Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

to vse kar si naštel se nonstop dogaja edino kar bi se dogajalo v večjem številu. Za radarje ti pa povem da voz po predpisih pa bo vsaj v naseljih

Dei ne basej. Nimas poima model! Kai se dogaja ? Tle pri nas tega sploh ni ( Stajerska ). Mal pizdarij je v maribori sam tak je itq v večih mestih ko so cefurji pa te noter.

Drugace pa se sploh ni problemav.

Uvest alternativne kazni. Nabiješ 30km/h preveč v mestu ... 1000€ al pa 30 ur družbeno koristnega dela. :)

Kar se pa homologacij tiče ... za malenkosti kot so zatemnjena stekla in podobno ... bi pa res lahko ukinli.

Ija se strinjm.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei ne basej. Nimas poima model! Kai se dogaja ? Tle pri nas tega sploh ni ( Stajerska ). Mal pizdarij je v maribori sam tak je itq v večih mestih ko so cefurji pa te noter.

Drugace pa se sploh ni problemav.

To je blo najbrž mišlen za cel svet k je reku yourfriend11

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei ne basej. Nimas poima model! Kai se dogaja ? Tle pri nas tega sploh ni ( Stajerska ). Mal pizdarij je v maribori sam tak je itq v večih mestih ko so cefurji pa te noter.

Drugace pa se sploh ni problemav.

To je blo najbrž mišlen za cel svet k je reku yourfriend11

jah itq ... nemoreš kr pospološt takega podatka! Neumnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='ubij' date='11. March 2010 - 08:16 PM' timestamp='1268334969' post='1730382']

jah itq ... nemoreš kr pospološt takega podatka! Neumnost!

Lahk bi pa še tele minuse ukinli :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='ubij' date='11. March 2010 - 08:16 PM' timestamp='1268334969' post='1730382']

jah itq ... nemoreš kr pospološt takega podatka! Neumnost!

še nekaj bom dodal na tvoj post čeprov se niti malo ne navezuje na to temo!

Glede tega kater imenuješ "čefurje". Ok no pa dejmo! Kdo je zaposlen kot gradbinc, komunala pa taka umazana dela in zelo slabo plačana. "čefur" kokr men zgleda in če boš vprašal kakšnega podjetnika ti lahko pove da so bili ti tako imenovani "čefurji" najbolj pridni dokler niso začeli zaposljevati razne poljake, romune, poljake,... Tak da te bi prosu da se vzdržiš takih izrazov! Hvala

Popravljeno . Popravil ubij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je bosanc, drugo je čefur.

Jst sm bosanc, če mi pa kdo reče da sm čefur me pa tud ne mot. Vsak ma svoje mišlenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko priporočate kakšne ščitnike za roke...Mislim tiste k so enduro/cross na balanci

Ker kolk sm iskau tega na bolhi in podobnih straneh ni veliko za videt

Če mi lahk prilimate kaki Link ali pa poveste za kakšno trgovino k bi to mela

Hvala :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno so čefuri krivi ja... :( tud oni imajo čustva

glede na tehnologijo kt jo mamo dandanes bi lahko naredili vsaj 60kmh v naselju.

avti in motorji so vsako leto bolj naprednejši, bolj varni... omejitve pa so še kr iste že 10 let najmanj...

proporcionalno s tem bi se lahko tud zviševala meja omejitev.

pa policaji bi lahko bli včasih malo bolj človeški...

stirkac poglej firmo polisport, ker ima zelo poceni ščitnike za roke. če pa iščeš kaj bolj kvalitetnega pa poglej firme acerbis in ufo.

pejd na ebay napiš not acerbis handhuards/handprotektoren pa ti bo vrglo vse vrste modelov vn.

lp

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko priporočate kakšne ščitnike za roke...Mislim tiste k so enduro/cross na balanci

Ker kolk sm iskau tega na bolhi in podobnih straneh ni veliko za videt

Če mi lahk prilimate kaki Link ali pa poveste za kakšno trgovino k bi to mela

Hvala trance_27_notworthy.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bosanc, če mi pa kdo reče da sm čefur me pa tud ne mot. Vsak ma svoje mišlenje

Uredu ''čefurjev, bosance, srbov... '' je zlo malo. S tem, da jim rečem uredu mislim, da se znajo normalno obnašat, pa da se trudijo biti čim manj opazni (ne izstopat) in govort čim bolj slovensko, sepravi da se imajo za Slovence. Takim vsaka čast in s takim greš kamot lahko na pivo in se z njim pogovoriš marsikatero stvar. Pol maš pa še ostalih 3/4 pa je samo ena golazen, ki se matra da bo čim bolj neumno govoril (njihov L, pa take fore...), pa da bo težila folku ukol, pa se oblačla, kot da bi doma imel 20 milijonov € premoženja  (ko gre mimo tebe se tok sveti, da bi moral dat sončna očala gor, pa smrdi za njemu  po parfumih, da bi lažje kravji drek vohu, k pa njega), roke nosi pol metra od sebe, kot da bi biu največji bodibilder na svetu ... in še bi lahko naštevu. Dejansko je takšnih ljudi vedno več, in se mi počas dozdeva, da ne gre več samo za subkulturo, kot povsod radi govorijo. Upam da bo svet enkrat bolj normalen ratal, ker če bo šlo tko naprej, nevem koliko Slovencev bo čez 20 let.  Mogoče sm kerga užalu, sry mu, tko jst mislim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu ''čefurjev, bosance, srbov... '' je zlo malo. S tem, da jim rečem uredu mislim, da se znajo normalno obnašat, pa da se trudijo biti čim manj opazni (ne izstopat) in govort čim bolj slovensko, sepravi da se imajo za Slovence. Takim vsaka čast in s takim greš kamot lahko na pivo in se z njim pogovoriš marsikatero stvar. Pol maš pa še ostalih 3/4 pa je samo ena golazen, ki se matra da bo čim bolj neumno govoril (njihov L, pa take fore..wink.gif, pa da bo težila folku ukol, pa se oblačla, kot da bi doma imel 20 milijonov € premoženja (ko gre mimo tebe se tok sveti, da bi moral dat sončna očala gor, pa smrdi za njemu po parfumih, da bi lažje kravji drek vohu, k pa njega), roke nosi pol metra od sebe, kot da bi biu največji bodibilder na svetu ... in še bi lahko naštevu. Dejansko je takšnih ljudi vedno več, in se mi počas dozdeva, da ne gre več samo za subkulturo, kot povsod radi govorijo. Upam da bo svet enkrat bolj normalen ratal, ker če bo šlo tko naprej, nevem koliko Slovencev bo čez 20 let. Mogoče sm kerga užalu, sry mu, tko jst mislim smile.gif .

To je vse res kar si napisal okrog južnakov! Zame kakšen sem pa vedo samo tisti ki me poznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu ''čefurjev, bosance, srbov... '' je zlo malo. S tem, da jim rečem uredu mislim, da se znajo normalno obnašat, pa da se trudijo biti čim manj opazni (ne izstopat) in govort čim bolj slovensko, sepravi da se imajo za Slovence. Takim vsaka čast in s takim greš kamot lahko na pivo in se z njim pogovoriš marsikatero stvar. Pol maš pa še ostalih 3/4 pa je samo ena golazen, ki se matra da bo čim bolj neumno govoril (njihov L, pa take fore...), pa da bo težila folku ukol, pa se oblačla, kot da bi doma imel 20 milijonov € premoženja (ko gre mimo tebe se tok sveti, da bi moral dat sončna očala gor, pa smrdi za njemu po parfumih, da bi lažje kravji drek vohu, k pa njega), roke nosi pol metra od sebe, kot da bi biu največji bodibilder na svetu ... in še bi lahko naštevu. Dejansko je takšnih ljudi vedno več, in se mi počas dozdeva, da ne gre več samo za subkulturo, kot povsod radi govorijo. Upam da bo svet enkrat bolj normalen ratal, ker če bo šlo tko naprej, nevem koliko Slovencev bo čez 20 let. Mogoče sm kerga užalu, sry mu, tko jst mislim :) .

"lubenice šverca " :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res kar si napisal okrog južnakov! Zame kakšen sem pa vedo samo tisti ki me poznajo.

Tudi sam poznam nekaj takih, ki so čisto normalni in se lepo vklopijo v vsako družbo. Takim vsaka čast, saj so redki (=

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu ''čefurjev, bosance, srbov... '' je zlo malo. S tem, da jim rečem uredu mislim, da se znajo normalno obnašat, pa da se trudijo biti čim manj opazni (ne izstopat) in govort čim bolj slovensko, sepravi da se imajo za Slovence. Takim vsaka čast in s takim greš kamot lahko na pivo in se z njim pogovoriš marsikatero stvar. Pol maš pa še ostalih 3/4 pa je samo ena golazen, ki se matra da bo čim bolj neumno govoril (njihov L, pa take fore...), pa da bo težila folku ukol, pa se oblačla, kot da bi doma imel 20 milijonov € premoženja (ko gre mimo tebe se tok sveti, da bi moral dat sončna očala gor, pa smrdi za njemu po parfumih, da bi lažje kravji drek vohu, k pa njega), roke nosi pol metra od sebe, kot da bi biu največji bodibilder na svetu ... in še bi lahko naštevu. Dejansko je takšnih ljudi vedno več, in se mi počas dozdeva, da ne gre več samo za subkulturo, kot povsod radi govorijo. Upam da bo svet enkrat bolj normalen ratal, ker če bo šlo tko naprej, nevem koliko Slovencev bo čez 20 let. Mogoče sm kerga užalu, sry mu, tko jst mislim :) .

Se strinjam s tab. Sam poznam precej čefurjev in morem rečt da so eni čisto vredu, da nikoli ne bo reku da so južnjaki. Večina ostalih pa je povsem nemogočih, tako kot je napisal pevcem, in ti težijo na vsakem vogalu in misljo da so boga za jajca prjel ter tako mečejo slabo luč na vse ostale ki so lahko delovni in kulturi, ter jih tako mi slovenci vse mečemo v isti koš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole glede čefurjou ni use res. js poznam tud res slovence pa k se delajo ene čefurje pa take . pa je use odvisn čist od usebe .

maš folk k je s ponosm 'čefur' pa se ga dela tm kokr da je res nevem kva'

sam eni so pa čist uredu .:D

mam pa tud frenda k je pršu pred enmu letom iz bosne pa se je dost nauču slovensk pa se nedela nevem kva čefurja . pač ga mau zajebava jezik sam useen govori kr dobr slovensk . ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko priporočate kakšne ščitnike za roke...Mislim tiste k so enduro/cross na balanci

Ker kolk sm iskau tega na bolhi in podobnih straneh ni veliko za videt

Če mi lahk prilimate kaki Link ali pa poveste za kakšno trgovino k bi to mela

Hvala :trance_27_notworthy:

Ewo ti, js sm mev tte na tomoso.

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslabš je pa to da vedno več slovenskih fantov in deklet se dela neke čefurje (čapce po domač povedan). To me najbolj razžalosti, da se slovenec dere bosna je majka moja, presel se dol pol če ti je tuk uredu.

Glede čefurjev je pa tud tko, ponavadi najbolj glasni doma nimajo niti za kruh in jih ob nedeljah na btcjevi tržnici vidiš prodajat obleke na stojnici.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu ''čefurjev, bosance, srbov... '' je zlo malo. S tem, da jim rečem uredu mislim, da se znajo normalno obnašat, pa da se trudijo biti čim manj opazni (ne izstopat) in govort čim bolj slovensko, sepravi da se imajo za Slovence. Takim vsaka čast in s takim greš kamot lahko na pivo in se z njim pogovoriš marsikatero stvar. Pol maš pa še ostalih 3/4 pa je samo ena golazen, ki se matra da bo čim bolj neumno govoril (njihov L, pa take fore...), pa da bo težila folku ukol, pa se oblačla, kot da bi doma imel 20 milijonov € premoženja (ko gre mimo tebe se tok sveti, da bi moral dat sončna očala gor, pa smrdi za njemu po parfumih, da bi lažje kravji drek vohu, k pa njega), roke nosi pol metra od sebe, kot da bi biu največji bodibilder na svetu ... in še bi lahko naštevu. Dejansko je takšnih ljudi vedno več, in se mi počas dozdeva, da ne gre več samo za subkulturo, kot povsod radi govorijo. Upam da bo svet enkrat bolj normalen ratal, ker če bo šlo tko naprej, nevem koliko Slovencev bo čez 20 let. Mogoče sm kerga užalu, sry mu, tko jst mislim :) .

To kar si ti opisal, so čefurji za moje pojme. In problem je, da je med njimi 1/3 slovencev oz. tistih, k to najraje ne bi bili zaradi družbe. So pa zravn teh '' čefurjev'' še usi ostali priseljenci, ki si jih omenil na začetku posta, in zanje me boli kurac kaj so po narodnosti, če je človek normalen in ne dela pizdarij ter ne uveljavlja neke svoje vere in teorije pri nas, je zame lih tok vreden k ostali. Pa tud če balkan posluša, sam da ga ne usiljuje drugim s poslušanjem na telefonu (brez slušak...) na klopci sredi mesta, parka... Problem bo ratal, ker čefurji na svojo stran zmir več naših vlečejo, ti pa posledično s sabo celo svojo družbo... Hvala bogu, da jih ni veliko med motoristi. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne poznam nobenga čefurja, ki bi imel motor. Vsi furajo neke šmeksi 4t skuterčke, ter razne piaggiote bravo, ciao itd... Sicer pa kakor ste že povedali, da obstajajo dve vrsti čefurjev. Sam sem poznal človeka, ki se je klical in pisal po "južnjaško" vendar se mi ni zdel dokler mi ni povedal. Povedal mi je tudi, da se sramuje vseh tistih, ki se delajo da so nekaj več ter mečejo slabo luč na vse druge.

Sicer pa...tukaj je zbirališče :P

http://www.glasujzame.com/

pa veliko smeha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo o čem se vi pogovorajte...brez zamere. Pa pustite druge naj imajo svoj "lajf". Če hoče vozit Runnerco po centru brez čelade in po zadnji, da nabija muziko čez center...kar naj, konec koncev bo on tisti, ki se bo udarjal po glavi :slap: . Tko, da res ne vidim smisla o tem debatirat. Over and out :krneki:

Me bolj zanima, ko vidim sonček na nebu, če je kdo kej premišleval o mittingu? Samo, da se še malo dvigneje temperature, bojda bodo naslednji mesec zelo visoke temeprature :huh:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!