Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

evo en vprašanje za tiste ki mate že večje motorje in ste mlajših generacij... bi šu kdo polet... švica-pariz-benelux-nemčija-avstija-kuči. tedenski izlet?

Če ti bo rit zdržala 500km in več na dan in sedem dni pol si dobr ;)

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj :D

jaz sem se probal učit po zadnjem pa negre z 8kw wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Amm z mojo DT-jko tud bl ne gre da bi se hotu med vožnjo normalno na tazadno postavt. Bi mogu s sklopko pa v 2gi prestavi al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm z mojo DT-jko tud bl ne gre da bi se hotu med vožnjo normalno na tazadno postavt. Bi mogu s sklopko pa v 2gi prestavi al kako?

2. marča na 8000 rpm(usaj tolk da odpre ventil),spustiš gas za trenutek in ga takoj spet daš, motorju še malo pomagaj (mal ga rukni,stisni h sebi če veš kko mislim)če je treba če je dovolj km ni treba ničbiggrin.gif Vsak motor gre po zadnji!Če pa ne se pa bolj nazaj dajpa boš že kako.smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vprašanje za tiste ki mate že večje motorje in ste mlajših generacij... bi šu kdo polet... švica-pariz-benelux-nemčija-avstija-kuči. tedenski izlet?

heh... bi su, sam tud z R1ko bi mi odpadu hrbt.. s temu k mam zj pa itaq ni sans... to misls it z dukakijam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm z mojo DT-jko tud bl ne gre da bi se hotu med vožnjo normalno na tazadno postavt. Bi mogu s sklopko pa v 2gi prestavi al kako?

Brat ma DTjko in jo suvereno pelje 20m po zadnji.

Rabiš kilometrino in izkušnje!

*je pa fajn če znaš navadn bicikel po zadni pelat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm z mojo DT-jko tud bl ne gre da bi se hotu med vožnjo normalno na tazadno postavt. Bi mogu s sklopko pa v 2gi prestavi al kako?

Na DT in zadnjo imam mešane spomine :D

V prvi s sklopko se jo lepo dvigne,ko pa jo imaš v vagi pa ni blema :D Imel sem jo mislim 14dni-neki takega.Mislim,da sem bil več na zadnjem kot na obeh.Sem se še pa tistih 14 vmes raje vozil z RS.

Jz je sicer nisem uspel obrdržati gor,ko sem prestavil v drugo.Zato sem na hecal prijatelja,da je on poizkusil.In on je normalno prestavil v 2prestavo in se peljal konkretno...ne vem 100m.

Mešane občutke?Me je pri vožnji po zadnjem z eno roko obrnilo okoli sem se mal popraskal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je lepo

asfalt se suši...

Moja Cagiva pa v garaži

brez tablic stoji :/

Mooooooo kako je danes lepo vreme tukaj na primorskem :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je špica,sam mi ni jasno zkaj je dobro da ima cilinder skor na 180°. Ve kdo?

glavna gred je v centru tezisca motorja, bat se premika horizontalno in v temtakem je skoraj tak kot 2T... se pravi nobenih vecjih tresljajev ter odlično vodljiv...

kle mas:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavna gred je v centru tezisca motorja, bat se premika horizontalno in v temtakem je skoraj tak kot 2T... se pravi nobenih vecjih tresljajev ter odlično vodljiv...

kle mas:

Kerga Bergija pa maš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pomaga. Vsaj pr meni ne

Malo bolj nazaj se vsedeš,stišneš sklopko in daš poln gas ter jo spustiš,ter istočasno potegneš nazaj mopi-s časom dobiš občutek koliko,da ga dobiš v vago!Nogo pa je fino imet pripravljeno na bremzi,da te ne obrne!Skoraj vsak mopi se dvigne.Kolk daleč se pa pelješ je pa na tebi.Jz sem tudi dragstarja 1100 dvignil za tam recimo 10m.

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js sm se odloču da si bom kupu yamaho DT pa me zj zanima kva pač morm pazt pr njej . pa če mi lahk šekj tko povete dobre/slabe lastnosti :D

Na avto netu sm vidu od enga ta motor sam ma 9kw . pa ma zanima kva nj nrdim da bi me čim manj koštalo da bi js meu pol notr ene 15-20kw? :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je rečt, kaj pazt. Poglej stanje zavornih ploščic, ketne, zobnikov, diskov. Lahko ga vprašaš kakšno olje je tankov, če je bil pred vožnjo ogret, tko, da dobiš mal občutka, kako je blo z motorjam delan.

Če je v nizkih obratih zlo mrtu, je lahko že bat počasi za zamenjat, samo to ne smeš preveč tko vzet, ker so 2t itak dost mrtvipr nizkih obratih.

9 kw ma vrjetn v prometni, drgač je pa tkoaltko vrjetn odprt, tko da nej te to ne skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js sm se odloču da si bom kupu yamaho DT pa me zj zanima kva pač morm pazt pr njej . pa če mi lahk šekj tko povete dobre/slabe lastnosti :D

Sam glej:

Kolk ma zobnike požrte, v kakšnem stanju je veriga, da ni rjav po okvirju,povprašaj ga: kdaj je bil nazadnje menjan BAT (na 15.000 Km ga je potrebno menjat),.......

Pa kup, če maš dost dnarja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, noben problem :) saj na yamahci ni bil :)

Tud men ni bil problem narest 400-500km na dan. Problem je narest vsak dan, sedem dni zapored po 500km na dan ;) Saj zame (zaenkrat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dei prbližn strožke zračuni pa termin povej pa se bi dal kei zment :D

4k km, 6l/100km = 280€

7 dni, 30€/dan = 210€

se prav okol 500€... raj kkšnih 100 še zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!