Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sam tok iz firbca, če je res kar je napisano, pa da ni čist zjahan motor :blush:

Če je to pravi motor potem vem, da je bla narejena generalka, motor je že po mojem kakšno leto ali več neregistriran ... pa zadnja guma pušča zrak. :D Ko sm biu pr njemu je morau napihat da sva šla en krog xD

Drugače pa ... mislm d je meu rave ventil notr pa ga je prodau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja reč fotru nj gre probat različna motorja pa bo vidu . :)

in fotru je sigurno v interesu da gre sinov motor kar se da možno hitro ane :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva :blush:

Tri! :D Jst sm pa brez opreme in motorja tak da vi tiho! :D;)

tu je zanka :D

tnx budacki

Ni zakaj ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil prvih 55km v te sezoni :yea1: Malo je vode in peska na cesti, drgače pa je vreme odlično. Sem pa videl na cesti več policistov kot motoristov :wacko: (5:2 za capse :angry:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil prvih 55km v te sezoni trance_43_wavetowel2.gif Malo je vode in peska na cesti, drgače pa je vreme odlično. Sem pa videl na cesti več policistov kot motoristov wacko.gif (5:2 za capse mad.gif)

samo 2 motorista si videl medtem ko si se vozil? Jst sm se sprehajal pa videl okoli 10motoristov. Trije na letališki: ninja 250r, cb600f, z1000 pa neki je blo oddaljen pa je ornk grmel sm že mislu da bo džtrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo 2 motorista si videl medtem ko si se vozil? Jst sm se sprehajal pa videl okoli 10motoristov. Trije na letališki: ninja 250r, cb600f, z1000 pa neki je blo oddaljen pa je ornk grmel sm že mislu da bo džtrance_21_laughing1.gif

Ja samo dva. Tomosa SM125 pa še enga težkokategronika, nevem točno ker je bil. Šel sem tudi do Zbilji pa nisem tam nobenega videl...Res pa je da je bilo toliko avtomobilov in ljudi da se sploh nisem zapeljal dol do jezera vendar sem že navrhu obrnil.

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri! :D Jst sm pa brez opreme in motorja tak da vi tiho! :D;)

Bolš da nimaš nč k pa da je motor v garaži sam ni registreran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi danes slabih 50km, pol me je pa glava začela bolet :closedeyes:

Sem pa videl samo dva junaka in sicer v Lavrici. Drgač jih je velik danes zajahal jeklene konjčke...še mal pa bomo lahko norčije zganjal...hmmmm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in fotru je sigurno v interesu da gre sinov motor kar se da možno hitro ane :worship:

ja pol pa reč da boš kupu kšnga k kao nkamr negre . probi ga pol zajebat an . sam moj fotr je biu pa še za to da bi si js kupu 250cc. :P sam se js bojim da mi neb izpit uzel pa bom zto raj 125 vozu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tak butast pa ni :D

je pa fora ko je gledu hondo cbf 125 pa mi govoril, wa lej 15 konjov ma, to leti ko puščica, pa zgleda kot 600ccm :D

ja ker motor bi pa ti hotu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans enih 80 km :D

če zamenjaš dušilec se tud (čeprav minimalno) pozna na moči ^^.

top speed ma za ene 10kmh večji, kaj bo šele ko pride taprava krivina gor.

ecu4 problem je z hgs dušilcem čudežno izginu trance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tud jest sm danes naredu prvih 30km,sicer niso bli lih uživaški ker s popolnoma plastičnimi gumami, zlizanimi samo po sredini ne moreš po mrzlem asfaltu s polno peska lih uživat, ampak občutk je bil pa noro dobr, po 3eh mesecih bit ponovno na motorju.

Jerry, lepa makina, a maš akrapota na obeh straneh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans enih 80 km :D

če zamenjaš dušilec se tud (čeprav minimalno) pozna na moči ^^.

top speed ma za ene 10kmh večji, kaj bo šele ko pride taprava krivina gor.

ecu4 problem je z hgs dušilcem čudežno izginu trance_09_box.gif

Kaj je že ecu 4? voda ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm. to je tisti kablček k se ga da na izi zmaknit iz pokrova cilindra (tam pr svečki levo če sediš gor)

Ja to pa res že če menjuješ svečko če ne paziš ga komot zjebaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tak butast pa ni :D

je pa fora ko je gledu hondo cbf 125 pa mi govoril, wa lej 15 konjov ma, to leti ko puščica, pa zgleda kot 600ccm :D

veš kaj sj bo popustu... tud men je reku da je cbr125 čist lep motorčič pa sm reku da hočm motor ne kolesa... no pol je bla rs50 na pladnju, pa sm reku da 50ke pa ja ne bom furu če mam za 125izpit, pol so pa počas popustl, pa je šlo... zdj prodajam 636, pa grem na zx10r :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!