Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a kdo rab woofer smile.gif dam pocen v kompletu z ojacevalcem... montiran v skatlo tko da je samo se napajanje treba priklopit in dela smile.gif 500w

Včeri sm se vozu z golf iv k je mel 6000w pa še ojačevalc. To ga je tolklworship.gif k nevem kva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm se vozu z golf iv k je mel 6000w pa še ojačevalc. To ga je tolklworship.gif k nevem kva

6000w rms dvomim.

verjetno so to tiste "max", "p.m.p.o", itd. vrednosti, da se tistim ki ne vejo za kaj se gre, dobr zdi, pa se lahko okol hvaljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6000w rms dvomim.

verjetno so to tiste "max", "p.m.p.o", itd. vrednosti, da se tistim ki ne vejo za kaj se gre, dobr zdi, pa se lahko okol hvaljo...

2000rms nej bi blo al pa 6000w. Wofer pa zasede čiiiist cel prtlažnik. Res je pa da se na to nespoznam kej preveč

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tele wataže so ponavadi zlagane... kot na ojačevalcu tako na wooferjih.

pol pa vidiš neki woofer z 1000w pa ima max 200rms v resnici ;)

so pa tud friki na cestah...

ki si dajo kaktuse notr :D 12kw varjante in podobno.

pa prodam gzrw 30 spl x2 v bassreflex boxu za 300e. 2kw rms pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tele wataže so ponavadi zlagane... kot na ojačevalcu tako na wooferjih.

pol pa vidiš neki woofer z 1000w pa ima max 200rms v resnici ;)

so pa tud friki na cestah...

ki si dajo kaktuse notr :D 12kw varjante in podobno.

pa prodam gzrw 30 spl x2 v bassreflex boxu za 300e. 2kw rms pm

Dam ti 20€ pa pivo častim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam da boš zadovokljen s 4t, jst ne bi nikol presedlal na 4t ker se po moči in po pospeških ne morjo primerjat.

Zanima me kako je z zatemnjenimi vizirji? Sem slišu da lahko policaji nekaj težijo če ga maš gor ko je oblačno al kako že. Vem da se neki "mavrični" oz. taki bl srebrni samo mi niso preveč ušeč. Pa kok to kej stane? Samo pibližno, mam pa Shark čelado.

Lp

Dokler ne začneš delat problemov ti ne bo noben nič rekel :)

Če je oblačno ne vem, ampak ponoči pa ni legalno...itak se nič ne vidi. Ga je pa celo priporočljivo imeti, kakšna poletna očala na sebi ob lepih dneh, da sonce ne zaslepi.

Jaz sem za svojega dal 40eu, če me spomin ne vara. Moram reči, da se super obnese. Sem imel na začetku tisto ''senčilo'' gor, pa me je še vedno kdaj sonce zmotilo, potem pa lepo mal stisnil zobe in spraskal nekaj denarja in ga kupil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne začneš delat problemov ti ne bo noben nič rekel :)

Če je oblačno ne vem, ampak ponoči pa ni legalno...itak se nič ne vidi. Ga je pa celo priporočljivo imeti, kakšna poletna očala na sebi ob lepih dneh, da sonce ne zaslepi.

Jaz sem za svojega dal 40eu, če me spomin ne vara. Moram reči, da se super obnese. Sem imel na začetku tisto ''senčilo'' gor, pa me je še vedno kdaj sonce zmotilo, potem pa lepo mal stisnil zobe in spraskal nekaj denarja in ga kupil :D

Aha, super, ker tudi mene sonce včasih precej mote.

Kakšno mnenje imate o gumah Pirelli sport demon? Na motorju so še od prejšnega lastnika (prednja je stara 2 sezoni, zadnja 1, vendar zadnja ni skoraj nič obrabljena, prednja pa ima še kakšen milimeter profila)

Verjetno bom zamenjal samo prednjo, ali je priporočljivo da obe hkrati? Mi priporočate kakšne druge gume?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, super, ker tudi mene sonce včasih precej mote.

Kakšno mnenje imate o gumah Pirelli sport demon? Na motorju so še od prejšnega lastnika (prednja je stara 2 sezoni, zadnja 1, vendar zadnja ni skoraj nič obrabljena, prednja pa ima še kakšen milimeter profila)

Verjetno bom zamenjal samo prednjo, ali je priporočljivo da obe hkrati? Mi priporočate kakšne druge gume?

Hvala

Najbolje, da kupuješ skupaj ter, da je zadnja enaka sprednji gumi. Ker gume so različne, ene se prej segrejejo, ene se prej obrabijo itd... predlagam, da menjaš obe hkrati in daš enake gume. Sam imam dunlop sportmax qualifier in sem več kot zadovoljen. Samo sedaj je kurac, ker teh gum ne delajo več ampak so jih zamenjele neke spormax roadsmart al neki tazga :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, super, ker tudi mene sonce včasih precej mote.

Kakšno mnenje imate o gumah Pirelli sport demon? Na motorju so še od prejšnega lastnika (prednja je stara 2 sezoni, zadnja 1, vendar zadnja ni skoraj nič obrabljena, prednja pa ima še kakšen milimeter profila)

Verjetno bom zamenjal samo prednjo, ali je priporočljivo da obe hkrati? Mi priporočate kakšne druge gume?

Hvala

Če govoriš o motorju, ki ga imaš v profilu napisanega, ti ne bi znal pomagati. Če pa govrimo o cestnem motorju pa sprednjo nujo zamenjat, vrjemi ne bi rad, da ob zaviranju plesal :), kaj šele padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, govorim o tem motorju ki ga imam napisanega v profilu. Zanimajo me samo lastnosti te gume, kakšne nagibe dopuščajo in to ker se ne spoznam ravno. Nekaj sem brskal po internetu pa nisem našel nobene pametne strani s kakšnimi testi ali čim podobnim zato me zanima vaše mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, govorim o tem motorju ki ga imam napisanega v profilu. Zanimajo me samo lastnosti te gume, kakšne nagibe dopuščajo in to ker se ne spoznam ravno. Nekaj sem brskal po internetu pa nisem našel nobene pametne strani s kakšnimi testi ali čim podobnim zato me zanima vaše mnenje.

LP

Nasledn vikend če bo lep bova šla na eno vožnjo če si za!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasledn vikend če bo lep bova šla na eno vožnjo če si za!?

Ja, valda sem za, samo sem že klical serviserja da odpelem motor na servis, in je reku da mogoče že konec naslednjega tedna dobi dele in mu lahko pripeljem motor. Bom vidu kako se zmenim z serviserjem oz. kdaj bo dobil dele pa se slišva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, valda sem za, samo sem že klical serviserja da odpelem motor na servis, in je reku da mogoče že konec naslednjega tedna dobi dele in mu lahko pripeljem motor. Bom vidu kako se zmenim z serviserjem oz. kdaj bo dobil dele pa se slišva.

ok zmenen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, super, ker tudi mene sonce včasih precej mote.

Kakšno mnenje imate o gumah Pirelli sport demon? Na motorju so še od prejšnega lastnika (prednja je stara 2 sezoni, zadnja 1, vendar zadnja ni skoraj nič obrabljena, prednja pa ima še kakšen milimeter profila)

Verjetno bom zamenjal samo prednjo, ali je priporočljivo da obe hkrati? Mi priporočate kakšne druge gume?

Hvala

Pirelli pa Dunlop, pa da je sprednja guma okrog 100€ pa nemoreš sfalit. Za supermoto mogoče celo kakšna Dunlop Mutant. Drugače pa Qualifier RR, Michelin Pilot Power 2CP, Dunlop 207 ... če pa res uno ... maš preveč denarja pa DEFINITIVNO Pirelli Dragon EVO ( Supercorsa ). S teh gumah boš čarovnije delal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, zanima me če ma kdo doma spletno stran u beležnici nareto, al pa ve za kako fajn stran ko so gr ... se mi res mudi :D

danke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, zanima me če ma kdo doma spletno stran u beležnici nareto, al pa ve za kako fajn stran ko so gr ... se mi res mudi :D

danke

Jst mam eno, ki sem jo naredu za šolo lansko leto, je pa grafično narejena s photoshopom, koda pa napisana v dreamwiverju (lahko odpreš tudi v beležki), vendar se je ne da skoraj nič spreminjati ker so napisi v photoshopu. Če hočeš ti jo lahko pošlem, je pa na temo biogoriv.

Link

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mail, pa ti pošljem narejeno v kompozerju z slikami in vsem sranjem. Za beležko pa samo v kompozerju source klikneš spodaj in ti pokaže obliko narejeno v beležnici :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna tega modela, ki prodaja ta motor? http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=3341842 . Semizdi da je ta pred kakšnim letom prodaja enega in edinega Fantic Motor 125 SM-ja (z tistim titan akrapovičem :wub: ). A se model ukvarja z predelavo motorjev, ker vedno prodaja kakšno lepo urihtano mašinco.  :) . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna tega modela, ki prodaja ta motor? http://www.avto_net/....asp?ID=3341842 . Semizdi da je ta pred kakšnim letom prodaja enega in edinega Fantic Motor 125 SM-ja (z tistim titan akrapovičem :wub: ). A se model ukvarja z predelavo motorjev, ker vedno prodaja kakšno lepo urihtano mašinco. :) .

Alan Pfeifer. Dirka državno prvenstvo. Brat je ćlan tega foruma ( abn ). Boris pa je verjetno foter?

Ja tist fantic je biu njegou ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam eno, ki sem jo naredu za šolo lansko leto, je pa grafično narejena s photoshopom, koda pa napisana v dreamwiverju (lahko odpreš tudi v beležki), vendar se je ne da skoraj nič spreminjati ker so napisi v photoshopu. Če hočeš ti jo lahko pošlem, je pa na temo biogoriv.

Link

LP

Daj mail, pa ti pošljem narejeno v kompozerju z slikami in vsem sranjem. Za beležko pa samo v kompozerju source klikneš spodaj in ti pokaže obliko narejeno v beležnici :P

Hvala obema, sam mi je včera ž frend kr pošlo eno stran :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako urediš, da imaš v podpisu userbar? Kurba, kopiram link in mi napiše:

[#10211] V svojem podpisu lahko uporabite do 0 slik.

WHY?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!