Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pridte kaj na primorsko( severno primorsko) bomo šli kdaj kakšno furo :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridte kaj na primorsko( severno primorsko) bomo šli kdaj kakšno furo :D

Lahko pridemo mal na kras :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kras ima za moje pojme ene najlepših cest v Sloveniji :) Skoraj povsod je nov asfalt in pokrajina je... :wub: . Še posebej se splača priti jeseni, ko je še toplo in pokrajina je pisano obarvana :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kras ima za moje pojme ene najlepših cest v Sloveniji :) Skoraj povsod je nov asfalt in pokrajina je... :wub: . Še posebej se splača priti jeseni, ko je še toplo in pokrajina je pisano obarvana :D

Se strinjam, samo če preveč piha pa ni glih fajn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kras ima za moje pojme ene najlepših cest v Sloveniji :) Skoraj povsod je nov asfalt in pokrajina je... :wub: . Še posebej se splača priti jeseni, ko je še toplo in pokrajina je pisano obarvana :D

Kolko km maš do portoroża? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridte kaj na primorsko( severno primorsko) bomo šli kdaj kakšno furo :D

Pridem jeseni na vaš konc študirat, pa bom motor poskusil seboj prpelat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe sem pa zdele v parih dneh 2x vidu, zmeri čez križiše na laborah biggrin.gif

Hehe ja ta križiše je moj okno v svetbiggrin.gif ne morm da se nebi vozu k je tak vremecool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km maš do portoroża? :)

Relacija Ajdovščina-Portorož :D Zdej pa računaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, samo če preveč piha pa ni glih fajn :whistle:

Če piha do 30 km/h se da še normalno vozit, z užitkom. Če piha med 30 in 60 km/h, se da vozit, samo pa trpiš na motorju. :S

Kar je čez 60 km/h na uro, je že tvegano, pa še brezveze. Js sm se največ vozu ko je pihalo 100km/h, sm meu še skuterja. U eno smer je šlo 60 km/h, za nazaj pa

110 km/h. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem jeseni na vaš konc študirat, pa bom motor poskusil seboj prpelat B)

Kam pa prideš? Gorica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če piha do 30 km/h se da še normalno vozit, z užitkom. Če piha med 30 in 60 km/h, se da vozit, samo pa trpiš na motorju. :S

Kar je čez 60 km/h na uro, je že tvegano, pa še brezveze. Js sm se največ vozu ko je pihalo 100km/h, sm meu še skuterja. U eno smer je šlo 60 km/h, za nazaj pa

110 km/h. :D

Se strinjam:) sam pri 50 km/h se js še vedno brez problemov furam... kar je pa res naprej od 60/70 ni več ugodno...ma sej ni problem stalen veter problem so sunki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tole po vetru je res kurac.

Sploh pa takrt k sm se u kopalkh furou okol in to že prot večeru k je mrz . pa vm povem da kr jajca dol odpadejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo č kerga zanima al pa če ve kdo za kerga k kopuje aprilio jo jst prodajam....počas bo treba zbrat za kej močnejšega....

Prodam motor Aprilia rs 125. Motor je bil vedno ogret pred vožnjo in ljubiteljsko vožen. Pred 5000km narejena generalka. Na motorju nova sprednja ter zadnja guma , nova veriga ter zobniki , nove zavorne ploščice,…Motor je rahlo popraskan na obeh straneh ( padel prejšnji lastnik ) Motor je registriran do 29.7.2010 tehnični pregled pa velja do 28.7. 2011

To je iz avtopika net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo č kerga zanima al pa če ve kdo za kerga k kopuje aprilio jo jst prodajam....počas bo treba zbrat za kej močnejšega....

Prodam motor Aprilia rs 125. Motor je bil vedno ogret pred vožnjo in ljubiteljsko vožen. Pred 5000km narejena generalka. Na motorju nova sprednja ter zadnja guma , nova veriga ter zobniki , nove zavorne ploščice,…Motor je rahlo popraskan na obeh straneh ( padel prejšnji lastnik ) Motor je registriran do 29.7.2010 tehnični pregled pa velja do 28.7. 2011

To je iz avtopika net.

Pozabu napisat ...Letnik 2003

Prevoženih: 26.000

18.1.2009 narejena generalka .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa prideš? Gorica?

Uradno ja, vendar je fakulteta v ajdovščini. Grem na inženirsko fiziko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno ja, vendar je fakulteta v ajdovščini. Grem na inženirsko fiziko :)

OOOO kul...v Ajdovščino :D Kje boš pa živel? V domu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOO kul...v Ajdovščino :D Kje boš pa živel? V domu?

Najprej bom v domu v novi gorici, ampak upam da bom kasneje našel kakšno sobo oz stanovanje v ajdovščini, da se mi ne bo treba vsak dan vozit v ajdovščino iz nove gorice.

Veš mogoče za kaj primernega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno ja, vendar je fakulteta v ajdovščini. Grem na inženirsko fiziko :)

Ola :D, častim beer če se kje vidmo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola :D, častim beer če se kje vidmo. :P

Zdej v petek mormo it eno turco ker potem lulik proda svojga Tomosa :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej v petek mormo it eno turco ker potem lulik proda svojga Tomosa :BUA:

Lohk bi šli ja(ti, js, lulek,Marušič?)? 3 supermotoji :) +naked al kaj je ze tvoje? =),mogoče bi šu še pipan če bo dal nazaj supermoto gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi šli ja(ti, js, lulek,Marušič?)? 3 supermotoji :) +naked al kaj je ze tvoje? =),mogoče bi šu še pipan če bo dal nazaj supermoto gor.

Itak da gremo :D Čaki a Marušiča poznaš? Hehe... on je legenda :OK: Drugače je moj sošolec :) Sam sestro pa ma tale Marušič :trance_27_notworthy: :pos: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!