Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lahko daš športni filtr gor, bo mel velik lepši zvok. Sicer se bo še vedno dru, vendar ne bo več tako "piskal". Drugače pa nej se dere, se bo vsaj vedl da je 2t:P In kaj je blo pred pol leta da se ti je kar naenkrat začel nenormalno dret?

pred pol leta sem dal kit notr. pol je pa blo en čas navadn pol pa se je pa zmer bol začel dret, zj se pa že tolk da me folk vs čas buzerira da nej ga mal utišam. pa tut težko se je vozt več kot eno uro. je pa ta avspuh k ga mam zej gor tut brez tiste blokade/ dušilca al kva je blo not prpikan ker je padla proč. :glare:

no tak zvok je biu pred pou leta..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred pol leta sem dal kit notr. pol je pa blo en čas navadn pol pa se je pa zmer bol začel dret, zj se pa že tolk da me folk vs čas buzerira da nej ga mal utišam. pa tut težko se je vozt več kot eno uro. je pa ta avspuh k ga mam zej gor tut brez tiste blokade/ dušilca al kva je blo not prpikan ker je padla proč. :glare:

no tak zvok je biu pred pou leta..

Če te volne ni v izpuhu to mašini škoduje ( vsaj za 4 taktne crosse tako velja ). Zakaj točno sem pozabil, lahko pa pobrskam pa ti sporočim. Lahko daš stekleno volno sam jo moraš zelo nabasat, da je ne spiha ven! Imaš pa tut posebi za izpuh to volno v kšnem lojzu al pa na netu poišč. Ti svetujem, da daš to noter.!

PA TAKO GRD ZVOK MA, DA JE ZA PONORT! :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te volne ni v izpuhu to mašini škoduje ( vsaj za 4 taktne crosse tako velja ). Zakaj točno sem pozabil, lahko pa pobrskam pa ti sporočim. Lahko daš stekleno volno sam jo moraš zelo nabasat, da je ne spiha ven! Imaš pa tut posebi za izpuh to volno v kšnem lojzu al pa na netu poišč. Ti svetujem, da daš to noter.!

PA TAKO GRD ZVOK MA, DA JE ZA PONORT! :S

ja sj baje nej bi bla tut ta tervol volna dobra samo bom verjetno kr iz cilindra naroču. zvok pa ja bolj za en kurc sam kej več ni za pričakovat.

tuki je mogoč za en odtenek bolš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm a mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim da bo motor bolj tih? :surrender: ker zadnje pol leta se dere nenormalno, pa sem razmišljal da bi kupil volno za avspuh?

preveč se dere. preverjeno :lol:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj baje nej bi bla tut ta tervol volna dobra samo bom verjetno kr iz cilindra naroču. zvok pa ja bolj za en kurc sam kej več ni za pričakovat.

tuki je mogoč za en odtenek bolš :P

Jst sm šu kr v termo v škofji loki, pa mi je un stric na recepciji dal 1x1m rolo kar zastonj. Še za kofe ni hotel vzeti. Sem nabasal v avspuh (res da je skuter, pa vseeno) in je res dost bolš. Samo rokavice, pa basat noter kolker gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo juter v Mirno Peč?

žal ne..zjeb vreme :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo neki zanima, a bi bil kdo za, da v torek 27.aprilia-praznik; Dan upora proti okupatorju, rezerviramo stezo na Racelandu? Jaz imam počitnice in vem, da jih imate tudi srenješolčki :P. Drgač pa mi je res želja spet gor iti, samo za vikende ne morem, pa sem se spomnil, da je nek praznik. Zdej da jo samo zase rezerviram, nekak ne gre :), zato bi bilo fajn da se jih še nekaj najde pa da se proba to skupi sepljat-seveda če bo le vreme O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo neki zanima, a bi bil kdo za, da v torek 27.aprilia-praznik; Dan upora proti okupatorju, rezerviramo stezo na Racelandu? Jaz imam počitnice in vem, da jih imate tudi srenješolčki :P. Drgač pa mi je res želja spet gor iti, samo za vikende ne morem, pa sem se spomnil, da je nek praznik. Zdej da jo samo zase rezerviram, nekak ne gre :), zato bi bilo fajn da se jih še nekaj najde pa da se proba to skupi sepljat-seveda če bo le vreme O:-)

Jaz sem takoj za! :yea1:

Aja, a ni takrat slovenski dan na grobniku... Eni bi šli mogoče tud tja pogledat... :?

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo neki zanima, a bi bil kdo za, da v torek 27.aprilia-praznik; Dan upora proti okupatorju, rezerviramo stezo na Racelandu? Jaz imam počitnice in vem, da jih imate tudi srenješolčki tongue.gif. Drgač pa mi je res želja spet gor iti, samo za vikende ne morem, pa sem se spomnil, da je nek praznik. Zdej da jo samo zase rezerviram, nekak ne gre smile.gif, zato bi bilo fajn da se jih še nekaj najde pa da se proba to skupi sepljat-seveda če bo le vreme trance_17_emot-angel.gif

kaj a neboš šol takrt na grobnik? Slovenski dan na grobniku!

eto me je že motoris1 prehitutrance_09_box.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a neboš šol takrt na grobnik? Slovenski dan na grobniku!

eto me je že motoris1 prehitutrance_09_box.gif

nekateri smo u španiji -.- bi pa šel na oboje najrajš! xD

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a neboš šol takrt na grobnik? Slovenski dan na grobniku!

eto me je že motoris1 prehitutrance_09_box.gif

Mah kakšen grobnik, ni denarja, pa še tak noob kot sem jaz nima gor kej delat :). Drgač pa med počitnicami, bo ziher marof padel, če me bo pa zagrabil še NFS pol pa grem ziher na Grobnik, magari pogledat.

Sej je bilo prejšno leto isto mišljeno, da bi se proga zakupila, tak da mogoče se bodo kakšni drugi spomnili zakupit...samo da se grem furat :yea2:

budacki, v Španijo boš ziher šel manj pogosto kot na piste, tko da raje tam uživi v sončku in Špankah, kot pa tuki ob dežju in motosvetovcih...joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kakšen grobnik, ni denarja, pa še tak noob kot sem jaz nima gor kej delat :). Drgač pa med počitnicami, bo ziher marof padel, če me bo pa zagrabil še NFS pol pa grem ziher na Grobnik, magari pogledat.

Sej je bilo prejšno leto isto mišljeno, da bi se proga zakupila, tak da mogoče se bodo kakšni drugi spomnili zakupit...samo da se grem furat :yea2:

budacki, v Španijo boš ziher šel manj pogosto kot na piste, tko da raje tam uživi v sončku in Špankah, kot pa tuki ob dežju in motosvetovcih...joke

Jebem mu mater. Zamudu Misano (zarad motorja), zamudu SLO dan na Grobniku ( Španija ). Na konc bom sam morau it dol -.- kar pa ni napačno :D Bom vsaj mir meu pa vedno bom prvi hehe :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za maturitetno nalogo pri informatiki (Program Photoshop) sem moral izdelati tudi končni izdelek-plakat.

Preden da ga dokončno zaključim, bi rabil vaše mnenje. (Aja izbral sem si pa Svetovni dan družine)

post-14178-12705619881_thumb.png

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popizdiš, na laptopu je vse bolj oranžno ko pa pogledam tu gr pa žge rdečo ozadje da je plakat skor nepregledn :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato maš v photshopu profile, kjer lahko štimaš barvne palete za določene monitorje oz. uporabnike.

Lahko podaš kakšno informacijo več, imaš pri izdelavi kakšne omejitve barv oz česar koli.

Jaz mislim, da te žarki bi bili lahko malo manj sekajoči. Sam osebno bi jih naredil kot "realne" žarke in ne kot risane žarke. Ideja se mi zdi super. Nekaj postori še okoli teksta, enostavno mi ni zanimivo za brati tiste 4 besede, nekako mi ne padejo v oči. Nevem, mogoče poizkusi s tem da je text vpadljiv, ne ozadje.

Pa stroke pri "družini" popravi, ker je pri orignalni velikosti ogaben oz pixlast :)

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm js vredo pogledo v plakat sm vido da je treba še vlk postorit, delo sm ga zej uro pa pol ker mam rok do jutr + cela seminarska (sm mislo da je treba oddat do 20 aprila, si je pa namislala do jutr) ... Bom prlimo zej mavo popravlenga z senčenjo teksta + žarkov in malenkosti, na laptopo zgleda supr ... za drugo me pa boli k... Če bi delal plakat za kaj ko bi šov v objavo bi se pa ž bol potrudo za vsako malenkost :)

(btw Photoshop se šele učim) ... aja pa hvala za kritiko/mnenje/nasvet

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!