Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nisi resen :worship:

Eni pa še vedno nismo obupal nad 125-kami.

Veš kai to dela? Poješ 125tko neglede na to, kok je nafrizirana :D

Sam ko to enkrat sprobaš ... nikol več na 125cc hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo meli en 125 drag...

KTM EXC 125 (odprt,original,budackiju znan...) VS. Aprilia RS 125 (160 polini,dellorto 34+še kej?).

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kai to dela? Poješ 125tko neglede na to, kok je nafrizirana :D

Sam ko to enkrat sprobaš ... nikol več na 125cc hehe :D

Ko ga razbiješ, mogoče...

125gp poje gsxr, jo pa dobiš v italiji 3000eur naprej...Za pisto seveda.

Pa nevem kaj vsi vidite tok na teh 600 pa 750, da ne rečem 1000, jaz sem imel prvo dvoje in to je primerno najbolj za dirkališče.

Na cesti se pa s tem igraš ruleto če ga kolikor toliko izkoriščaš. Jaz sem vozil 2x600 in 3x750, od tega je daleč najboljši k4 750, sploh ko

se navadiš brzine in črtaš še tiste omejitve v glavi, ki si jih imel. Pa ne da je slab motor! Odličen dirkalnik za na pisto!

Meni se zdi glavno, da je motor lahek, okreten, 70 konj (recimo sv650) pa je več kot dovolj za ovinke.

Da pa greš vsakič 220 po cesti z omejitvijo 30km/h je pa žalostno in še bolj, neumno.

Vsi imate več al manj te omejene izpite, pa jih izkoristite, učite se, saj vam bo taka šola najcenejša. Sploh ko enkrat narediš totalko na 600

rataš sčasoma totalka še ti, od žalosti... :whistle: Z manjšo kubaturo pa se učiš, kaj novega zveš, raziskuješ tehniko in počasi poješ kakšen

večji motor na ovinkih, če je to to- go for it. Če ni, pol pa na jurja, s cestno vožnjo si lahko začneš šparat za pogreb, če maš srečo pa za

živce za potolčeno telo.........Razen če ga voziš skoz z 50 konji, je pa isto kot ferrari z mašino od yugota- glupost :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo meli en 125 drag...

KTM EXC 125 (odprt,original,budackiju znan...) VS. Aprilia RS 125 (160 polini,dellorto 34+še kej?).

lp.dejan

Kle je pa menjalnik imel svojo vlogo. KTM ima kratka prestavna razmerja. Drugače ni dvoma, da je RS far away spredaj.

Sej je pri avtomobilih isto.

Suzuki GTI recimo nabije večino slovenskih avtomobilov do 140km/h - kratek menjalnik :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi imate več al manj te omejene izpite, pa jih izkoristite, učite se, saj vam bo taka šola najcenejša. Sploh ko enkrat narediš totalko na 600

rataš sčasoma totalka še ti, od žalosti... :whistle: Z manjšo kubaturo pa se učiš, kaj novega zveš, raziskuješ tehniko in počasi poješ kakšen

večji motor na ovinkih, če je to to- go for it. Če ni, pol pa na jurja, s cestno vožnjo si lahko začneš šparat za pogreb, če maš srečo pa za

živce za potolčeno telo.........Razen če ga voziš skoz z 50 konji, je pa isto kot ferrari z mašino od yugota- glupost :trance_33_sleep:

No evo, tle se pa popolnoma strinjam! :trance_27_notworthy: dobiš en + :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo meli en 125 drag...

KTM EXC 125 (odprt,original,budackiju znan...) VS. Aprilia RS 125 (160 polini,dellorto 34+še kej?).

lp.dejan

Brez rokavic, v trenerki... fantje, mal mn se igrejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo meli en 125 drag...

KTM EXC 125 (odprt,original,budackiju znan...) VS. Aprilia RS 125 (160 polini,dellorto 34+še kej?).

lp.dejan

Pa oba sta se že kr fajn potoukla. Špeglič kdaj? En tedn nazaj? :xx: =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa oba sta se že kr fajn potoukla. Špeglič kdaj? En tedn nazaj? :xx: =D

res je hehehe

drugače pa ja,k sta mela obadva v 5. je šla rska mal bl...tut exc ima daljše prenose gor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj ste zamudili ko niste šli v Planico :whistle:

PLAAANIIICAAA PLAAANIIICAAA SNEEEŽEEENNAAA KRAAALIIICAAAA :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ga razbiješ, mogoče...

125gp poje gsxr, jo pa dobiš v italiji 3000eur naprej...Za pisto seveda.

Pa nevem kaj vsi vidite tok na teh 600 pa 750, da ne rečem 1000, jaz sem imel prvo dvoje in to je primerno najbolj za dirkališče.

Na cesti se pa s tem igraš ruleto če ga kolikor toliko izkoriščaš. Jaz sem vozil 2x600 in 3x750, od tega je daleč najboljši k4 750, sploh ko

se navadiš brzine in črtaš še tiste omejitve v glavi, ki si jih imel. Pa ne da je slab motor! Odličen dirkalnik za na pisto!

Meni se zdi glavno, da je motor lahek, okreten, 70 konj (recimo sv650) pa je več kot dovolj za ovinke.

Da pa greš vsakič 220 po cesti z omejitvijo 30km/h je pa žalostno in še bolj, neumno.

Vsi imate več al manj te omejene izpite, pa jih izkoristite, učite se, saj vam bo taka šola najcenejša. Sploh ko enkrat narediš totalko na 600

rataš sčasoma totalka še ti, od žalosti... :whistle: Z manjšo kubaturo pa se učiš, kaj novega zveš, raziskuješ tehniko in počasi poješ kakšen

večji motor na ovinkih, če je to to- go for it. Če ni, pol pa na jurja, s cestno vožnjo si lahko začneš šparat za pogreb, če maš srečo pa za

živce za potolčeno telo.........Razen če ga voziš skoz z 50 konji, je pa isto kot ferrari z mašino od yugota- glupost :trance_33_sleep:

Maš čisto prav, prvo se treba malega naučit obvladat, da boš lahko večjega, ampak sam imam 20 let in vsa moja genaracija po 600ccm rakete fura, jaz pa doma svojo šraufam... :BUA: Tko, da za moje pojme če se znaš samoobvaldat pol po mojem tudi ni problem če kupiš 1000ccm raketo, važn da je v glavi in v desnici vse pošlihtan.

Sicer pa kot pravijo: mladost ludost :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo meli en 125 drag...

KTM EXC 125 (odprt,original,budackiju znan...) VS. Aprilia RS 125 (160 polini,dellorto 34+še kej?).

lp.dejan

Opa. :D Škoda, ker je biu supermoto feltna stoučena. Drugače bi ta motor mene zanimal :)

Ko ga razbiješ, mogoče...

Vsi imate več al manj te omejene izpite, pa jih izkoristite, učite se, saj vam bo taka šola najcenejša. Sploh ko enkrat narediš totalko na 600

rataš sčasoma totalka še ti, od žalosti... :whistle: Z manjšo kubaturo pa se učiš, kaj novega zveš, raziskuješ tehniko in počasi poješ kakšen

večji motor na ovinkih, če je to to- go for it. Če ni, pol pa na jurja, s cestno vožnjo si lahko začneš šparat za pogreb, če maš srečo pa za

živce za potolčeno telo.........Razen če ga voziš skoz z 50 konji, je pa isto kot ferrari z mašino od yugota- glupost :trance_33_sleep:

Nisem samozavesten, upam si pa trdit da imam izkušnje. In to približno 30kkm na 125cc motorjih ( 2× RS 125, 1× YZF-R 125, HM 125, Husqvarna SM 125 .... ) Po mojem sem kar zrel za višjo kubikaturo. Ali pač ne? Verjetno si moram celo žiulenje nabirat izkušnje, da bom lahko pri 50+ ubavil Hayabuso in se drsal 350 po avtocesti. Hehe :D

In ja ... motor kupujem za pisto ( kolikor bo čas in denar dopuščal )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa. :D Škoda, ker je biu supermoto feltna stoučena. Drugače bi ta motor mene zanimal :)

Nisem samozavesten, upam si pa trdit da imam izkušnje. In to približno 30kkm na 125cc motorjih ( 2× RS 125, 1× YZF-R 125, HM 125, Husqvarna SM 125 .... ) Po mojem sem kar zrel za višjo kubikaturo. Ali pač ne? Verjetno si moram celo žiulenje nabirat izkušnje, da bom lahko pri 50+ ubavil Hayabuso in se drsal 350 po avtocesti. Hehe :D

In ja ... motor kupujem za pisto ( kolikor bo čas in denar dopuščal )

Hayabusa negre 350 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj ste zamudili ko niste šli v Planico :whistle:

PLAAANIIICAAA PLAAANIIICAAA SNEEEŽEEENNAAA KRAAALIIICAAAA :worship: :worship: :worship:

Jest sm bil.

GROZA, kar se organizacije tiče !!!!

In v takšni Evropski državi mi živimo? Slabše kot v Prištini. Non stop so se strije helikoptrki vozili gor pa dol. Komu na čast?

Ta denar ki so ga porabili helikopterji, bi porabili za VEČJE TRIBUNE in ureditev stojišč.

Da tisočgale publike na sve skupaj 120 kvadratnih metrih poleg tribin ne omenjam...

Potem OZVOČENJE !? Plačaš 18€ in navsezadne slišiš KDO SKAČE le iz enega zvočnika ki je usmerjen proti tribunam "za katero je potrebno odšteti 30€

Spodaj (pod stopnicam) ponovno veliko ljudi... Komplet koncertno ozvočenje a ni bilo junaka ki bi vklopil zvok, da bi se kaj slišalo.

Mogoče namesto enega LCD zaslona bi prav prišli vsaj ŠE 3je ali štirje podobni......

Groza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bil.

GROZA, kar se organizacije tiče !!!!

In v takšni Evropski državi mi živimo? Slabše kot v Prištini. Non stop so se strije helikoptrki vozili gor pa dol. Komu na čast?

Ta denar ki so ga porabili helikopterji, bi porabili za VEČJE TRIBUNE in ureditev stojišč.

Da tisočgale publike na sve skupaj 120 kvadratnih metrih poleg tribin ne omenjam...

Potem OZVOČENJE !? Plačaš 18€ in navsezadne slišiš KDO SKAČE le iz enega zvočnika ki je usmerjen proti tribunam "za katero je potrebno odšteti 30€

Spodaj (pod stopnicam) ponovno veliko ljudi... Komplet koncertno ozvočenje a ni bilo junaka ki bi vklopil zvok, da bi se kaj slišalo.

Mogoče namesto enega LCD zaslona bi prav prišli vsaj ŠE 3je ali štirje podobni......

Groza!

še nisi pomislu da gor se ne hod gledat skokou ampak pit :D če pa hočš vidt pa slišat kdo skače pa drugič spremli po tv-ju

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bil.

GROZA, kar se organizacije tiče !!!!

In v takšni Evropski državi mi živimo? Slabše kot v Prištini. Non stop so se strije helikoptrki vozili gor pa dol. Komu na čast?

Ta denar ki so ga porabili helikopterji, bi porabili za VEČJE TRIBUNE in ureditev stojišč.

Da tisočgale publike na sve skupaj 120 kvadratnih metrih poleg tribin ne omenjam...

Potem OZVOČENJE !? Plačaš 18€ in navsezadne slišiš KDO SKAČE le iz enega zvočnika ki je usmerjen proti tribunam "za katero je potrebno odšteti 30€

Spodaj (pod stopnicam) ponovno veliko ljudi... Komplet koncertno ozvočenje a ni bilo junaka ki bi vklopil zvok, da bi se kaj slišalo.

Mogoče namesto enega LCD zaslona bi prav prišli vsaj ŠE 3je ali štirje podobni......

Groza!

Kar se helikopterjev tiče so leteli s Kranjske gore do Planice. Plačati si moral 50€ in so te peljali. Kar se tiče ozvočenja ti dam prav, tudi ekranov bi lahko bilo več. Sam sem bil bolj na vrhu, proč od mase ljudi in je bilo videti vse. Če si imel daljnogled si zmagal. Kar se tiče varnosti...mja...nahrbtnikov niso pregledovali :whistle: , tudi otroško vstopnico si dobil na izi( s čikom v gobcu :P ). Vzdušje je pa bilo fenomenalno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa. :D Škoda, ker je biu supermoto feltna stoučena. Drugače bi ta motor mene zanimal :)

Nisem samozavesten, upam si pa trdit da imam izkušnje. In to približno 30kkm na 125cc motorjih ( 2× RS 125, 1× YZF-R 125, HM 125, Husqvarna SM 125 .... ) Po mojem sem kar zrel za višjo kubikaturo. Ali pač ne? Verjetno si moram celo žiulenje nabirat izkušnje, da bom lahko pri 50+ ubavil Hayabuso in se drsal 350 po avtocesti. Hehe :D

In ja ... motor kupujem za pisto ( kolikor bo čas in denar dopuščal )

samo? :)

Pa ne, da bi ti govoril da nimaš izkušenj, to mislim da je od posameznika odvisno. En bo tolk lohk v 4 letih nabral ko se bo samo v trgovino vozil, tm pa reš nabiraš izkušnje :D Samo tko, glede na število "zamenjanih" motorjev, mi res" malo" deluje :P

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nisi pomislu da gor se ne hod gledat skokou ampak pit :D če pa hočš vidt pa slišat kdo skače pa drugič spremli po tv-ju

Dost žalostn... :trance_33_sleep:

Ou, btw, kdo je že tist z Besnice k je avto na glavo obrnu, pa ma RS 125, ta spain's no1? Si šel zdele enkrat z bejbo zadi čez bitnje?

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo? :)

Pa ne, da bi ti govoril da nimaš izkušenj, to mislim da je od posameznika odvisno. En bo tolk lohk v 4 letih nabral ko se bo samo v trgovino vozil, tm pa reš nabiraš izkušnje :D Samo tko, glede na število "zamenjanih" motorjev, mi res" malo" deluje :P

Eh. Ti maš povprečno porabo 4 litra, jst pa 7 hah :D da ne omenjamo olja, gum itd.

In ja ... pr men je sam stikalo on/off. Na ON sm na Gorjancih, na OFF je motor ugašnjen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no ok :) Glede porabe. Pa ne zdej vzet vsega skup da te kritiziram al karkol...

Vseen se mi zdi res "mejhna" številka, od toliko motorjih, sm prčakvou, da bom rabu vrjetn še kšn mesc da bi te ujel :)

Sicer pa ja, nimam več porabe 4l :) Dons je šla od doma, prodal v takem stanju kot jo odpeljal iz črnega kala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh. Ti maš povprečno porabo 4 litra, jst pa 7 hah :D da ne omenjamo olja, gum itd.

In ja ... pr men je sam stikalo on/off. Na ON sm na Gorjancih, na OFF je motor ugašnjen ;)

hehe vem kwa mislš, jst sm jih z yamahco 28 000 naredu, k je bla res poraba mejhna pa mi je zmankval keša za benz... z aprilio sm jih prejšn tedn 700 naredu, pa nimam več dnarja 5-7 litrov kur pa še olje kar ga je šlo whistle.gif strošk res surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!