Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fantje, a kdo rab invite za lockerz?:)

Gre za neke vrste zaslužek preko interneta, vendar z razliko da ne dobiš denarja ampak si lahko prislužiš nagrado oz. si jo kupiš za točke. Nagrade so res mikavne (proizvajalci Apple, Canon, ...). Točke si lahko prislužiš z raznoraznimi anketami, igrami itd, vse pa več ali manj mislim da bazira na reklami. Naj omenim, da je recimo najdražja zadeva macbook za 1000 TPZ (to so te točke), povprečne stvari so okrog 60 TPZ, recimo ena kamera ja 280 in podobno IPod Touch 600 itd...

Po parih dneh googlanja sem nekako preprican, da je zadeva pristna saj je tudi slovenec ze prejel majico z placano postnino 7USD. Direktorica tega podjetja je bivsa generalna direktorica Amazon.

Pike dobivas vsak dan za login 2tocki vsakodnevo vprasanje(deluje kot javnomnjenska raziskava) 2piki ter vsak inviajt, ki ga posljes 2piki.

Zadeva je cisto nova.

Ce kdo zeli invajt naj napise mail v ta topic ali poslje ZS.

Jst sm lihk zaceu, mam se mal tock, nemorm povedat ce je pristno...Vzame mi pa 10sec dela na dan. Je pa velik lockerz proofov, tko da se mi zdi da je zadeva kar pristna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a kdo rab invite za lockerz?:)

Gre za neke vrste zaslužek preko interneta, vendar z razliko da ne dobiš denarja ampak si lahko prislužiš nagrado oz. si jo kupiš za točke. Nagrade so res mikavne (proizvajalci Apple, Canon, ...). Točke si lahko prislužiš z raznoraznimi anketami, igrami itd, vse pa več ali manj mislim da bazira na reklami. Naj omenim, da je recimo najdražja zadeva macbook za 1000 TPZ (to so te točke), povprečne stvari so okrog 60 TPZ, recimo ena kamera ja 280 in podobno IPod Touch 600 itd...

Po parih dneh googlanja sem nekako preprican, da je zadeva pristna saj je tudi slovenec ze prejel majico z placano postnino 7USD. Direktorica tega podjetja je bivsa generalna direktorica Amazon.

Pike dobivas vsak dan za login 2tocki vsakodnevo vprasanje(deluje kot javnomnjenska raziskava) 2piki ter vsak inviajt, ki ga posljes 2piki.

Zadeva je cisto nova.

Ce kdo zeli invajt naj napise mail v ta topic ali poslje ZS.

Jst sm lihk zaceu, mam se mal tock, nemorm povedat ce je pristno...Vzame mi pa 10sec dela na dan. Je pa velik lockerz proofov, tko da se mi zdi da je zadeva kar pristna :)

js sm ze enkrat gledo to neki, sam pol se mi ni davo več ugotavlat a je to navadno sranje al je res ...

povej mavo ka si še prebrav, pa kk je to pol z kakimi karticami(kreditnimi) a ti to tk poslejo al kaj paklas z kreditno kartico ...

ce bo kul ti povem, pa mi posles invite

LP

ps. ker smeško :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a kdo rab invite za lockerz?:)

Gre za neke vrste zaslužek preko interneta, vendar z razliko da ne dobiš denarja ampak si lahko prislužiš nagrado oz. si jo kupiš za točke. Nagrade so res mikavne (proizvajalci Apple, Canon, ...). Točke si lahko prislužiš z raznoraznimi anketami, igrami itd, vse pa več ali manj mislim da bazira na reklami. Naj omenim, da je recimo najdražja zadeva macbook za 1000 TPZ (to so te točke), povprečne stvari so okrog 60 TPZ, recimo ena kamera ja 280 in podobno IPod Touch 600 itd...

Po parih dneh googlanja sem nekako preprican, da je zadeva pristna saj je tudi slovenec ze prejel majico z placano postnino 7USD. Direktorica tega podjetja je bivsa generalna direktorica Amazon.

Pike dobivas vsak dan za login 2tocki vsakodnevo vprasanje(deluje kot javnomnjenska raziskava) 2piki ter vsak inviajt, ki ga posljes 2piki.

Zadeva je cisto nova.

Ce kdo zeli invajt naj napise mail v ta topic ali poslje ZS.

Jst sm lihk zaceu, mam se mal tock, nemorm povedat ce je pristno...Vzame mi pa 10sec dela na dan. Je pa velik lockerz proofov, tko da se mi zdi da je zadeva kar pristna :)

no jaz sem tam že par mescev prijavlen in ti povem da je to fejk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ze enkrat gledo to neki, sam pol se mi ni davo več ugotavlat a je to navadno sranje al je res ...

povej mavo ka si še prebrav, pa kk je to pol z kakimi karticami(kreditnimi) a ti to tk poslejo al kaj paklas z kreditno kartico ...

ce bo kul ti povem, pa mi posles invite

LP

ps. ker smeško :boobies:

Ne rabiš vpisovati nič, razen imena priimka, naslova kamor naj bi pošiljali nagrade pa telefonsko, samo nevem zakaj :) Kreditne ne rabiš, nič ne rabiš.

Na nekih drugih forumih, je folk dajou screen shote kako so dobili nakazan denar na paypall račun, se mi zdej bolj za ta denar gre...Majic je bilo že kar nekaj poslanih baje v slovenijo. O kakšnih leptopih pa res ni sluha.

Evo sm našel en screen shot nakazila na paypal

http://www.racunalniske-novice.com/forum/index.php?act=attach&type=post&id=522

res..ti pa vzame 10 sec dnevno, ker odgovoris na eno vprasanje dobis 2 tocke pa da se loginaš dobiš 2 točke :) Če zato dobiš 25$ enkrat, zakaj ne? :)

To, ali je fejk ali ni...se bom sam prepričal...ponavadi če je scam, je zelo zelo malo ljudi ki pravi da ni scam, vsi ostali da niso dobili nič...Tukaj je pa kar veliko "zadovoljenih" uporabnikov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

schmid se pa že okol voz zgleda :D al so mu pa motor ukradl :P

se že vozm ja :P

pa kooooomej da sm pršu do benze.. mi je že cukov.. sm tankov 98 in sm dou 20,50€ :D hah.. tok praznga še nism meu nkol.

drgač je blo pa fajn :D na zadnga se ne da.. ker je premrz/preveč vlažn, in skos vrti v prazno :) je pa zanimiv..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo od vas rabi RS-ko, mu svojo prodam. Sej bom tudi dal oglas na avto.net, samo rabim digitalca, da ga pofotkam.

Če je kdo zaineresiran PM. Cena: nevem, povejte :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, sem nov na tem forumu, tako, da me ni treba pojesti če kaj narobe naredim :) Sedaj pa me zanima če ima kdo že kakšne izkušnje z Cagivo Raptor? Prednosti, slabosti itd... že vnaprej se zahvaljujem za vaše odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa ne to narobe razumet, uno kar na koncu napiše nima veze z nobenim od vas :).

Če se ne motim jo je imel uporabnik straza, tko da mogoče ti bo on znal kaj povedati. Maš pa tudi tukaj par tem, mogoče kaj uporabnega zveš http://www.motosvet.com/tabla/index.php?app=core&module=search&section=search&do=quick_search&search_app=core&fromsearch=1

Aja, dobrodošel na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskalnik ne dobi nič :) če ne verjameš sprobaj :) No razen ene teme od xakrapovic, kjer pa ni odgovorov. Zgleda, da si bom sposojal temo od mitota. Sicer pa hvala za topel sprejem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa res, napiši v iskalnik Cagiva Raptor, zgleda neki ne dela če dam tak link.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js bi pa prosi če mi lahk mau svetujete glede enduro motorjev .kakšne so kaj lastnosti pa kerga se splača uzeu .

in tud kok crkuje . pa z njemu se nemislm tko ubadat kokr za en šport . pač za normalno vožnjo pa tudi mau off road.

tko da bi rd mau vaše nasvete . B)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imaš veliko, če ne največ izbire: Imaš Tomos SM, Husqvarna, Yamaha DT, WR... izbira je tvoja. Sam ti priporočam Tomosa in Husqvarno. Tomosa ker ima pač ubijalski zvok in tudi oblika ni slaba, Husqvarno pa ker je ubijalska že sama po sebi je pa to 2t motor, tako, da boš moral menjavat bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js bi pa prosi če mi lahk mau svetujete glede enduro motorjev .kakšne so kaj lastnosti pa kerga se splača uzeu .

in tud kok crkuje . pa z njemu se nemislm tko ubadat kokr za en šport . pač za normalno vožnjo pa tudi mau off road.

tko da bi rd mau vaše nasvete . B)

LP

Ja ne morš zej to tko posploševat.Kaj bi ti sploh meu 4t al 2t? Če bi 2t, maš npr yamaho dt ki ma pol manj konjev kot ktm exc, tko da je tud vzdrževanje pr ktm-ju dražje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne morš zej to tko posploševat.Kaj bi ti sploh meu 4t al 2t? Če bi 2t, maš npr yamaho dt ki ma pol manj konjev kot ktm exc, tko da je tud vzdrževanje pr ktm-ju dražje...

ja js bi raj 2t k ma bolše pospeške . in 4t nkamr ne gre .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!