Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja js bi raj 2t k ma bolše pospeške . in 4t nkamr ne gre .

No pol maš tuki RAKETE: Tm en125, KTM exc 125, Husqvarna Wr 125, Honda cre 125...pa še kej bi se dobilo,no v glavnem to so v bistvu krosi z lučjo,torej rabijo vzdrževanje.

Maš pa pol še une mal manj raketetongue.gif:Husqvarna wre 125, Yamaha dt, Aprilia rx 125, KTM lc2...pa ne vem kaj še use.Tile pa niso tako zahtevni in pride vzdrževanje bolj poceni.

Aja pa TM-ja in Hondo cre boš težko oz.po moje sploh ne morš dobit v Slo.v Italiji jih je pa polno. (moto.it)

Maš pa za TM-a zastopnika v N.Gorici,tko da deli niso problem.biggrin.gif

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js bi raj 2t k ma bolše pospeške . in 4t nkamr ne gre .

Kar motor pa maš zj...?

Ker me zanima kak ti veš da 4 t nejde nikamor, To se strinjam da nemoreš primerjat 2t in 4t sam useeno

Me res zanima kakšno reketo pol ti zj voziš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js bi pa prosi če mi lahk mau svetujete glede enduro motorjev .kakšne so kaj lastnosti pa kerga se splača uzeu .

in tud kok crkuje . pa z njemu se nemislm tko ubadat kokr za en šport . pač za normalno vožnjo pa tudi mau off road.

tko da bi rd mau vaše nasvete . B)

LP

KTM exc ;)

endurota bi jaz kupu 4t, 250ccm ali več. maš tud več moči v spodnjih obratih zato se lepše vozi na progah boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar motor pa maš zj...?

Ker me zanima kak ti veš da 4 t nejde nikamor, To se strinjam da nemoreš primerjat 2t in 4t sam useeno

Me res zanima kakšno reketo pol ti zj voziš

no čez poletje sm skoz vozu yamaha virago 250 . res da je 4 taktn sam tale gre

drgač pa scooter od frenda en sachs nevem točn model . sam biu je 4t pa ni šu čist nkamr . k pa vozn od ženske sym jet 50 pa velik bl leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no čez poletje sm skoz vozu yamaha virago 250 . res da je 4 taktn sam tale gre

drgač pa scooter od frenda en sachs nevem točn model . sam biu je 4t pa ni šu čist nkamr . k pa vozn od ženske sym jet 50 pa velik bl leti

Ja sj za 50 ccm 4 t res ni...Drugače če sm js prau razumeu se ti zanimaš za nakup 125 ccm

Tu pa je 4t po eni strani skoraj bolše...Res pa da je tu odločiteu ali se boš sam vozo pa občasno vložo kaj na motor...al boš pa "dirkau" pa skos neki servisirau pa menjevau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem lih mislil, iti kupiti bencin, da ga nalijem v ''ljubico'' in jo pustim malo laufati, ko vidim da ni bančne kartice :wallbash:. Danes pa še nedelja....jaoooooo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolikšna je kazen če imaš "po tastarem" tablico, motor pa je bil registriran letos? Seveda sem dobil veliko tablico(ali naj raje rečem tablo, še raje šolsko tablo :P ) in sedaj imam prijatelja ki ima tiskarno in mi lahko natiska ta malo. Že vnaprej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolikšna je kazen če imaš "po tastarem" tablico, motor pa je bil registriran letos? Seveda sem dobil veliko tablico(ali naj raje rečem tablo, še raje šolsko tablo :P ) in sedaj imam prijatelja ki ima tiskarno in mi lahko natiska ta malo. Že vnaprej hvala za odgovore :)

Js mam tamalo tablico pa čeprav sm ga lani registriru in bi mogu met že taveliko,brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul :D Čaki ti si z okolice Ajdovščine? Lahko bi šli kdaj kakšno furo :) Sam gume moram menjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul :D Čaki ti si z okolice Ajdovščine? Lahko bi šli kdaj kakšno furo :) Sam gume moram menjat :)

S kje si? biu dans lep dan a? ti sam reci kam pa kdaj js sm takoj zasmile.gif sam js še udelavam mojo tko da max 70km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kje si? biu dans lep dan a? ti sam reci kam pa kdaj js sm takoj zasmile.gif sam js še udelavam mojo tko da max 70km/h

Hehe mogoče me poznaš. No skoraj 100% :) Za novo leto sem bil skupaj z Lulikom :D Ko si iskal Jerneja125ccm :D No jaz sem tudi Jernej in tudi imam Cagivo in tudi ta je 125 ccm vendar je ta Raptor in ne Mito(Bog ti vedi če jo res ima) in komot gremo, samo zmenit se moramo in gume moram zamenjati :P drugače pa komaj čakam, da gremo na Vrhpoljske :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so to te tablce... tavelike tamale? kakšna zgleda prbližn tavelika?..

pa zanima me če tablco maš lahko pršravfano se prau da je lukna čez? Pa kaj ti lahko zato težijo pol kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in sedaj imam prijatelja ki ima tiskarno in mi lahko natiska ta malo. Že vnaprej hvala za odgovore :)

Tiskana tablica se smatra kot ponaredek-kopija-ponarejanje uradne.....ne se hecat no...ne,da sledi samo kazen,še zapret te znajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: kr neki. Do kdaj pa je treba zamenat jih pol?

pa k bom tastaro jim nazaj prnesu kva bodo težil mi k je prevrtana?

Če imaš tastaro ni problema. Naslednji lastnik motorja bo pa ali obdržal tvojo ali pa dal novo ( torej veliko )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Momci, evo zima gre h koncu in še malo pa bomo zalavfali na povno naše stroje:evilgrin:. Letos bi rad zamenjal gume na svoji TDRki. Do sedaj sem imel Michelin Macadam, toda postale so stare in so potrebne menjave.

Katere gume, bi mi priporočili za enduro? (pa vozim se samo po cesti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!