Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

smile.gif drgac pa mam srečo s policaji..samo parkrat me je ustavla biggrin.gif

Mene niti enkrat do zdej. Sm šol enkrat trikrat mim istih in zanalašč nabil gas ampak me ni niti povohalwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e fantje..glih zd u petk mi je potekla prometna :) pač je bla cestnina plačana sm do aprilia..a motor je registriran do julija.. kaksno kazen lahko dobim oz. kaj mi lahko policaj naredi, glede na to da ni plačana cestnina še za tri mesce..drgac pr motorju normalno velja tehnični in registracija! :) drgac pa mam srečo s policaji..samo parkrat me je ustavla :D pa še imam odblokiranega..pa tablca ni glih pod ravnim kotom :xx: :D:OK: tko da me ta "cestnina" niti tok ne skrbi. :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to pa nism pomislu! Tnx. Bom probu pa mal pustu da stoji da vidm da mi nebi dol padla. Upora itk nebo kr je skrito pod šipco.

ne bo padla, smo jo meli v avtu na šajbi kak mesec pa je še vedno noro držalo, enkrat sm pa dal na skuter pa se pelal pa ni dol padla pa je rukalo u božjo mater :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo padla, smo jo meli v avtu na šajbi kak mesec pa je še vedno noro držalo, enkrat sm pa dal na skuter pa se pelal pa ni dol padla pa je rukalo u božjo mater biggrin.gif

Sm šol prej dol probat in res dobr držiworship.gif . Pa še lepo pregledno je. Jo bom kr tm meltrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niti enkrat do zdej. Sm šol enkrat trikrat mim istih in zanalašč nabil gas ampak me ni niti povohalwhistle.gif

mene so 2krat v 30 000km, kačje ride- kontrola in na hrvaškem resna pizdarija s polcaji, sodnika kuj dobu, drgač pa ni sileevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so 2krat v 30 000km, kačje ride- kontrola in na hrvaškem resna pizdarija s polcaji, sodnika kuj dobu, drgač pa ni sileevilgrin.gif

Kje pa na HR ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šol prej dol probat in res dobr držiworship.gif . Pa še lepo pregledno je. Jo bom kr tm meltrance_43_wavetowel2.gif

pa še ko se zapelaš do postajališča lah daš kamot dol, če se bojiš da ti bojo ukradli =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 7:45 na koncu tržaške pri tobačni smer center dve 125-ke. Črna yamaha yzf R125 ter Aprilia RS 125 Spain's replica.

Kdo od tukaj? :whistle:

(PS. Vem da obstaja tema "ali si bil ti?" samo sem raje kar tu uparašal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo mogoče kje bi se dalo dobiti oznako barve, ki jo ima originalna modra honda hornet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče če napišeš e-mail na uradnega dobavitelja honde...al pa če poznaš koga da pogleda u prometno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve obratovanje RACELANDA ? Na netu piše samo nekaj za soboto ter nedeljo, mene pa zanima če se je možno zapeljati po stezi tudi med tednom? trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve obratovanje RACELANDA ? Na netu piše samo nekaj za soboto ter nedeljo, mene pa zanima če se je možno zapeljati po stezi tudi med tednom? trance_19_hmm.gif

pač najbolje je, da pokličeš, pa ti potem povejo kdaj lahko prideš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve obratovanje RACELANDA ? Na netu piše samo nekaj za soboto ter nedeljo, mene pa zanima če se je možno zapeljati po stezi tudi med tednom? trance_19_hmm.gif

Možno tudi med tednom, vendar je potrebna predhodna najava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm ubistvu prvič vidu tanovo rs 125 v živo, parkirano :P bele barve pa nalepke je dol pobral, mislim :worship:

Sei ta se celo prodaje mensezdi. Iz okolice LJ? Zkai kurca je pa nalepke dol pobrau? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pritisk v gumah preverja ko so hladne ali segrete?

Meni piše v user manualu da ko so hladne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pritisk v gumah preverja ko so hladne ali segrete?

ko so hladne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pritisk v gumah preverja ko so hladne ali segrete?

Hladne. Ker ko so tople se zrak v gumi razširi in ni enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi vas prosil.

V šoli imamo nekaj z Lukšičem in mu moramo postaviti eno vrpašanje in eno mnenje o šolskem sistemu.

Nimam pojma kaj bi dal zato prosim za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!