Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

zaprli te bojo zaradi tega ja surrender.gif

sj nebojo opazli (:

če pa bojo pa reč da maš vse papire pošlihtane da lahko preverijo

Ja in kaj?Eure tud lahko imaš prave doma pa ne smeš imet kopiranih,potni list enako itd...ne vem kaj vam ni jasno?Obtožen si po istem členu...Je pa res kazen,ki jo potem določi sodnik vsaj načeloma različna.

Recimo lahko se istočasno vozita dva motorja kao registrirana,če obstajata dve tabli....

@miha94 kaj ti imaš original malo tablo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj?Eure tud lahko imaš prave doma pa ne smeš imet kopiranih,potni list enako itd...ne vem kaj vam ni jasno?Obtožen si po istem členu...Je pa res kazen,ki jo potem določi sodnik vsaj načeloma različna.

Recimo lahko se istočasno vozita dva motorja kao registrirana,če obstajata dve tabli....

@miha94 kaj ti imaš original malo tablo?

ja original je in v prometni piše to, nimam nobene fejk tablce je kr lepo registriran motor. samo prašam, k nikje sm zasledu da so neke kazni če maš prevrtano tablco, pa zdej če bom mogu zamenat pa me zanima to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Momci, evo zima gre h koncu in še malo pa bomo zalavfali na povno naše stroje:evilgrin:. Letos bi rad zamenjal gume na svoji TDRki. Do sedaj sem imel Michelin Macadam, toda postale so stare in so potrebne menjave.

Katere gume, bi mi priporočili za enduro? (pa vozim se samo po cesti)

Vzem Michelin Asvalttrance_21_laughing1.gif

Ne sej se zezam. Kaj pravš na Dunlop Arrowmax d501

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja original je in v prometni piše to, nimam nobene fejk tablce je kr lepo registriran motor. samo prašam, k nikje sm zasledu da so neke kazni če maš prevrtano tablco, pa zdej če bom mogu zamenat pa me zanima to.

če maš na motorjo staro tablco-tamalo, jo lahk mas dokler pac mas motor. Ce kupiš nov motor, torej na novo registriraš al pa starga na novo, pa dobiš tavlko tablco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzem Michelin Asvalttrance_21_laughing1.gif

Ne sej se zezam. Kaj pravš na Dunlop Arrowmax d501

Nimam pojma, prvič kupujem gume, in glede na to da se tuki na tem forumu fura največ RS,Mito,YZF, kakšen supermoto nisem zasledil lih gum za enduro, pa res nevem kaj izbrati.

Rabil bi pa dimenzije :

sprednja 100/90-18

zadnja 130/80-17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma, prvič kupujem gume, in glede na to da se tuki na tem forumu fura največ RS,Mito,YZF, kakšen supermoto nisem zasledil lih gum za enduro, pa res nevem kaj izbrati.

Rabil bi pa dimenzije :

sprednja 100/90-18

zadnja 130/80-17

To lih niso supermoto dimenzije. ( supermoto je ponavadi 120/70-17,110/70-17 spredaj pa 150/60-17 zadaj.

Vzemi kar iste, če si bil z njimi zadovoljen. Dimenzije so zelo čudne, tako da verjetno neke ponudbe neboš imel ( spredaj 18 ... težka )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe mogoče me poznaš. No skoraj 100% :) Za novo leto sem bil skupaj z Lulikom :D Ko si iskal Jerneja125ccm :D No jaz sem tudi Jernej in tudi imam Cagivo in tudi ta je 125 ccm vendar je ta Raptor in ne Mito(Bog ti vedi če jo res ima) in komot gremo, samo zmenit se moramo in gume moram zamenjati :P drugače pa komaj čakam, da gremo na Vrhpoljske :P

Ja js zate ne vem sam js se že furam tko da....če hočeš gremo skupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma, prvič kupujem gume, in glede na to da se tuki na tem forumu fura največ RS,Mito,YZF, kakšen supermoto nisem zasledil lih gum za enduro, pa res nevem kaj izbrati.

Rabil bi pa dimenzije :

sprednja 100/90-18

zadnja 130/80-17

Imaš iste dimenzije gum kot jaz na varaderki. Najprej sem imel spredaj in zadaj Pirelli SCORPION MT 90 S/T, te gume so nekaka mešanica med cestnimi in enduro gumami. Ptem ko sem prvo gumo nekje na cesti prerezal in jo moral zamenjati sem spredaj dal Michelinovo Pilot Sporty, to so čisto cetne gume, yamahe yzf125 jih imjo gor v originalu, in kar se mene tiče so samo za asvalt mnogo bolj primerne kot scorpion mt.

Drugače ima pirelli še en model gum primernimi dimenzijami - pirelli SCORPION Trail.

Če se voziš samo po cesti potem ti priporočam michelin sporty.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš na motorjo staro tablco-tamalo, jo lahk mas dokler pac mas motor. Ce kupiš nov motor, torej na novo registriraš al pa starga na novo, pa dobiš tavlko tablco.

Pol maja k marm registrirat spet motor bom mogu tud tablce tanove kupt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol maja k marm registrirat spet motor bom mogu tud tablce tanove kupt?

Če maš zej registriranga ti ga ni treba ponovno samo obdržiš tablico(če hočeš seveda) Meni je potekla registracija na mojem in pol k sm ga šel na novo registrirat sm reku da če mam lahk kar tastaro tablico in ni blo nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol maja k marm registrirat spet motor bom mogu tud tablce tanove kupt?

Če boš samo podaljšal registracijo, potem ne, če si ga pa pred zimo odjavil in dal tablice nazaj, boš pa sedaj mogu nove kupt. Drgač pa dokler boš imel registriranga, boš imel tamale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest k sm motor kupu sm prosu lastnika da mi pusti tablco... sicer je cerkniška ampak je vsaj tamala :)

enako (sam da js mam žabarsko :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vprašanje za tiste ki mate že večje motorje in ste mlajših generacij... bi šu kdo polet... švica-pariz-benelux-nemčija-avstija-kuči. tedenski izlet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vprašanje za tiste ki mate že večje motorje in ste mlajših generacij... bi šu kdo polet... švica-pariz-benelux-nemčija-avstija-kuči. tedenski izlet?

kok pa je to km? 2000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vprašanje za tiste ki mate že večje motorje in ste mlajših generacij... bi šu kdo polet... švica-pariz-benelux-nemčija-avstija-kuči. tedenski izlet?

Jerry, mene mika za to poletje se kam dl pelat k pa samo tle okol... (samo sm na 25kw :rolleyes:, če ni preveč ovira )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry, mene mika za to poletje se kam dl pelat k pa samo tle okol... (samo sm na 25kw :rolleyes:, če ni preveč ovira )

mene tut mika, se bo treba še zment :D

____________________

Ewo, slika motorčka, sm jo najdo neki na pcjo ...

2bu-Slike-.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vprašanje za tiste ki mate že večje motorje in ste mlajših generacij... bi šu kdo polet... švica-pariz-benelux-nemčija-avstija-kuči. tedenski izlet?

dei prbližn strožke zračuni pa termin povej pa se bi dal kei zment :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!