Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kaj zdej??

Gre kdo??

Jst varetn sploh ne grem za celo noč vn ju3 tko da nebi blo problem bit do ene 2eh doma pa se zjutri ob kšnih 8ih zbudit pa it na pot!

Mal sporočte če me kašna skupinca iz lj vzame sabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se zmeri ne vem! upam da se bom dons kej zmenu, drugač grem pa na veliko štifto na žegnanje motorjev. gre gdo?

sam upam da bom prepriču fotra za na grobnik.

bom pol zvečer napisu, kaj sm se zmenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se tut še odločam, kdaj pa greste uni z tejcy iz ljubljane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej??

Gre kdo??

Jst varetn sploh ne grem za celo noč vn ju3 tko da nebi blo problem bit do ene 2eh doma pa se zjutri ob kšnih 8ih zbudit pa it na pot!

Mal sporočte če me kašna skupinca iz lj vzame sabo :)

lahka se nam pridruzis ce hoces,ceprov jaz se zmeri ne vem na kermu zadn zicu sedim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off-topic....sam vseen, dons sem v DELU bral,da se je v Šmarjah-Sap hudo ponesrečil 17-letni motorist :? ....a je mogoče kdo od tuki bil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo...zmeneno!

Ob 9ih iz lj grem z vami!

Lejte jst ne vem kok bom kej na forumu še dons ker se že čez par urc dobimo s kolegi pa pol naprej na žur tko da me dejte prosm dokončno obvestit na moj mobitel...041/262-458!

Pošlte mi SMS v vsakm primeru da vem za 100% kako pa kaj!

See ya tomorow ;)

P.S.:

Moj zadn zic je še vedno frej ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki greste ob 9.00 iz ljubljane iz kje točno pa greste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi gremo ene dvejset do devetih iz bavarca do tejčy pol pa ob devetih štartamo iz vrhovc. No yamaha dobiš sms drugače pa dvejset do devetih na bavarcu v Ljubljan! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst NE SMEM jet! :( :( :( fotr reku, da ce mu bom se teziu, da mi bo se motor zaplenu, tko da se lepo mejte, pa varno vozte. pa mal poslikejte, pa mi pol slike pošlte, da bom vidu, kako je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi gremo ene dvejset do devetih iz bavarca do tejčy pol pa ob devetih štartamo iz vrhovc. No yamaha dobiš sms drugače pa dvejset do devetih na bavarcu v Ljubljan! :OK:

uf moj fotr se mi bo kr smeju k bo vidu skupino tipov z mototji k bodo prsl pome lol :D ccc ze vidm oh to bodo smehi...aja pa ne se ga ustrast ane ce bo kej glede motorjev sprasval sploh pa uni k mate nsrjko bo hotu vedt kam se ker kabl poveze :P

mall :topic: amapk sam informativno,k vidm da bo kr dost motorjev stal na mojm dvoriscu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej jst sm že zmenn da gremo 3je kolegi dol vsi z 125kami lih okol 9ih tko da čist možno da se srečamo že na poti!

Dol se pa itak vidmo :D

Pa sabo bom meu afkors digitalca tko da bo vse poslikano in posneto :OK:

Letim zdej še ketno namazat pol pa vn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: FOLK DUBU SM DOVOLJENJE, DA GREM! :yea2: :yea2: :yea1: KOK CAJT SM TEZIU, DA SM TASTARE PREPRIČU, TKO DA GREM Z VAMI, ČE ME SPREJMETE V DRUŽBO :D

EJ TEYCI KJE NA VRHOVCIH PA TI ŽIVIŠ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:  :yea2:  :yea2: FOLK DUBU SM DOVOLJENJE, DA GREM! :yea2:  :yea2:  :yea1:  KOK CAJT SM TEZIU, DA SM TASTARE PREPRIČU, TKO DA GREM Z VAMI, ČE ME SPREJMETE V DRUŽBO :D

EJ TEYCI KJE NA VRHOVCIH PA TI ŽIVIŠ?

tm pr metroju za vec me kontaktiri na msnju...

lp tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk jest tud na žalost ne smem zravn k tastari ne pustijo,jim je kr neki zabediral :BUA: tko d tisti k boste šli uživejte ane pa se lahko pol za kšn drug trip zmenmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej probi se mal tezit, mogoče ti uspe, tko k men :D k te bojo mel pa poln ku _ _ c, ti bodo pa dovolil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanesljiva kontaktna oseba pač :) ...misliš da zarad česa drugega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ze znana celotna stevilka kok ns gre?

emm grejo od mitjata 3je kolegi potem ti pa mi pa to se mi zdi pa da je to...ce nism kej pozabila mal sm ze zmedena :P :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!