Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sm že reko da gremo spomladi alpa poleti na raceland kampirat čez noč :D dva mislim da sta že resna ^^

roštiljat pa tud ni slabo, naj se nekdo javi keri ma čvape doma čene bom fukno hrenovko na roštilj

Dvomim,da bo Domen pustil kampirat na racelandu,ga zaklene...Tam blizu kje pa tud težko,ker policaji dost okrog hodijo,ker je nuklearka.Bi pa šlo bit podnevi na racelandu,potem pa za reko krko na kak ribiški plac...ne vem pa ali se lahko zastonj kampira v "profizoriš"kampu zraven krške vasi imajo tudi paintball.Imajo pa tud tam roštilje,da si lahko pečeš.Za te vem,da se plača...

Lahko se pozanimam kolk kaj stane,če vam je interesantno...

Čvepe lahko tak v mesnici kupiš...jih je povsod dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa kampiral? Sej greš gor, se odfuraš, pa domov. Zdej če pa mislite še tam spat, pol pa nevem, razen če ste iz Kopra, Pirana itd. pa vam je 500+ na dan preveč :rolleyes:

Drgač če bo kaj iz tega 125 mitinga mene zihr štejte zraven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je FUL dauč... Če bi ti kdaj vozu husqvarno bi hitr spoznal da je a PAIN IN THE ASS(dobesedno!!!) se s tem furat po celi sloveniji povprek :D

jst zdržim max ene 50km brez pavze.

Nekak bomo zrihtali, v žešče zajebani situaciji pa bomo pač improvizirali (razna kopališča z vip vhodi, cerkve, in ostale dobrodelne ustanove k komaj čakajo da lahko pomagajo.)

no to bi bil moj sanjski izlet :P teorija gre, bomo vidli kako se bote držali zravn ko bo treba preklopit na prakso ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je FUL dauč... Če bi ti kdaj vozu husqvarno bi hitr spoznal da je a PAIN IN THE ASS(dobesedno!!!) se s tem furat po celi sloveniji povprek :D

jst zdržim max ene 50km brez pavze.

Nekak bomo zrihtali, v žešče zajebani situaciji pa bomo pač improvizirali (razna kopališča z vip vhodi, cerkve, in ostale dobrodelne ustanove k komaj čakajo da lahko pomagajo.)

no to bi bil moj sanjski izlet :P teorija gre, bomo vidli kako se bote držali zravn ko bo treba preklopit na prakso ;)

Joj od sedeža...k je tko ozek da je isto kot da bi sedel na kolesu. Če že misli bit kak "125 izlet" bi blo fajn da se dobimo na eni točki primorci ,drugi gorenjci ,tretji štajerci....pol pa še vsi skupaj nekje,in pol naprejsmile.gif,to je seveda samo moj predlog,če bo sploh dovolj ljudi, pa če sploh lahko grem zravntrance_44_wink5.gif?,bi blo pa res zakon pa ni važno kdo gre pa kam gremo,sam da nas je čimveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je FUL dauč... Če bi ti kdaj vozu husqvarno bi hitr spoznal da je a PAIN IN THE ASS(dobesedno!!!) se s tem furat po celi sloveniji povprek :D

jst zdržim max ene 50km brez pavze.

Nekak bomo zrihtali, v žešče zajebani situaciji pa bomo pač improvizirali (razna kopališča z vip vhodi, cerkve, in ostale dobrodelne ustanove k komaj čakajo da lahko pomagajo.)

no to bi bil moj sanjski izlet :P teorija gre, bomo vidli kako se bote držali zravn ko bo treba preklopit na prakso ;)

Aja, sej res, sem slišal, da naj bi bili SM zelo neprimerni za dolge vožnje.

Drgač je pa itak je to še daleč, mogoče bo komu kakšna boljša ideja padla, primerna za vsakogar.

janstyle to bi prišlo v poštev če bi bilo veliko ljudi, kar pa močno dvomim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim,da bo Domen pustil kampirat na racelandu,ga zaklene...Tam blizu kje pa tud težko,ker policaji dost okrog hodijo,ker je nuklearka.Bi pa šlo bit podnevi na racelandu,potem pa za reko krko na kak ribiški plac...ne vem pa ali se lahko zastonj kampira v "profizoriš"kampu zraven krške vasi imajo tudi paintball.Imajo pa tud tam roštilje,da si lahko pečeš.Za te vem,da se plača...

Lahko se pozanimam kolk kaj stane,če vam je interesantno...

Čvepe lahko tak v mesnici kupiš...jih je povsod dost...

Ena opcija bi bile tudi klunove toplice. Niso tako daleč, krko maš 20m stran, pa še dokaj poceni je če se prav spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa kampiral? Sej greš gor, se odfuraš, pa domov. Zdej če pa mislite še tam spat, pol pa nevem, razen če ste iz Kopra, Pirana itd. pa vam je 500+ na dan preveč :rolleyes:

Drgač če bo kaj iz tega 125 mitinga mene zihr štejte zraven :OK:

Daj ne "sanjaj" Kaj pa imaš od dneva?Recimo,da si ob 9 v KK! Se pravi se morate dobiti najkasnjeje ob 7-se pravi budnica ob 6!? Pol pa dve uri na cesti,pol 3 prav vožnje na pisti,potem pa še 2 domov?Se na racelandu,kr fino utrudiš!

Ne vem no...to je tak,da se dobite in greste vozit!Če pa se mislite in zajebavat in lepo imet-pečenjara...pa,da se lahko še kaj popije pa bi blo kr fino,da se kje blizu prespi...

@aleksandergabriel maš prav!Tam mislim,da bi blo kake 1 ali 2eu po osebi...sem že pozabil na to....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne "sanjaj" Kaj pa imaš od dneva?Recimo,da si ob 9 v KK! Se pravi se morate dobiti najkasnjeje ob 7-se pravi budnica ob 6!? Pol pa dve uri na cesti,pol 3 prav vožnje na pisti,potem pa še 2 domov?Se na racelandu,kr fino utrudiš!

Ne vem no...to je tak,da se dobite in greste vozit!Če pa se mislite in zajebavat in lepo imet-pečenjara...pa,da se lahko še kaj popije pa bi blo kr fino,da se kje blizu prespi...

@aleksandergabriel maš prav!Tam mislim,da bi blo kake 1 ali 2eu po osebi...sem že pozabil na to....

Od dneva imaš, da se furaš in to še po pisti. Drgač Raceland se itak ob 9.00 odpre, se pravi če greš eno uro prej (dve za tiste iz Primorske in zahodne Slovenije) in se povsod držiš omejitev prideš ziher v tapravem času (preverjeno ;)), torej če se zbudiš ob 7.30 (seveda prejšni dan vse potrebno pripraviš) se umiješ, oblečeš itd. si že ob 8.00 na poti.

Na pisti se furaš non-stop, pač ko se odpre za motorje, torej cca. 3h in pol na kakšno pijačko (sok?) in domov. Se zmatraš, to itak, sam sej če greš gor to itak pričakuješ, ni druge, pa konec koncev, če maš kokr tok udoben motor, boš pa ja še tistih 100-200km zdržal. Sam sem v enem dnevu naredil 500+ km in edino kar me je bolelo so noge pa malo trebušne mišice, pa RS nima neke udobnosti.

Zdej če ga bojo fantje pil, žural itd. (pol bo že taprav miting) pol pa enostavno moraš nekje prespat, ker tak nisi itak za nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooow. Z vodo in elektriko?

Ne vem točno kak je z kampiranjem.Lahko se tam peče,šank je,luči tud dost dolgo,bazenček,provizori nogometno igrišče,odbojka.Se bom še malo pozanimal...saj se ne mudi!Drugače vem,da je bilo prej kopanje "prostovoljni prispevek"Lani pa je bilo 1 euro.Po moje se gre z lastnikom dogovorit za kampiranje in za elektriko saj je zelo fleksibilen...tud dost Nemcev pride dol z mopiji in kampira...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od dneva imaš, da se furaš in to še po pisti. Drgač Raceland se itak ob 9.00 odpre, se pravi če greš eno uro prej (dve za tiste iz Primorske in zahodne Slovenije) in se povsod držiš omejitev prideš ziher v tapravem času (preverjeno ;)), torej če se zbudiš ob 7.30 (seveda prejšni dan vse potrebno pripraviš) se umiješ, oblečeš itd. si že ob 8.00 na poti.

Na pisti se furaš non-stop, pač ko se odpre za motorje, torej cca. 3h in pol na kakšno pijačko (sok?) in domov. Se zmatraš, to itak, sam sej če greš gor to itak pričakuješ, ni druge, pa konec koncev, če maš kokr tok udoben motor, boš pa ja še tistih 100-200km zdržal. Sam sem v enem dnevu naredil 500+ km in edino kar me je bolelo so noge pa malo trebušne mišice, pa RS nima neke udobnosti.

Zdej če ga bojo fantje pil, žural itd. (pol bo že taprav miting) pol pa enostavno moraš nekje prespat, ker tak nisi itak za nikamor.

Če se da komu furat do Metlike jih jst ena 3-4 sprejmem! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si šel prejšno leto gor?

Noup ( enkrat motor enkrat alkohol :D )

Upam,da bo letos kaj bolj bogata sezona, kar se tiče same vožnje.

Pa upam, da še pred sezono skočm v kakšno višjo kategorijo da se nebom tle med mulcih vrtel :D izpit gor al pa dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah najbolje je iti gor, se furat pa nazaj...za moje pojme

Te popolnoma razumem budacki, sam bi tudi raje skočil na kašnega gisrčka :blush: , moja generacija ima 600-tke, jaz pa še kar na 125-ki...no vsaj šraufat se bom nauču :OK:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah najbolje je iti gor, se furat pa nazaj...za moje pojme

Te popolnoma razumem budacki, sam bi tudi raje skočil na kašnega gisrčka :blush: , moja generacija ima 600-tke, jaz pa še kar na 125-ki...no vsaj šraufat se bom nauču :OK:

K sm biu js u Racelandu, bi umrl če bi mogu še furat domou. :wacko: Sem pa iz Ajdovščine, s kobijem sem rabil do Racelanda cca. 2 uri.

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff Ajdovščina, to je pa malo daleč. Samo sam bi ziher probal, pa se magari večkrat ustavil, če ne pa enga poklicat, da te s komibijem pride iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!