Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ufff Ajdovščina, to je pa malo daleč. Samo sam bi ziher probal, pa se magari večkrat ustavil, če ne pa enga poklicat, da te s komibijem pride iskat.

Če se hoče, se lahko. Na Racelandu polet lahko tut kakšno urco dve odspiš, tok da prideš k seb ;) Drugače pa tut jst zrihtam komu če mu je res preveč prenočišče v Novem mestu. ( je pa ena 30km od Racelanda )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak tm boš spal, sploh pa ko se značnejo kaki SM pa karti naganjat, če ne vidiš začneš gruntat če se je začela 3. S.V. ......... a kr h ksenji domov bi jih ti pelu prespat? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak tm boš spal, sploh pa ko se značnejo kaki SM pa karti naganjat, če ne vidiš začneš gruntat če se je začela 3. S.V. ......... a kr h ksenji domov bi jih ti pelu prespat? :lol:

A nene k Špeli ;) Bo tvoj bratec hud :D

Ne sei ona je z Rake oz. okolice :P ( to je pa že čist blizu Racelanda :O )

Drgač pr eni babici :P

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kes pa kupu alarm? kok je biu? kok je montaza bla??? biggrin.gifsmile.gif

1. SIMATIK

2. 70€

3. Tud 70€

Je pa zlo dobr kr je dvosmerni in mi sporoči dalinc kva se dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ma svoje napajanje?

ker če nima je brez veze ti samo akumulator odklopim ki pa ni tako težko prit tvojem motorju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ma svoje napajanje?

ker če nima je brez veze ti samo akumulator odklopim ki pa ni tako težko prit tvojem motorju tongue.gif

Preden ti odklopiš te jst že s kijom namaham!trance_43_wavetowel2.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden ti odklopiš te jst že s kijom namaham!trance_43_wavetowel2.gif

kaj pa ce vids da ti akomulator odklapla nek 210cm 120kg ki ma tud kij v roki ;) dobr v tem primeru bi ti loh tud doma pozvonu pa reku zdej ti bom pa motor ukradu pa bi ga odpelov :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ce vids da ti akomulator odklapla nek 210cm 120kg ki ma tud kij v roki trance_44_wink5.gif dobr v tem primeru bi ti loh tud doma pozvonu pa reku zdej ti bom pa motor ukradu pa bi ga odpelov smile.gif

hmmm...čak da razmislm....zaklenu bi ga kr je več vrat do motorčka....laugh.gif Pa tud ene par "goril" mamo v bloku pa če že kihneš sosedje vn skačejo

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dei dei ti še kij komi v rokah držiš pa bi rd mahou tongue.gif hah

probi pridt ukrast pa boš povedu če bo boleltrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo 15+ in sonček, takrat bo lepo vreme. Do takrat pa trance_39_thumbdown.gif

to je res ja samo če greš kratko furo pa če se bolj oblečeš pa se da tudi pri 5 stopinjah pelat grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja samo če greš kratko furo pa če se bolj oblečeš pa se da tudi pri 5 stopinjah pelat grim.gif

O to je šele zabavno. Sem prejšno leto en krog naredil ob takih temperaturah. Edino kar je bil problem so prsti na rokah...sem samo z zadnjo bremzal in fural v eni prestavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O to je šele zabavno. Sem prejšno leto en krog naredil ob takih temperaturah. Edino kar je bil problem so prsti na rokah...sem samo z zadnjo bremzal in fural v eni prestavi :D

Hehe, jst sem se nekaj časa v šolo vozu ko je blo malo pod ničlo. Mam pa cca. 25 min. ko sem prišel v šolo rok sploh nisem čutil, čeprou sm meu dvojne rokavice xD. Če bi se šel danes peljat je verjetno še veliko soli na cest... To malo škodi motorju ane?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jst sem se nekaj časa v šolo vozu ko je blo malo pod ničlo. Mam pa cca. 25 min. ko sem prišel v šolo rok sploh nisem čutil, čeprou sm meu dvojne rokavice xD. Če bi se šel danes peljat je verjetno še veliko soli na cest... To malo škodi motorju ane?

LP

Heh...jah škodi itak, samo jaz sem se peljal tam okrog marca cca 6 stopinj...no sej soli in peska je sigurno bilo samo ne tok kot zdaj.

Mah važn da se čim prej stopi, pa da se dvignejo temperature, takrat se avantura začne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jst sem se nekaj časa v šolo vozu ko je blo malo pod ničlo. Mam pa cca. 25 min. ko sem prišel v šolo rok sploh nisem čutil, čeprou sm meu dvojne rokavice xD. Če bi se šel danes peljat je verjetno še veliko soli na cest... To malo škodi motorju ane?

LP

pr meni je isto :P

na feltni barvo razjeda in pa gume se bolj obrabljajo :)

jst sm se enkrat pelav od kolega do doma pr 5 stopinjah brez rokavic :D cca 6km

prsti so mi otekli kt da bi jih porinu devici mariji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je bil pa cro cop, sej tut v naslovu videa piše. sam kakor koli gledaš, vsi so pravi stroji za ubijanje

Sei on je mislu Mirkota. :) Malo boljše preber njegov post. Boš videl da se na Mirkota nanaša ;)

Mirko Filipovič <3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!