Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

veš kaj sj bo popustu... tud men je reku da je cbr125 čist lep motorčič pa sm reku da hočm motor ne kolesa... no pol je bla rs50 na pladnju, pa sm reku da 50ke pa ja ne bom furu če mam za 125izpit, pol so pa počas popustl, pa je šlo... zdj prodajam 636, pa grem na zx10r :)

A tako gre to? :D Pri meni že 4 mesece ne popuščajo za 600cc. Sicer res nimam izpita, najbolj v nos jim gre pa dejstvo, da mislim motor imet v glavnem za na pisto :P kot da se bom tam ubil pizda :D Katastrofa :D po vseh raketah v garaži si nemorem umislit ene normalne 600tke xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj sj bo popustu... tud men je reku da je cbr125 čist lep motorčič pa sm reku da hočm motor ne kolesa... no pol je bla rs50 na pladnju, pa sm reku da 50ke pa ja ne bom furu če mam za 125izpit, pol so pa počas popustl, pa je šlo... zdj prodajam 636, pa grem na zx10r :)

ma more popustit :D sej še mam cajt, u sredo grem (verjetno) šele izpit delat.

buda haha, sam ti si pa res mel že cel paket nekih petard =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako gre to? :D Pri meni že 4 mesece ne popuščajo za 600cc. Sicer res nimam izpita, najbolj v nos jim gre pa dejstvo, da mislim motor imet v glavnem za na pisto :P kot da se bom tam ubil pizda :D Katastrofa :D po vseh raketah v garaži si nemorem umislit ene normalne 600tke xD

Jao pa glih za na pisto bi ti mogl pustit :D Ah pr men je pa še fotr dau za registracijo čeprov nism meu izpita za 600 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zamenjaš dušilec se tud (čeprav minimalno) pozna na moči ^^.

top speed ma za ene 10kmh večji, kaj bo šele ko pride taprava krivina gor.

Moj je v izdelavi whistle.gif

dsc03068.jpg

dsc03065.jpg

... ker s popolnoma plastičnimi gumami, zlizanimi samo po sredini ne moreš po mrzlem asfaltu ...

Vem kako, je. Moje so stare 4leta surrender.gif

Pridejo letos qualifire trance_30_punk.gif

... tud men je reku da je cbr125 čist lep motorčič pa sm reku da hočm motor ne kolesa...

Prav zaprav je CBR najbližja stopnička iz raznih Tomosev (APN,ATX,BT...)

Kolesa ma sijajna. 100spredaj,110zadaj, kratka medosna razdalja...

Za kot vilic in predtek nebi vedel. Z malo predelav bi bil zelo racjonalen(beri: malo bencina) dirkalnik, za kratke ovinke..!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zaprav je CBR najbližja stopnička iz raznih Tomosev (APN,ATX,BT..wink.gif

Kolesa ma sijajna. 100spredaj,110zadaj, kratka medosna razdalja...

Za kot vilic in predtek nebi vedel. Z malo predelav bi bil zelo racjonalen(beri: malo bencina) dirkalnik, za kratke ovinke..!

80 spredaj, 100zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je bilo enako. Oče je navijal CBR 125 jaz pa sem nasprotoval češ z poštarskim motorjem se ja ne bom vozil. Sam sem seveda navijal za razne Mitote in RSke :) Nato pa sva prišla do kompromisa: Raptor 125. Mašina od Mitota, malo kilometrov, lušen motor in leti tudi :D

Tako, da poslušaj očeta in on naj posluša tebe in skupaj bosta prišla do rešitve. Volk sit in koza cela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam "vmesn del", ni prov komad.

Zdej sm pogruntov da je to dejanso del Advanceda :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80 spredaj, 100zadaj

Toliko bolje!

Večina vas najbrž še ni slišala, kaj so to ciklistike motorja trance_16_dozingoff.gif

Popravljeno . Popravil Brejker
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi pazi! trance_33_sleep.gif

v fuzbalu so...

1,2,3,4.......hm saj tolko prstov niti nimam :P

miško poglej ebay. tu na tem forumu nihče nič ne prodaja razen rabljenih ančk in... štefk trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kakšna je original diza v fergazerju mikuni 28, pa kok večjo nej dam če mam športn filter, luknjo v airboxu pa gianelija?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kakšna je original diza v fergazerju mikuni 28, pa kok večjo nej dam če mam športn filter, luknjo v airboxu pa gianelija?

Hvala

Pa kaj to nemoreš pogledaT? Snameš pa pogledaš. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč blaaa, biggrin.gif kdaj ga kej prot morju udarmotongue.gif dons sm se že zajebov k nism šubiggrin.gif

Tebe sem pa zdele v parih dneh 2x vidu, zmeri čez križiše na laborah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!