Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Alora rejserji, evo imam neko ponudbo za vse, ki kupujete nove gume. Ponujam vam gume iz Dunlopove lanske zaloge, zato so gume starejšega letnika od 2005 do 2007. Gume so popolnoma nove, nevožene, še z zaščitnim silikonom prekrite in pravilno skladiščene (Dunlop skladišče). Gume so dirkalno usmerjene, zato so še posebej primerne za tiste, ki kdaj s svojimi motorji obiščete kakšen Raceland, Marof, Grobnik, ipd...Prav tako so tudi vredu za cestno uporabo, samo prej jih je potrebno z nekaj kilometri ogreti, prede se lotite žganja ovinkov. So gume visokega ranga po SMEŠNO NIZKI CENI!!!!

Tukaj je navedeno kaj je še ostalo od zaloge:

110/70-17 D208GP zmes M/S cena za kos 46,25€

150/60-17 D208GP zmes M cena za kos 64.85€

160/60-17 D209GP zmes M cena za kos 68,45€

170/60-17 D208GP zmes M/S cena za kos 68,45€

CENE NISO PRVOAPRILSKA ŠALA!! :)

Za več informacij me kontaktiraj na matexdeluxe@gmail.com ali pa preko FB: Matex De Luxe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni to slučajno fora za 1.april !

Aja mam še eno vprašanje za tiste ki veste ter ki ste dajali gume na motor Dunlop Arrowmax d103. Sm bil dans v španu pa mi prav da d103 obstaja samo za prvo gumo in ne tudi za zadnjo. Kako torej?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni to slučajno fora za 1.april !

Aja mam še eno vprašanje za tiste ki veste ter ki ste dajali gume na motor Dunlop Arrowmax d103. Sm bil dans v španu pa mi prav da d103 obstaja samo za prvo gumo in ne tudi za zadnjo. Kako torej?

pomoje nima pojma...closedeyes.gif mogoče je zadnja brez D-ja, torej: arrowmax 103whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje nima pojma...closedeyes.gif mogoče je zadnja brez D-ja, torej: arrowmax 103whistle.gif

torej ti si mel d103 spredi in zadi. Zgleda da res nima pojma kr sm gledu zdej na net in so tele dimenzije. Un bi mi kr mešu zadno dunlop arrowmax gt501 spredni pa d103. Sm mu reku da kokr jst vem bi mogla bit tud za zadno in da se bom še okol pozanimu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ti si mel d103 spredi in zadi. Zgleda da res nima pojma kr sm gledu zdej na net in so tele dimenzije. Un bi mi kr mešu zadno dunlop arrowmax gt501 spredni pa d103. Sm mu reku da kokr jst vem bi mogla bit tud za zadno in da se bom še okol pozanimu

Obstaja prednja in zadnja arrowmax d103 saj jih mam sam na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da je prvi april :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrowmax d103 obstaja. Samo nimata pa iste oznake na koncu, nevem točno kere so že. Sej vzam d103 te dimenzije in so zihr iste, nemors falit ker ni druge izbire :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha tole je nurburgring in je ziher 1 aprilska šala :P

Sam majo res prizadete "šale" lohka bi se kej dejansko zanimivga spomnl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrowmax d103 obstaja. Samo nimata pa iste oznake na koncu, nevem točno kere so že. Sej vzam d103 te dimenzije in so zihr iste, nemors falit ker ni druge izbire smile.gif

Ma sm mu govoru pa zgleda neve sploh kaj prodaja. Sej drgač sm si že našu sam naročit jih bo treba ko bo čs za menjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti pa hoče kkšne stare poturit da jih proda, pa se budalo dela :) poklič po telefonu pa vpraši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mel bi eno vprašanje...glede led zadnje luči,kk je to nareto,da iste ledike močneje zasvetijo k se štop luč prižge ali so notr dodatne k se prižgejo samo k stisneš po premzi?Predvidevam da ima kdo od vas to na motorju...

Naročal sem univerzalen nosilec tablice za husqvarno,edinega ki bi naj imel homologacijo,potem pa sem v enem katalogu videl da piše samo "LED light",pri nekaterih durgih pa "light/stop light".mogoče zato ker imajo oni navadne žarnice not?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mel bi eno vprašanje...glede led zadnje luči,kk je to nareto,da iste ledike močneje zasvetijo k se štop luč prižge ali so notr dodatne k se prižgejo samo k stisneš po premzi?Predvidevam da ima kdo od vas to na motorju...

Naročal sem univerzalen nosilec tablice za husqvarno,edinega ki bi naj imel homologacijo,potem pa sem v enem katalogu videl da piše samo "LED light",pri nekaterih durgih pa "light/stop light".mogoče zato ker imajo oni navadne žarnice not?

lp

Jst mam nosilec od polisporta in je notri 5 ledic. Če gledaš od uzadi zgleda kot da use svetijo, ker se svetloba odbija. Naj bi pa tko bilo da prvo gorijo 3 potem pa ko bremzaš pa se prižgejo še 2 (ali obratno, nism čist zihr). Drgač obstajajo tut take ledice k so dvobarvne, vendar neverjamem da so kaj takega dali noter, ker to pa že kr košta. Če je homologiran ni hudič da ne bi imel dvostopenjske luči?! Važno je da ima nosilec tri kable, če jih ima potem ima dvostopenjko luč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam nosilec od polisporta in je notri 5 ledic. Če gledaš od uzadi zgleda kot da use svetijo, ker se svetloba odbija. Naj bi pa tko bilo da prvo gorijo 3 potem pa ko bremzaš pa se prižgejo še 2 (ali obratno, nism čist zihr). Drgač obstajajo tut take ledice k so dvobarvne, vendar neverjamem da so kaj takega dali noter, ker to pa že kr košta. Če je homologiran ni hudič da ne bi imel dvostopenjske luči?! Važno je da ima nosilec tri kable, če jih ima potem ima dvostopenjko luč.

kaj so ti pa rekli na tehničnem,glede na to da tablice verjetno nimaš osvetljene z belo svetlobo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha danes prvič "pihnil" r125 :D Tip sklonjen neka športna drža :D Jaz lagano v 4 brzini mimo :D Tip samo pobledanl :D :D hahaha :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so ti pa rekli na tehničnem,glede na to da tablice verjetno nimaš osvetljene z belo svetlobo?

Ne, tablica ni osvetljena belo (je pa rdeče (= ), pa tudi če bi šel meriti naklon tablice bi bil preveč vodoraven tako, da ni legalno ne tako ne drugače. Vsaj s tem se lahko zgovarjaš da nosilec ni narejen doma in da izgleda precej original. (=

Glede tehničnega pa tako, Husa je itak nova, tko da zdele nekaj let ni tehničnega. Do prvega tehničnega jo bom pa verjetno itak prodal :D . Drugače pa, kakor sem imel izkušnje z tehničnem nikoli niso bili preveč zateženi. Če te je eden domov poslal, si prišel pa drugi termin, ko je bil drug. Ker je odvisno, eni so zateženi, pri drugih pa gre normalno čez. 

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha danes prvič "pihnil" r125 :D Tip sklonjen neka športna drža :D Jaz lagano v 4 brzini mimo :D Tip samo pobledanl :D :D hahaha :D :D

Ej pa ti si tolk kul. Sem lahko tvoj prjatu? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm a mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim da bo motor bolj tih? :surrender: ker zadnje pol leta se dere nenormalno, pa sem razmišljal da bi kupil volno za avspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm a mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim da bo motor bolj tih? :surrender: ker zadnje pol leta se dere nenormalno, pa sem razmišljal da bi kupil volno za avspuh?

Lahko daš športni filtr gor, bo mel velik lepši zvok. Sicer se bo še vedno dru, vendar ne bo več tako "piskal". Drugače pa nej se dere, se bo vsaj vedl da je 2t:P In kaj je blo pred pol leta da se ti je kar naenkrat začel nenormalno dret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!