Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

To je sam privilegij za stare mačke ;)

nevem ka ti ni jasno na tem :D če nemorš pač nemorš, pač neboš kul kot ostali

A ti si kao stari maček....dej ne jebi. Na tem forumu sem bil ko si ti še plenice nosil. Se spomnim, ko si imel še kawasaki metlo, že takrat si rad vrtel gobec. Če ti ne da slikice, kontaktiraj administratorje, itak pa so ti podpisi ubogi. Bolj kot se sveti in nevem kaj bolj je pedersko vse skupaj :)

Sedaj ko sem si hotel spremeniti iz bodoči v samo userbar mi tudi ne dovolji. Zgleda da je bug v forumu

Popravljeno . Popravil Jernej125ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam privilegij za stare mačke ;)

nevem ka ti ni jasno na tem :D če nemorš pač nemorš, pač neboš kul kot ostali

Kdo je zdaj čorav. Če sploh veš kaj pomeni izraz čorav. Toraj čorav pomeni slep. Sicer pa se mi je bedno kregat na netu ker:

arguing_on_internet.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8. marec- dan žena

10. marec - dan mučenikov

Kaj pa je 9. marca ? Tud salome more met svoj dan! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am bom kr tuki prašu kr se itk navezuje na motor. Rabu bi podlago iz gume da dam pod desko kr jo rabm na vrhu kleti da mi motor ne zakač s spodnjim delom pa nevem kje bi kupu. A mislte da bauhaus, baumax al pa merkur ma?

Sej razlog že vestetrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am bom kr tuki prašu kr se itk navezuje na motor. Rabu bi podlago iz gume da dam pod desko kr jo rabm na vrhu kleti da mi motor ne zakač s spodnjim delom pa nevem kje bi kupu. A mislte da bauhaus, baumax al pa merkur ma?

Sej razlog že vestetrance_21_laughing1.gif

Ja, pomoje bi dubu, odvisno kok rabš veliko in debelo, poglej mal med predpražniki (so tud kkšni iz gume) al pa tm med oremo za avtomobile k maš uno gumo za noge :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pomoje bi dubu, odvisno kok rabš veliko in debelo, poglej mal med predpražniki (so tud kkšni iz gume) al pa tm med oremo za avtomobile k maš uno gumo za noge biggrin.gif

LP

95cmx25cm

Za avtomobile prodajajo mislm da v kompletu edin predpražnik pa ni slaba ideja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95cmx25cm

Za avtomobile prodajajo mislm da v kompletu edin predpražnik pa ni slaba ideja

Take dimenzije boš težko dobil pomoje... No se boš že znajdu =)

Imam eno vprašanje glede homologacije izpuha, sem vprašal že v drugi temi pa nisem dobil odgovora... Imam yamaho DT125X, ki je bila kupljena v Italiji, kjer je bil vgrajen gianelli. Jaz sem sedaj 3-ji lastnik, lastnik pred mano ga je pripeljal iz Italije, in ga homologiav v kopru. Imam račun od homologacije (malo manj kot 100€) in homologacijski kartonček oz. potrdilo o skladnosti, vendar notri pod rubriko opis predelave vozila nič ne piše.

Bom imel letos težave pri tehničnem pregledu?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take dimenzije boš težko dobil pomoje... No se boš že znajdu =)

Imam eno vprašanje glede homologacije izpuha, sem vprašal že v drugi temi pa nisem dobil odgovora... Imam yamaho DT125X, ki je bila kupljena v Italiji, kjer je bil vgrajen gianelli. Jaz sem sedaj 3-ji lastnik, lastnik pred mano ga je pripeljal iz Italije, in ga homologiav v kopru. Imam račun od homologacije (malo manj kot 100€) in homologacijski kartonček oz. potrdilo o skladnosti, vendar notri pod rubriko opis predelave vozila nič ne piše.

Bom imel letos težave pri tehničnem pregledu?

Hvala.

Odvisno kje opravljaš tehnični pregled. Sepravi, če je tip ki  opravlja tehničnega ful zatežen glede teh stvari potem boš imel probleme. Malo se pozanimaj pri prijateljih kako je z tem pri tebi. Jaz sem imel pred tem motorjem Gilero runner 125, ki je bila registrirana pod 50ccm. Ko sem ga peljal na tehničnega model sploh ni poštudiru da je 125, in se samo rekel da je to motor za ubit :D . Drugače pa vedno reče, če te ustavijo policaji, da si vse predeloval po tem tehničnem pregledu, in da če ga boš ti zajebal in povedal da te je on spustil čez tehničnega, te bo on zajebal naslednič ko boš ti pripeljal motor ma tehničnega. Volk sit in koza cela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am bom kr tuki prašu kr se itk navezuje na motor. Rabu bi podlago iz gume da dam pod desko kr jo rabm na vrhu kleti da mi motor ne zakač s spodnjim delom pa nevem kje bi kupu. A mislte da bauhaus, baumax al pa merkur ma?

Sej razlog že vestetrance_21_laughing1.gif

kak vulkanizer ti bo šenkal predrt šlauf za traktorsko gumo ali pa od kakega avta še, pa potem samo razrežeš in pribiješ/prilimaš na dilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take dimenzije boš težko dobil pomoje... No se boš že znajdu =)

Imam eno vprašanje glede homologacije izpuha, sem vprašal že v drugi temi pa nisem dobil odgovora... Imam yamaho DT125X, ki je bila kupljena v Italiji, kjer je bil vgrajen gianelli. Jaz sem sedaj 3-ji lastnik, lastnik pred mano ga je pripeljal iz Italije, in ga homologiav v kopru. Imam račun od homologacije (malo manj kot 100€) in homologacijski kartonček oz. potrdilo o skladnosti, vendar notri pod rubriko opis predelave vozila nič ne piše.

Bom imel letos težave pri tehničnem pregledu?

Hvala.

ne bo nobenih problemov... jst sm mel tud tehničnga z aprilio pa komplet giannellijem pa verjem da se je drlo ko sto mater... motorja itak ne zalavfaš niti noben ne pogleda, opravil pa sem tudi tehničnega brez problema z nevpisanim akrapovičem na ninji, edin kar sm tam naredu je blo da sm db killer notr vstavu, ampak tud takrat ni niti pogledav izpuha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vidim da si iz ljubljane, ti lahk povem da sm šu jst tehničnga delat na vodovodni, zraven avtohiše real

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vidim da si iz ljubljane, ti lahk povem da sm šu jst tehničnga delat na vodovodni, zraven avtohiše real

Aha, čeprou ko sem kupu motor sem šu po zavarovanje in prometno na LPP tko da sm mislu jt tud tja delat tehničnega, čeprou če praviš da tm niso tok "zateženi" bom šel raje tja.

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, čeprou ko sem kupu motor sem šu po zavarovanje in prometno na LPP tko da sm mislu jt tud tja delat tehničnega, čeprou če praviš da tm niso tok "zateženi" bom šel raje tja.

mah to je vse odvisn od unga k ti bo pregledvl. K vem da fotru niso nikol sicer za avto težil zaradi preširokih gum, športni izpušni sistem, pol ko mu je pa en pregledvl se je pršu en vmešavat zravn da tega ne sme met pa take zgodbice.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to je vse odvisn od unga k ti bo pregledvl. K vem da fotru niso nikol sicer za avto težil zaradi preširokih gum, športni izpušni sistem, pol ko mu je pa en pregledvl se je pršu en vmešavat zravn da tega ne sme met pa take zgodbice.

Seveda nesme imet. Če ni homologacije nimaš kaj metat gor širše gume in športnega izpuha. To je napisano za vaše dobro ne kar tako v maloro. :) Širše gume še posebaj v zimskem času zmanšuje oprijem s podlago ( sneg, mokro ) in posledično si v jarku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nebi blo bolš če bi policijo ukinl :D

NE, kaj bi se šele zgodil če bi policijo ukinl. Narobe svet pomoje... Folk bi kradu, ropav, pobijal, na koncu bi imeli čisto anarhijo pomoje. Policija mora bit, sam lahko bi mel mal mn radarjev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, kaj bi se šele zgodil če bi policijo ukinl. Narobe svet pomoje... Folk bi kradu, ropav, pobijal, na koncu bi imeli čisto anarhijo pomoje. Policija mora bit, sam lahko bi mel mal mn radarjev :whistle:

Uvest alternativne kazni. Nabiješ 30km/h preveč v mestu ... 1000€ al pa 30 ur družbeno koristnega dela. :)

Kar se pa homologacij tiče ... za malenkosti kot so zatemnjena stekla in podobno ... bi pa res lahko ukinli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, kaj bi se šele zgodil če bi policijo ukinl. Narobe svet pomoje... Folk bi kradu, ropav, pobijal, na koncu bi imeli čisto anarhijo pomoje. Policija mora bit, sam lahko bi mel mal mn radarjev whistle.gif

to vse kar si naštel se nonstop dogaja edino kar bi se dogajalo v večjem številu. Za radarje ti pa povem da voz po predpisih pa bo vsaj v naseljih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!