Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nekaj bi vas prosil.

V šoli imamo nekaj z Lukšičem in mu moramo postaviti eno vrpašanje in eno mnenje o šolskem sistemu.

Nimam pojma kaj bi dal zato prosim za pomoč :)

Vprašanje: Ali je v kurcu?

Mnenje: DA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi vas prosil.

V šoli imamo nekaj z Lukšičem in mu moramo postaviti eno vrpašanje in eno mnenje o šolskem sistemu.

Nimam pojma kaj bi dal zato prosim za pomoč :)

Mene zanima, zakaj so nardil da je matura srednjih šol lažja in da je možnih več točk, kot pri maturi iz gimnazije.

Mnenje: Učenci iz srednjih šol imajo po končani srednji šoli veliko manj znanja in delovnih navad, zato marsiker ob vpisu na fax zasede mesto nekomu iz gimnazije, čeprav bi bil gimnazijec na faxu uspešnejši. Znano je tudi da veliko študentov v 1. letniku preneha s šolanjem.

Zdej me pa lahko skurcate usi k hodte na srednje šole, samo tko je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tebi zdi,ker si iz gimnazije pa ti je krivo...ker si učenci srednjih šol zaslužijo,piflerji brez cilja pa ne(provokacija samo)

Kaj boš ti po končani gimnaziji?nič....Srednja šola lažja?več je stvari ki jih dejansko rabiš znati,na strojni pa imamo matematiko čisto enako kot gimnazijci tam da si mimo vsekal.

Razloži mi še zakaj bi bil gimnazijec uspešnejši?

komentar je samo zaradi tvojega zadnjega stavka...pa hvala za - ,ki mi ga boš dal

ps.če te še kaj zanima kr povej:whistle:

Popravljeno . Popravil dejko39
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater mi grejo na kurac ti + in - . Če ima kdo kaj proti komu naj mu piše na PM ne pa, da daje minuse. Usak je na internetu heroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tebi zdi,ker si iz gimnazije pa ti je krivo...ker si učenci srednjih šol zaslužijo,piflerji brez cilja pa ne(provokacija samo)

Kaj boš ti po končani gimnaziji?nič....Srednja šola lažja?več je stvari ki jih dejansko rabiš znati,na strojni pa imamo matematiko čisto enako kot gimnazijci tam da si mimo vsekal.

Razloži mi še zakaj bi bil gimnazijec uspešnejši?

komentar je samo zaradi tvojega zadnjega stavka...pa hvala za - ,ki mi ga boš dal

ps.če te še kaj zanima kr povej:whistle:

Minusa ti nism dau jst, in ti ga tud ne bom dau ker sm se že na začetku odloču da bom dajou samo +e

Po končani gimnaziji ne bom nič, bom pa imel veliko več splošnega znanja ki mi bo v vsakdanjih situacijah v veliko korist, bolj bom razgledan, razmišljal bom bolj liberalno, poleg tega pa bom po končanem faxu veliko več.

In ja, srednja šola je lažja. Imam veliko sošolcev ki so odšli na srednje šole, in so osnovno šolo komaj naredili, sedaj ba so npr. na srednji strojni z lahkoto dobri, jaz pa ki sem bil celo osnovno odličen se letos borim za pdb uspeh čeprav delam 100x bolj kot v OŠ. In matematika je na gimnaziji veliko težja kot na srednji.

Ko sem bil na faxih so vsi profesorji govorili da se borijo za študente iz gimnazij, saj imajo veliko večje predznanje matematike, kot pa tisti iz srednjih, res pa je da nimamo znanja strokovnih jezikov, vendar so profesorji rekli da to tistim iz gimnazije sploh ne predstavlja problema, medtem ko študentom iz srednjih šol prav matematika predstavlja ogromen problem ter da jih veliko zaradi tega pade.

Predvsem pa so pomembne delovne navade, ki jih mamo po mojih izkušnjah gimnazicij veliko več.

Moje mnenje in stališče. Verjetno bom za ta post prejel še kakšen minus. :closedeyes:

PS. Nočem načenjati debate, ker se lahko to vleče v nedogled, na koncu pa itak ne bo zaključka, le skregani bomo.

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, zakaj so nardil da je matura srednjih šol lažja in da je možnih več točk, kot pri maturi iz gimnazije.

Mnenje: Učenci iz srednjih šol imajo po končani srednji šoli veliko manj znanja in delovnih navad, zato marsiker ob vpisu na fax zasede mesto nekomu iz gimnazije, čeprav bi bil gimnazijec na faxu uspešnejši. Znano je tudi da veliko študentov v 1. letniku preneha s šolanjem.

Zdej me pa lahko skurcate usi k hodte na srednje šole, samo tko je!

:boobies::boobies:

Popravljeno . Popravil bawbaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater mi grejo na kurac ti + in - . Če ima kdo kaj proti komu naj mu piše na PM ne pa, da daje minuse. Usak je na internetu heroj.

Očitno se da tele minuse pa pluse sfejkat. K ZNJ je v 5 minutah dobu ~40 plusov.

Plus vsega ma sam neumne komentarje.! Se bo kšn kvasko pa mačko pa lulčko strinjau. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti hekerju veselje :) Sicer pa ne smemo biti prestrogi do novih uporabnikov. Se nas bodo vsi ustrašili in bo forum počasi zamrl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minusa ti nism dau jst, in ti ga tud ne bom dau ker sm se že na začetku odloču da bom dajou samo +e

Po končani gimnaziji ne bom nič, bom pa imel veliko več splošnega znanja ki mi bo v vsakdanjih situacijah v veliko korist, bolj bom razgledan, razmišljal bom bolj liberalno, poleg tega pa bom po končanem faxu veliko več.

In ja, srednja šola je lažja. Imam veliko sošolcev ki so odšli na srednje šole, in so osnovno šolo komaj naredili, sedaj ba so npr. na srednji strojni z lahkoto dobri, jaz pa ki sem bil celo osnovno odličen se letos borim za pdb uspeh čeprav delam 100x bolj kot v OŠ. In matematika je na gimnaziji veliko težja kot na srednji.

Ko sem bil na faxih so vsi profesorji govorili da se borijo za študente iz gimnazij, saj imajo veliko večje predznanje matematike, kot pa tisti iz srednjih, res pa je da nimamo znanja strokovnih jezikov, vendar so profesorji rekli da to tistim iz gimnazije sploh ne predstavlja problema, medtem ko študentom iz srednjih šol prav matematika predstavlja ogromen problem ter da jih veliko zaradi tega pade.

Predvsem pa so pomembne delovne navade, ki jih mamo po mojih izkušnjah gimnazicij veliko več.

Moje mnenje in stališče. Verjetno bom za ta post prejel še kakšen minus. :closedeyes:

PS. Nočem načenjati debate, ker se lahko to vleče v nedogled, na koncu pa itak ne bo zaključka, le skregani bomo.

v osnovni šoli sem bil dober,v prvem letniku strojni tehnik pa pravdober,ampak predvsem zaradi tega ker sem spremenil moj odnos do šole.

Samo to o splošni razgledanosti,in to da ti bo gimnazija dala vač splošne razgledanosti(ahhahaahha)me je zmotilo,nebom sploh nadaljeval :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede srednjih šol.

Na faksu jest vidim, tisti z gimnazij imajo pri matematiki veliiiiko boljše predznanje, nekako prve pol leta imajo komaj kaj dela, medtem ko se tistim iz 4letnih šol sanja ne.

Potem je pa tako, da če bo nek gimnazijec mislil da ima s srednješolskim znanjem iz gimnazije dovolj znanja, da bo samo malo pogledal, ga pa nekdo, ki je naredil 4 letno šolo in se bo poglobil v študij, gladko nese.

Valda, da so gimnazije težje. Dobiš tudi širše znanje. Medtem ko tisti s 4 letnih šol, se takoj usmerijo v neko smer, ki jo bodo verjetno tudi naprej študirali.

Na koncu, ni nč važno, s katere šole prihajaš, važno je samo, da (če) si se pripravljen učit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend okol pol 6 viden v stepcu? as biu sploh tii? rolleyes.gifbiggrin.gif vglavnm modro r125 sm vidu smile.gifcool.gif

jp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend, pol si uštimu moped?

Nism še ampak se kr vozm s takim mal me mot tista sklopka k je zvita pa stopalka menjalnika ampak motor je vozn normalno je itk sam spraskan tko da grem v torek gledat na grobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp.

hheh..sj se mi je zdl da si biu ti :P:D a ves kje sm te vidu..tm k si stau pr semaforju..k si zaviju levo v stepc... sj sm te prv gledu..da vidm ce bo pogledu..hheh..sm si biu bl osredotočn na cesto :OK:

sj prou..jst bi tud biu :D:) pol si ga mal tm stegnu..hheh..kok si se prlimu pol unmu avtu :) drgac stau sm tm na tvoji levi-pr busni..meu sm črno jakno :)B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism še ampak se kr vozm s takim mal me mot tista sklopka k je zvita pa stopalka menjalnika ampak motor je vozn normalno je itk sam spraskan tko da grem v torek gledat na grobnik

a kko misls it na grobnik? furat se tm..al na prikolco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kko misls it na grobnik? furat se tm..al na prikolco smile.gif

Ja z motorjom do tja se bom furu. Kaj mi bo na prkolci če bom pa samo gledu drike (Slovenski dan na grobniku).

Greš ti tud?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti hekerju veselje :) Sicer pa ne smemo biti prestrogi do novih uporabnikov. Se nas bodo vsi ustrašili in bo forum počasi zamrl :)

Ma kako veselje. Takoj počitnce v Banovce pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v osnovni šoli sem bil dober,v prvem letniku strojni tehnik pa pravdober,ampak predvsem zaradi tega ker sem spremenil moj odnos do šole.

Samo to o splošni razgledanosti,in to da ti bo gimnazija dala vač splošne razgledanosti(ahhahaahha)me je zmotilo,nebom sploh nadaljeval :lol1:

Tudi gimnazija več ni to kar je nekoč bila, vsaj če gledam kakšne generacija prihajajo za nami. Danes lahko vsak pride na gimnazijo, omejitev skoraj več ni, vsak bi pa rad bil pravnik in služil lepe denarce, pa žal ne gre tako.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi gimnazija več ni to kar je nekoč bila, vsaj če gledam kakšne generacija prihajajo za nami. Danes lahko vsak pride na gimnazijo, omejitev skoraj več ni, vsak bi pa rad bil pravnik in služil lepe denarce, pa žal ne gre tako.

Točno tako. Gledam naše kontrolne iz naprimer matematike, 2x lažje kot pred petimi leti in že do takrat je standard kar padel. Smo narovoslovni razred, da ne govorim o kakšnem evropskem oddelku, kjer je situacija še slabša. 1/4 folka se vpiše na gimnazijo k ne vejo kam bi šli, pol se pa vse kontre 3x piše itd. Kakorkoli gimnazija res ni več tisto kar naj bi bila. Seveda pa ko jo primerjam naprimer s strojno, dobimo veliko širše znanje in mislim da bo gimnazijec hitro nadoknadil strokovno snov, sploh če ga zanima.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem Budacki s čim sem se ti tako zameril ampak se bom v prihodnje bolj potrudil in ne bom več smetil. Glede + pa resnično ampak resnično ne vem od kje mi.

Glede šolskega sistema: Sam hodim v gimnazijo in moram reči, da standard pada. Tudi profesorji niso več tako strogi kot v času ko je sestra hodila na to gimnazijo( približno 7 let nazaj). Sam tudi opažam, da vsak debil naredi vse letnike( čeprav s popravci) vendar jih potem ogromno cepne na maturi.

In res še enkrat oprosti za vse neumne poste, priznam, kakšen krat me zanese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z motorjom do tja se bom furu. Kaj mi bo na prkolci če bom pa samo gledu drike (Slovenski dan na grobniku).

Greš ti tud?

nvm..mogoče..k noben mi tko kksn frend ne gre..k so na "počitnicah" a sam ne mislm it... :) O:-) kaj ti..gres sam al vs gre dost? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Predvsem pa so pomembne delovne navade, ki jih mamo po mojih izkušnjah gimnazicij veliko več.

...

Delovnih navad glede učenja imate seveda več, kaj pa praksa? Po narejeni šoli ne znate nič praktičnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delovnih navad glede učenja imate seveda več, kaj pa praksa? Po narejeni šoli ne znate nič praktičnega...

jebeš tele šole, jst tut delam gimnazijo, ja in... pa se nič ne učim, mal pogledaš pa maš 2, sam da narediš winkiss.gif prakse pa itq nič ne dubiš... če si pa tak tip kot večina mojih sošolcev: skos na računalniku pa pojma od kakšnih motorjev, avtomobilov je pa še večja kriza whistle.gif gimnazijo bomo nardil, in kwa bomo...nič fredyjecar.gif

delovne navade...hm hm blush.gif no nwm, men se zdi gimnazija bv, mi je žov ker sm se odloču zanjo sleep.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!