Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ma u en klanc sm ga tišu skor 2km...pol sm se pa spustu do doma...zdej bom nabildu...watch out :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma u en klanc sm ga tišu skor 2km...pol sm se pa spustu do doma...zdej bom nabildu...watch out :P

hah kir usran feg :D dobr da nisi sel prot smeri petrol (gledano iz tvoje bajte) in da si sel na tiste rajde tja gor :D krio sreco mas pes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam sm mogu najprej do unih rajd prtišat...pol dol sm se že spustu...sam sej te bom 1x pelu...bova šla tko..jst se bom ustavu ti boš šou pa peš...pol te bom pa dohitu pa bova šla dalje...boš vidu kok boš zjeban... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje en nasvet...

k mate mal benza se ne it vozt .)

jst sm 2km zdej tišu mitota ker se mi noben ni javu da bi mi prpelu benz...tko da...rajš prej k kasnej pumpat :P

ej a uno od učer ti je že požr al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...jst sm naredu še tok kilometrov pol da ti ni nč jasn... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje ste se menil da bi SMji šli na turo, sam ko greste bi prosu če mi obvezno sporočite na PM, al pa da poveste kje se vi to menite...

mogoče tlele......vsenajboljše za tvoj 16. rojstn dan .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je mal nazaj začelo crkovat na avtocesti, zavijem na odstavni pas... Pol pa glih se peljem mimo znaka, da je bencinska 2km stran, fak... Dej lubica prosim zdrš, obrati so padali, da bi gaserov sem lahko pozabil, motor je cukal... In kmalu tabla še 1km, jauuuu dej še mal, sem mel že v 2gi, obrati skor na nuli.... Kaj zdej, ne me fu**t da bom ga mogu rint, tabla za 500m, od daleč že vidim bencinsko, jauuuu groza.... Premišlujem če čm v ler vršt, ker je blo mal doline, pa ne, raj prešaltam v prvo. In evo bencinska, direkt do pumpe sm prpelu pol je pa crknu. V tanku ni niti hlapov več ostal :).

Res da je blo to na hrvaški strani tko da sem tankal za 8 kun/liter, pa še provizijo sem mogu dat k sem z tolarji plaču k je kun zmankal. Ampak se je odlično izšlo. Pa si zmer rečem da je bol tankat koker pa brez beza ustat, sam, k zmer misleš sej bo zdržal... No ja vglavnem to te nikol ne izuči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Dolenc, ti pa maš štorije :grim Najbolj še kantico bencina dat v nahrbtnik za vsak slučaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Dolenc, ti pa maš štorije :grim Najbolj še kantico bencina dat v nahrbtnik za vsak slučaj

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Dolenc, ti pa maš štorije :grim Najbolj še kantico bencina dat v nahrbtnik za vsak slučaj

Ne se smejat k jst sm tut to že naredu...raj vidm da se mi dele smejiš kt pol k me boš gledu motor rint :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud meni že samo fora je bla da sm prepozn dau na rezervo jst pa butl nism vedu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sm mel s5 zaprt bencin...stari ej s5 sm prehitevu pa mi je zmankal benza...pa sm ga hitr odpru...pa to kr na naspritnem pasu use :D pol pa s5 gas...unmu k sm ga prehitevu k sva bla vzporedna ni blo nč jasn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj hudiča zapirate bencin, jst mam skos odprto pipco, pa tudi če motor en tedn stoji v garaži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene parkat mi že je mal pocedil drugač pa bencin pač zapiram ker je zato pipca narjena,a ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin zaprem samo čez zimo, drugač je pa skos odprt. Zaenkrt ni blo še nobene lužice pod motorjom, tko da je dobr tko kot je :D

brez bencina sm pa samo enkrt ustov, k sm šou na ride in sm mislu da mam še mal benza not ampak zgleda da ga ni blo. 2 dni prej sm pa ceu tank spraznu, pa pol spet napolnu, sam sm pozabu pipco na rezervo prestavt, da bi še rezervo napolnil... no in pol sm pr Kalcah obstal ob cesti :D

No na srečo je biu burek na ridah, da je šou po bencin, pa lih Dex je meu v avtu 5l kantico, tko da so me rešil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo ta vikend na Mariji Reki?Jaz bom so verjetno pogledat,ce bo zneslo s casom pa ce bom najdo do tja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa sploh pipice za bencin nimamo :OK: ce mas lužo benza pod cestakom to pomeni da ti nena plavč v uplinjaču pravilno ne deluje!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo ta vikend na Mariji Reki?Jaz bom so verjetno pogledat,ce bo zneslo s casom pa ce bom najdo do tja :P

Me zelo mika sam me izpiti mal jebejo tko d mam ful mal cajta...

Če bo u nedelo res sonček sjal, pol verjetno grem mal ovinke spet vohat :grim

Pa verjetno tut Žigc takšnga vabila ne bo mogu zavrnt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zelo mika sam me izpiti mal jebejo tko d mam ful mal cajta...

Če bo u nedelo res sonček sjal, pol verjetno grem mal ovinke spet vohat :grim

Pa verjetno tut Žigc takšnga vabila ne bo mogu zavrnt :naughty:

True, true :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin zaprem samo čez zimo, drugač je pa skos odprt. Zaenkrt ni blo še nobene lužice pod motorjom, tko da je dobr tko kot je :D

brez bencina sm pa samo enkrt ustov, k sm šou na ride in sm mislu da mam še mal benza not ampak zgleda da ga ni blo. 2 dni prej sm pa ceu tank spraznu, pa pol spet napolnu, sam sm pozabu pipco na rezervo prestavt, da bi še rezervo napolnil... no in pol sm pr Kalcah obstal ob cesti :D

No na srečo je biu burek na ridah, da je šou po bencin, pa lih Dex je meu v avtu 5l kantico, tko da so me rešil :OK:

Čak kašn sistem je pa to da maroš pipco prestavt na rezervo da ti še to zapolni??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak kašn sistem je pa to da maroš pipco prestavt na rezervo da ti še to zapolni??? :?

to pri večini motorjev ni treba nareit...

ej <=YaMaHa=> kdaj boš ti meni nalepko poslal ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooooooooj...jebemu te nalepke :D

Posluš mam jih na mizi da jih bom ja poslov...evo ju3 oblubm da jih pošlem!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooooooooj...jebemu te nalepke :D

Posluš mam jih na mizi da jih bom ja poslov...evo ju3 oblubm da jih pošlem!!! ;)

hope so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!