Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Poglej to sliko pa povej če bi temu motorju prisodu, a se je lepo delal z njem al ne. Pa ne motor v ozadju in ne skuter :D

kaaaaaaaj? :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

ve kdo mogoče kje v mariborju ali okolici prodajajo dele za motorje? rabil bi namreč bat za hondo 125 ker je šel v p... :)

poglej pod najdi.si al pa google ; ker reklame ne smemo delat :whistle: :whistle:

se mi glih da..... za MB nism najdu sam maš velik drugih štacun...

kilk ;) B)

kjer koli tle ti bodo znal pomagat

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jarane to je pa tko k aprilijo kupuješ...kolega se je nakak isto zajebu z aprilijo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jarane to je pa tko k aprilijo kupuješ...kolega se je nakak isto zajebu z aprilijo :BUA:

največji car :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

ve kdo mogoče kje v mariborju ali okolici prodajajo dele za motorje? rabil bi namreč bat za hondo 125 ker je šel v p... :)

en model dobavla NSr-e z nemcije in tud dele in vse...Tko da ce ti gre za rableno zadevo lahka pr njemu dobis drgac za stacune pa probi na netu kar kol najdt.al pa na asu poglej keri so se dilerji za Honde, tudi v mbju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ve kdo je ta model, k je meu dons parkirano Aprilio RS125 pred Šubičevo? Zanima me pa zato, ker ma čist izto kt jst? :OK:

TNX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok punce moje...zdej vm bo pa mi povedal kako sm jst prej k sva se vozila prehitu 600ccm ninđo..ubistvu sm in MI-ja in unga naenkrat...joj kaj ta mito dela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok punce moje...zdej vm bo pa mi povedal kako sm jst prej k sva se vozila prehitu 600ccm ninđo..ubistvu sm in MI-ja in unga naenkrat...joj kaj ta mito dela :P

pomojem te je on mal pustil,da si veselje dobu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem te je on mal pustil,da si veselje dobu .)

ahhh kjeee :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok punce moje...zdej vm bo pa mi povedal kako sm jst prej k sva se vozila prehitu 600ccm ninđo..ubistvu sm in MI-ja in unga naenkrat...joj kaj ta mito dela :P

Jaz sem pa s piciklom prehitev traktor :P kaj zdaj ce si z mitotom prehitev ninjo 6ko si pa car al kaj,jst sem tud z 125ko ze prehitel 1000cc motor and so what.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal sm tko napisu...pa so usi zdej živčni...pomoje zato k nimam rs-e mam pa mitota... :BUA: :BUA:

sej morm pa priznt da je MI res dobr voznik...na ovinkih me je pojedu za malco :D

2x me je mogu čakat...k bi bil penzionist :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sej smo se skupi z mijom učil vozt kaj ne bo znou :D

pa vem kako voz ker me je na morju po makadamu po tazadni pelu se še spomnš mi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak čak MI a si ga začel polagat čez ovinke al kaj :naughty:

Kdaj greva spet mal na planino pogledat ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja MI ga polaga k norc... :OK:

sej pa v ovinkih se vidi kdo zna vozt motor,pa kdo ga ma samo za okras pa se okol hvali kak je kdaj koga po ravnem prehito :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok punce moje...zdej vm bo pa mi povedal kako sm jst prej k sva se vozila prehitu 600ccm ninđo..ubistvu sm in MI-ja in unga naenkrat...joj kaj ta mito dela :P

k je pa tip pod štandgasom vozu :lol1:

Hehe sej smo se skupi z mijom učil vozt kaj ne bo znou :D

pa vem kako voz ker me je na morju po makadamu po tazadni pelu se še spomnš mi :D

Itak, zdej smo pa sami dobri bajkerji :P

kje so tisti cajti, k smo pred Delfinom gnojil travo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar tisti časi so za nami samo bodo letos spet ;)

Drugače ravnokar biu frend pr men z tanovo rso :kva2:

Lubica in pol ni kej. Gre mu pa do 5,5k obratov ker nemci blokirajo na 80km/h kokr jst vem.

Bom pol kšno sliko prlepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi se tud z vami učil vozit, sm še malce neizkušen, bi lahko kaj pokazal. :blush:

Ta s tanovo rs-o, jo je v Nemčiji nabavil? al ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi se tud z vami učil vozit, sm še malce neizkušen, bi lahko kaj pokazal. :blush:

Ta s tanovo rs-o, jo je v Nemčiji nabavil? al ka?

kup motor, pa te bomo česa naučl :P

Prvo kar je, boš na motozboru častiu :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!