Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Delovnih navad glede učenja imate seveda več, kaj pa praksa? Po narejeni šoli ne znate nič praktičnega...

Se strinjam, da nas niso naučil nič praktičnega, ampak to ni namen gimnazije. Zato pa se ji reče splošna. Gimnazija izobražuje bodoče intelektualce za katere pa ni nujno da znajo švasat ipd. Če primerjam gimnazijo v mojih časih in druge srednje šole je bila razlika očitna in to vidm še dans ko inštruiram use sorte butle ki v 4. letniku ne znajo spacat stavka v angleščinisurrender.gif oz. nimajo osnov matematike. Gimnazijam pa je po mojem standard zelo padu po uvedbi devetletke in odstranitvijo omejitve za vpissmile.gif in tako use sorte šalabajzerji pridejo gor in prilezejo celo do mature.

jebeš tele šole, jst tut delam gimnazijo, ja in... pa se nič ne učim, mal pogledaš pa maš 2, sam da narediš winkiss.gif prakse pa itq nič ne dubiš... če si pa tak tip kot večina mojih sošolcev: skos na računalniku pa pojma od kakšnih motorjev, avtomobilov je pa še večja kriza whistle.gif gimnazijo bomo nardil, in kwa bomo...nič fredyjecar.gif

delovne navade...hm hm blush.gif no nwm, men se zdi gimnazija bv, mi je žov ker sm se odloču zanjo sleep.gif

Hehe tud js sm tako mislu ko sm biu na gimnazijismile.gif ampak ko boš enkat na faksu boš vidu kok ti je gimnazija pa use to jebanje koristlo sploh v primerjavi s raznimi srednimi šolami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa ko jo primerjam naprimer s strojno, dobimo veliko širše znanje in mislim da bo gimnazijec hitro nadoknadil strokovno snov, sploh če ga zanima.

LP

Sam hodim na strojno in ti lahko povem da boš težko nadoknadil strokovno snov, ker jo je v 4 letih preveč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hodim na strojno in ti lahko povem da boš težko nadoknadil strokovno snov, ker jo je v 4 letih preveč ;)

jah jest delam drugač tehniško gimnazijo, in mamo kšn strokovn predmet: strojništvo, mehanika smile.gif s čist splošne je pa kar jeba pomoje ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewo ti bol švoh delaš, k te nč v šolo ni :D

Sej delam ja, pol je pa mal manj cajta za šolo rolleyes.gif kapa ti no, sj tebe pa sploh nč ni winkiss.gif haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje uživite dokler ste v srednjih šolah oz. gimnazijah, ker pol naprej gre itak sam dol...joke.

Drgač se mi pa zdi, da je gimnazijcem naprej veliko lažje, ker imajo tudi drugačne učne navade. Jaz sem se v srednji stvari napiflal pa je blo, zdej je pa itak vse v k....

Ej yourfriend11 a si klical na Raceland. Če boš povej, ker sem zelo zainteresiran za obisk, da malo pretegnem kosti po takšni dolgi zimi. Kar se pa motorja tiče, grem jutri par pogledat in če bo bil kakšen všečen, bo za ziher novo prevozno sredstvo doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ma kdo tako srečo kot jz? mimo policajev se pelem 85 namest 50 in obadva sta gledala dol! XD haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hodim na strojno in ti lahko povem da boš težko nadoknadil strokovno snov, ker jo je v 4 letih preveč ;)

Če se hoče se vse da. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm..mogoče..k noben mi tko kksn frend ne gre..k so na "počitnicah" a sam ne mislm it... smile.giftrance_17_emot-angel.gif kaj ti..gres sam al vs gre dost? smile.gif

Grem sam ja! Če se mi prdružš komot pol pa če bo kakšna skupina se ji pa odzadaj pridruživa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ma kdo tako srečo kot jz? mimo policajev se pelem 85 namest 50 in obadva sta gledala dol! XD haha

prejsnjo soboto mal pred gorico(Dornberk) Js s huso pa se en s CR Hm oba pičiva po glavni okol 100, noben ni meu luci vzganih,pa se js z mojo tablico ki jo mam...zravn pa policajčki ki so sam une plave lučke vžgali pa nazaj ugasnili, pol sm se šele spomnu kok sem šu mim njih...:whistle: , še zejnevem zakj niso šli za nami...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem sam ja! Če se mi prdružš komot pol pa če bo kakšna skupina se ji pa odzadaj pridruživa

e dodv sm te ;):) dej prid zd enkrt gor..da mi posls une slike :OK:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@macak333 si kupil danes? :D

Not...yet. Sem zmenjen za v Ponedeljek. Moram reči, da se mi je prodajalec zdel zelo fer in mašina lepa, suha kot poper, nikjer ni bilo videti kakšnih sledi olja, sledi mastnih rok itd. Potrjena servisna, odblokirana prav tako na servisu. Edino kar me je zmotilo, da je bil motor ogret ko sem prišel-kar je logično saj sva se dobila na parkirišču.

Zdej z rablejenimi mopiji je itak tako, nikol ne veš kaj kupiš...sam kakšen motorist bi pa bil če ne bi nič reskiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Not...yet. Sem zmenjen za v Ponedeljek. Moram reči, da se mi je prodajalec zdel zelo fer in mašina lepa, suha kot poper, nikjer ni bilo videti kakšnih sledi olja, sledi mastnih rok itd. Potrjena servisna, odblokirana prav tako na servisu. Edino kar me je zmotilo, da je bil motor ogret ko sem prišel-kar je logično saj sva se dobila na parkirišču.

Zdej z rablejenimi mopiji je itak tako, nikol ne veš kaj kupiš...sam kakšen motorist bi pa bil če ne bi nič reskiral

No lepo. :)

A to katero izmed teh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kupuješ?

torMo riliaAp SR 251...uganeš :)

Gasperr, za zadnjega sem zmenjen. Moram pa priznati, da si jih nisem veliko ogledal (2), sam bom znoru če se ne bom začel furat...to ni več normalno :baa:

Kaj ti maš kakšno? Izpit narejen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torMo riliaAp SR 251...uganeš :)

Gasperr, za zadnjega sem zmenjen. Moram pa priznati, da si jih nisem veliko ogledal (2), sam bom znoru če se ne bom začel furat...to ni več normalno :baa:

Kaj ti maš kakšno? Izpit narejen?

Čakam, gledam oglase, čakam, sprašujem, kličem... :D

Izpit mam narejen glih tolk da bom še po starem zakonu..10ur. Do konca ga ne morem naredit ker bom šele oktobra star 16 :trance_33_sleep:

Motor bi kupu že zdj ker ne morm več čakat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam smučarksa zatemnjena ko je res kda močno sonce ... drgač pa uporablam scottova mx očala ... neka razlika je, zdi se mi da so mx bol udobna ;) ne znam ti opisat, mors probat oboje

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torMo riliaAp SR 251...uganeš :)

Gasperr, za zadnjega sem zmenjen. Moram pa priznati, da si jih nisem veliko ogledal (2), sam bom znoru če se ne bom začel furat...to ni več normalno :baa:

Kaj ti maš kakšno? Izpit narejen?

a kko da nisi kupu tega..k si ga zd gledu? vidu sm ti kolege ;) prodv ti kolega cliota...hheh :) mi pa nismo mel te sreče..hah -_- :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo učeri je kr na racelandu bla neka varna voznja,,pa furanje po pisti..glih zd gledu ta tednoskop :wallbash: kko da ni noben nc omenu tega v tej temi :headbang::?

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kko da nisi kupu tega..k si ga zd gledu? vidu sm ti kolege ;) prodv ti kolega cliota...hheh :) mi pa nismo mel te sreče..hah -_- :D

A ga je prodau, meni ni nič omenil.

Drgač pa tisti, ki rabite dele za Aprilio RS 125 me prosim kontaktirajte. Imam vse od okvirja do raznih mask, mašinskih delov...sam prašite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dve Yamahi R-125 (bela in črna) in en supermoto (nebi vedu kera znamka) čez Sleme verjetno v Slovenj Gradec ker so ble SG registracije. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!