedla morm lubita prasat, karte ubstvu dela njegov najbolsi frend tko da...Mogoce lahka kej nafektamo, ceprov zdj je slabe volje ker je njegov (mrzli) bratranc u komi, (nesreca z motorjem, en debil dvojno crto prepelu, ni pa njega na motorju vidu da se pele)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bom odejbala fax ja pa 530.000sit tud :D no go :D sm se mal prevec s faksom igrala 2 mesca zdj je dost, bo treba mal motorck v garazo postavt racunalnik izklopt, in pac delat faks.

Ej za internavtiko pa humm ne bi vedla morm lubita prasat, karte ubstvu dela njegov najbolsi frend tko da...Mogoce lahka kej nafektamo, ceprov zdj je slabe volje ker je njegov (mrzli) bratranc u komi, (nesreca z motorjem, en debil dvojno crto prepelu, ni pa njega na motorju vidu da se pele)

U bedno...ql,ql...če bo kej u know where you find me :)

Drgač pa če te motor v garaži preveč mot pa dekoncentrira ga lahk kamot v mojo garažo prpelš...pa še ključe tle pr men pustiš ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bedno...ql,ql...če bo kej u know where you find me :)

Drgač pa če te motor v garaži preveč mot pa dekoncentrira ga lahk kamot v mojo garažo prpelš...pa še ključe tle pr men pustiš ;) :P

jah lubita sm prasala neki je joku da ma en sestank, no zdj ga nima vec, tko da greva jutr na internavtiko ze ob 8.45 :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, a gre kdo jutr v ROLL BAR, k je Daytona party 2006... tekmovanje mokrih majčk, sexy hostese, striptease... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ful šov pa u 5k zaklučujem še zadnjo oceno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kake prednje žmigavce pa jih ne rabi?? ker če ja bi jih kupo...ker nujno rabim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jst od cagive mito. Žarnica je 12v 10w. Jurja komad mam pa 2. Kašni so pa poglej kako slikco od cagive, niso nč posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jst od cagive mito. Žarnica je 12v 10w. Jurja komad mam pa 2. Kašni so pa poglej kako slikco od cagive, niso nč posebnega.

sj od cagive so podobni totim od nsrke...daj mi daš MSN pa seo ma tam zmelna plz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am dons na rakitni en mito 125ccm neregistriran in cagiva planet 125ccm kranjska registracija * zraven ce cbr 600f mogoce kdo od kle???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, ker kle še nism najavu, bom pa zjle :)

enkrat sred maja sm kupu aprilio RS 125, 31.000 km, letnik 99, 340.000 SIT

pa jo bom kr fajn preplaču, kot prvo me je tip zajebu da je kao delu servis pr 26.000 km, nevem od kje mu sicer računi, pomoie nabavljeno pa v kakšen drug motor montirano, in jst sm se lepo vozu brez skrbi, in računov na menjavo bata pri 40.000 km, pa mi je včeraj pri 32.300 km zaribou, olja v mašini je dovolj, pa tudi kantica za olje za mešanco je skoraj polna ..... tko da druzga kot da me je nategnu ne more skoraj bit....

uglavnem, zjle jo bom fajn preplačov, pa še kuj en tedn po tem k sm jo kupu sm mogu menjat zadnje ploščice za bremzo (sicer samo 4k sit), in nakon bom dau še skor mal vč zanjo kot je motor takega letnika vreden, sam bo pa tud nov cilinder in bat, tko da ni kakšne velke fore v tem

sam nevem zakva mi on ni mogu povedat d ni menju bata, pa bi ga pač zamenou in bi dau tistih 20k sit, ne pa zaj ko jih bom dau vč kot 100

kupu sm ga pa v cerkljah pri brniku, če je mogoče kdo poznal lastnika, ali če mogoče kdo ve kaj se je s tem motorjem dogajalo, prvič je bil reg. v kočevju z LJ reg.

no uglavnem moj motor

pa še jst s kombinezonam d me boste lažje spoznal :D aja, pa tole čelado ma ponavad sovoznik, jst mam AGV joker

post-5472-1147537735_thumb.jpg

post-5472-1147537916_thumb.jpg

post-5472-1147538075_thumb.jpg

post-5472-1147538288_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha loool tip ti si res ena šema :D

sori dj ne zamert, sam si mi polepšov dan s to fotko k sm delov dons 13ur :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kak lahk kupiš pobarvan motor,pol e veš da se ni kaj lepo delal,če bi pa kaj za kaj bil lastnik,bi kupu nalepke,pa vsaj orginal barvo zmešu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej to sliko pa povej če bi temu motorju prisodu, a se je lepo delal z njem al ne. Pa ne motor v ozadju in ne skuter :D

post-6504-1147593396_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej to sliko pa povej če bi temu motorju prisodu, a se je lepo delal z njem al ne. Pa ne motor v ozadju in ne skuter :D

:? :? :? tole si pa mau čudn napisu

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P ja ne vem no na tej strani k je slikan zgleda kul; imaš original žmigovce, vse nalepke... kva se pa na levi skriva pa ne vem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha loool tip ti si res ena šema :D

sori dj ne zamert, sam si mi polepšov dan s to fotko k sm delov dons 13ur :zzz:

hehe, kein problem, sm veseu d sm saj komu polepšu dan :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mel pojam kje naj vprašam ap bom tu

katero olje lahko noter vlijem v menjalnik na kroski suzuki rm 125. zanima me vrednos 10w30 bo vredu al ne.

prosim če odgovarjajo tisti ko vejo kaj ne pa da samo domnevajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mel pojam kje naj vprašam ap bom tu

katero olje lahko noter vlijem v menjalnik na kroski suzuki rm 125. zanima me vrednos 10w30 bo vredu al ne.

prosim če odgovarjajo tisti ko vejo kaj ne pa da samo domnevajo

Dobro bo ja,sem mel isto olje v hondi cr 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

ve kdo mogoče kje v mariborju ali okolici prodajajo dele za motorje? rabil bi namreč bat za hondo 125 ker je šel v p... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!