Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Itak da gremo :D Čaki a Marušiča poznaš? Hehe... on je legenda :OK: Drugače je moj sošolec :) Sam sestro pa ma tale Marušič :trance_27_notworthy: :pos: :evilgrin:

lol :D sestro? mogoče una z črnimi lasmi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bo treba pohitet s to furo, k je biu ravnokar xakrapovic pr meni in je šel sprobat. Baje da je zadovoljen:)

Tko da u petek gremo res, 3 supermototi in en naked. Super.

Pa še nekaj o Jerkotu (znj): :boobies:

Jerko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra, do-bra :D

Ja ja upajmo da bo lepo vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej a si bil dans v šoli z r1ko (belo-rdeča)? Res ful huda!!!!worship.gif

res je,vsi tkoo gledal kt da prvič motor vidjo.. hah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je,vsi tkoo gledal kt da prvič motor vidjo.. hah

Sam lepšga dneva pa nisi mogu zbrat. Si mel toplejše dneve pa te ni blo. Avto maš pa golf iv k si enkrat prej omenu da ga puščaš tm bliz vhoda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam lepšga dneva pa nisi mogu zbrat. Si mel toplejše dneve pa te ni blo. Avto maš pa golf iv k si enkrat prej omenu da ga puščaš tm bliz vhoda?

haha ja motor se je šele včeri sestavu skp po šoli tko da sm meu dons šele prvo priliko :P avto je pa golf 4 pa golf 5 ponavad tm ob količkih ja :D da stevi men merka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ja motor se je šele včeri sestavu skp po šoli tko da sm meu dons šele prvo priliko tongue.gif avto je pa golf 4 pa golf 5 ponavad tm ob količkih ja biggrin.gif da stevi men merka biggrin.gif

Drgač pa rajš motor parkiri na drugo stran tm zravn une štange k je zastava gor pa pod uno strehco(kolesa) kr mamo kšne prasce tud na šoli k bi kej dol na motor vrgl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam husqvarno SM 125.letnik 2007.rdece-bela kombinacija.odprta verzija-32 konjev.res odlicni pospeski.9800km.odlicno ohranjena.brez ene same napakice.servisna knjiga/potrjena.z motorjem nisem imel nikoli nobenih problemov, menjal sem akumulator in svecko..mrzel vziga v prvo-drugo. zraven dobite use papirje-, racun od akumulatorja...registriran je se do oktobra. v glavnem motor je res u piko.okvirna cena:2900€.

prodajam ker bom kupil hondo varadero.

info:040-973-619

lp

post-23627-126764638497_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam husqvarno SM 125.letnik 2007.rdece-bela kombinacija.odprta verzija-32 konjev.res odlicni pospeski.9800km.odlicno ohranjena.brez ene same napakice.servisna knjiga/potrjena.z motorjem nisem imel nikoli nobenih problemov, menjal sem akumulator in svecko..mrzel vziga v prvo-drugo. zraven dobite use papirje-, racun od akumulatorja...registriran je se do oktobra. v glavnem motor je res u piko.okvirna cena:2900€.

prodajam ker bom kupil hondo varadero.

info:040-973-619

lp

hah zdej boš ceu forum po spamal s tem...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah zdej boš ceu forum po spamal s tem...:D

Sam,da ima avantar sliko slikano pred bubamoto :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to da boš raje kupil hondo vardero? :unsure:

ker bom sou na 4-takt.-manjsa poraba,pa da bi biu za na kaksno turco.ker na te Husi me rit po eni uri voznje ze taako boli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker bom sou na 4-takt.-manjsa poraba,pa da bi biu za na kaksno turco.ker na te Husi me rit po eni uri voznje ze taako boli...

No ja, upam da boš zdržal, jest sm iz 2t na 4t zdržal natanko 3 mesece, potem pa nazaj na 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam da boš zadovokljen s 4t, jst ne bi nikol presedlal na 4t ker se po moči in po pospeških ne morjo primerjat.

Zanima me kako je z zatemnjenimi vizirji? Sem slišu da lahko policaji nekaj težijo če ga maš gor ko je oblačno al kako že. Vem da se neki "mavrični" oz. taki bl srebrni samo mi niso preveč ušeč. Pa kok to kej stane? Samo pibližno, mam pa Shark čelado.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sicer ne spomnim kolk se dam za n84 črnga....Vem pa, da sem magnet za policaje, pa se noben ni utikal v črn vizir...tko da, mislim da res ni problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sicer ne spomnim kolk se dam za n84 črnga....Vem pa, da sem magnet za policaje, pa se noben ni utikal v črn vizir...tko da, mislim da res ni problemov...

Kje pa si ga nabavu? TSC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si ga nabavu? TSC?

a kdo rab woofer :) dam pocen v kompletu z ojacevalcem... montiran v skatlo tko da je samo se napajanje treba priklopit in dela :) 500w

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mede ga sred marca :)

Res sm mislu da se bom šu kej vozt k je biu sonce in pol kr ta sneg :wacko: pa še mrz je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!