Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Prvič letos na motorju ... malo resne vožnje ... sprobavanje nove opreme ... sicer na fotrovm motorju ---> KATASTROFA :D Kot, da nikol na motorju nism sedeu. Al je krivo, da nism na motor navajn, al mi je oprema premajhna, al sm res čez zimo pozabu pelat ... WTF? :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič letos na motorju ... malo resne vožnje ... sprobavanje nove opreme ... sicer na fotrovm motorju ---> KATASTROFA :D Kot, da nikol na motorju nism sedeu. Al je krivo, da nism na motor navajn, al mi je oprema premajhna, al sm res čez zimo pozabu pelat ... WTF? :D

ker motor pa ma tvoj fotr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes so me pa prvič ustavili policaji :) Razlog: ne prižgana luč. Kazen: Nič, samo opomin :) Hvalabogu nisem šel čez omejitev(60 km/h) ker so tudi merili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRyDeRR prejle viden v spodnjem štepcu!trance_25_naughty.gif Sm šu tm pr garažah čez cesto.

hehh..ponavad po koncani furi..grem polagat tm u un lev ovink..k vod do kdkja :D da nisi meu ti slucajn rdeco jopco? :) eh..tebe nc ne vidm..sm tkrt sm te vidu na zaloski :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehh..ponavad po koncani furi..grem polagat tm u un lev ovink..k vod do kdkja biggrin.gif da nisi meu ti slucajn rdeco jopco? smile.gif eh..tebe nc ne vidm..sm tkrt sm te vidu na zaloski biggrin.giftrance_44_wink5.gif

Ne to pa nism bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri pred atlantisom na parkerplacu okol šestih modra r125 tongue.gif

če sm šol samo po parkingu brez vstavlanja sem bil jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to pa nism bil.

a si mogoce ti sou cez cesto..tm pr garazah pr bejzbol igriscu? :) a si vidu kaj so nrdil na drugi strani stepca.. kok je zd ležečih policajev :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mogoce ti sou cez cesto..tm pr garazah pr bejzbol igriscu? smile.gif a si vidu kaj so nrdil na drugi strani stepca.. kok je zd ležečih policajev wallbash.gifwallbash.gif

tm nekje ja sam sm bil z mtko. Ah me tm nč ne motjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm nekje ja sam sm bil z mtko. Ah me tm nč ne motjo

aha..nvm ne spomnm se :D:? sm biu bl osredotočn na cesto..hheh :) jeba bo če bojo dal še na to stran..sm pomoje tud bojo .) :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče. Kdaj pa se dogaja? Če se odvija popoldne komot, zvečer pa imam druge biznise :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel, če bo družba in lepo vreme :)

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..nvm ne spomnm se biggrin.giftrance_11_confused.gif sm biu bl osredotočn na cesto..hheh smile.gif jeba bo če bojo dal še na to stran..sm pomoje tud bojo wink.gifsmile.gif

am najbrž jih bodo kr položil ja kr so doskrat postavlal tisto tablo k mer hitrost in tm po uni ravnini pa itk vsak piči k zmešan dol in po zbranih podatkih povprečne hitrosti so se tko odločil sploh pa kr je šola zravn pa vrtec.

Am a misl it kdo od vas 27ga do Grobnika. Jaz bi šel ampak samo če bo motor poštiman do takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am najbrž jih bodo kr položil ja kr so doskrat postavlal tisto tablo k mer hitrost in tm po uni ravnini pa itk vsak piči k zmešan dol in po zbranih podatkih povprečne hitrosti so se tko odločil sploh pa kr je šola zravn pa vrtec.

Am a misl it kdo od vas 27ga do Grobnika. Jaz bi šel ampak samo če bo motor poštiman do takrat

Kaj si se razbil?

A bo kdo danes gledal Moto GP? Heh, a sploh rabim vprašat.

Včeraj sem gledal kvalifikacije za Moto GP in Moto2...matr to bo še fajn za gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si se razbil?

A bo kdo danes gledal Moto GP? Heh, a sploh rabim vprašat.

Jp, razbil sm se na ridah!

Itk da bom gledu. Sm dans zaenkrat že vse moto dirke spremlu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am najbrž jih bodo kr položil ja kr so doskrat postavlal tisto tablo k mer hitrost in tm po uni ravnini pa itk vsak piči k zmešan dol in po zbranih podatkih povprečne hitrosti so se tko odločil sploh pa kr je šola zravn pa vrtec.

Am a misl it kdo od vas 27ga do Grobnika. Jaz bi šel ampak samo če bo motor poštiman do takrat

sj jih bojo..le vprasanje casaa :wallbash::D bomo viidl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!