Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Danes videna YBR 125(črna) na relaciji Otlica-Predmeja :) Kdo od tukaj?

Sicer pa danes je bil odličen dan za na motor. Sonce, malo je pihalo ampak ne premočno tako, da je bilo prfektno. Je pa res, da ceste še niso(dovolj) sčiščene(pri straneh je kar peska).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga je prodau, meni ni nič omenil.

Drgač pa tisti, ki rabite dele za Aprilio RS 125 me prosim kontaktirajte. Imam vse od okvirja do raznih mask, mašinskih delov...sam prašite.

prodv ga je..k smo se vidl :) jst pa en kolega pa sva prodajala eno mazdo...ni blo nbenga tko resnega kupca..sm firbci :headbang::) kaj ti..as prodv rave? pa cilindr k si tkrt zadnjic omenu ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo ena slika od včerajšnje furce :OK: jst pa @yourfriend11 ;)

Samo poglej si te motoriste. Kje ste se to slikal...pozerji...hec hec

RRyDeRR rave sem prodal, cilinder pa še ne. Mah sej se bo kakšen pameten najdu, pa dobu naovega za polovično ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo poglej si te motoriste. Kje ste se to slikal...pozerji...hec hec

RRyDeRR rave sem prodal, cilinder pa še ne. Mah sej se bo kakšen pameten najdu, pa dobu naovega za polovično ceno.

tm v logatcu..k je uno počivališče :naughty: :D mormo mal :P aha..sj bos prodv počas.. :OK: a glede unga zadnjic..nism nč dobu :xx: :D sj pomoje tud nč ne bo..k bi mi pol murjak takoj dam pršu -_- :D pa še ponoč ponavad nimajo radarja..sm kontrola :) tko da če do zdj nč ni pršlo..pol tud nebo pršl :OK: O:-) upam.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se sekirat, iz te moke ne bo kruha.

Lahko noč.

dobr pol.. :) okk.. LN* se čujemo* ;)B)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je kazni če te dobijo z izpitom za skuter na recimo 250ccm motorju? pa da si mladoletn?

1000€ al 500 sej nevem. Bodo tvoje starše ožemal ne tebe če se tko sodnik odloč tk da nč sekirat. Boš pa po obrokih staršom vračutrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je kazni če te dobijo z izpitom za skuter na recimo 250ccm motorju? pa da si mladoletn?

če te prvič ustavi verjetno nebo kazni biggrin.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5x s pendrekom okol kepe, da k pamet prideš pol pa še na koruzo klečat.

Ker kršiš predvsem dve alineji 138. člena ZVCP se zadeva glasi takole: po drugi alineji 138. člena 120€, ker nisi dopolnil predpisane starosti za vožnjo vozila. Potem pa še tretja alineja 138. člena, ker nimaš veljavnega izpita za vozilo ti nanese najmanj 500€.

Potem maš pa še moj najljubši prvi odstavek 238.a člen, ki govori o odvzemu motornega vozila, če te v dveh letih dobijo in pravnomočno obsodijo vsaj 3x zaporedoma ali pa če vožnjo nadaljuješ kljub prepovedi (drugi odstavek).

p.s.

Pri odvzemu zadevo prevzame sodišče, stroške procesa pa krije kršitelj.

Tako, da če boš imel srečo te bo tole stalo "samo" 620€. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5x s pendrekom okol kepe, da k pamet prideš pol pa še na koruzo klečat.

Ker kršiš predvsem dve alineji 138. člena ZVCP se zadeva glasi takole: po drugi alineji 138. člena 120€, ker nisi dopolnil predpisane starosti za vožnjo vozila. Potem pa še tretja alineja 138. člena, ker nimaš veljavnega izpita za vozilo ti nanese najmanj 500€.

Potem maš pa še moj najljubši prvi odstavek 238.a člen, ki govori o odvzemu motornega vozila, če te v dveh letih dobijo in pravnomočno obsodijo vsaj 3x zaporedoma ali pa če vožnjo nadaljuješ kljub prepovedi (drugi odstavek).

p.s.

Pri odvzemu zadevo prevzame sodišče, stroške procesa pa krije kršitelj.

Tako, da če boš imel srečo te bo tole stalo "samo" 620€. trance_14_devil2.gif

pa plačaš v 8 dneh pa maš 310 tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačaš lahko polovično v 16. dneh. V prvih osmih dneh od izreka je čas za možnost pritožbe. Osmi dan je kazen pravnomočna in od tega dne naprej se šteje čas za plačilo polovične kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5x s pendrekom okol kepe, da k pamet prideš pol pa še na koruzo klečat.

Ker kršiš predvsem dve alineji 138. člena ZVCP se zadeva glasi takole: po drugi alineji 138. člena 120€, ker nisi dopolnil predpisane starosti za vožnjo vozila. Potem pa še tretja alineja 138. člena, ker nimaš veljavnega izpita za vozilo ti nanese najmanj 500€.

Potem maš pa še moj najljubši prvi odstavek 238.a člen, ki govori o odvzemu motornega vozila, če te v dveh letih dobijo in pravnomočno obsodijo vsaj 3x zaporedoma ali pa če vožnjo nadaljuješ kljub prepovedi (drugi odstavek).

p.s.

Pri odvzemu zadevo prevzame sodišče, stroške procesa pa krije kršitelj.

Tako, da če boš imel srečo te bo tole stalo "samo" 620€. :devil:

torej če si star recimo 20 pa nimaš izpita za A2 boš dobil manj kazni,kot če si star 15 pa te dobijo brez izpita?

a bi mene tudi z pendriku okol kepe če vozim 125 z 17kw?z izpitom za A1 seveda

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če si star recimo 20 pa nimaš izpita za A2 boš dobil manj kazni,kot če si star 15 pa te dobijo brez izpita?

a bi mene tudi z pendriku okol kepe če vozim 125 z 17kw?z izpitom za A1 seveda

lp

To se mnda obravnava isto kot da ne bi mel izpita...uradno bi naj blo tk..

Če ti bo pa policaj kaj težil je pa odvisno..

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejko39 - glede na to, da si letos dopolnil 17let ti pritiče ista kazen, saj je A1 kategorija do 11kw in obenem do 125ccm. Posledično ne dopolnjuješ ne starosti, niti nimaš veljavnega vozniškega dovoljenja. Sedaj pa je pravo vprašanje koliko kW imaš vpisanih v prometnem dovoljenju :whistle:

Sinn - saj nisem rekel, da se voziš. Samo dal sem ti lepo konstruktiven odgovor, podkrepljen s konkretnimi členi ZVCP, na vprašanje za kar bi mi lahko rekel vsaj hvala, se ti ne zdi? :glare: Glede na to, da sem opazil, da si mladoleten pa od višine kazni zavisi še nekaj drugih stvari in še vpletenost tretje osebe v kolikor motor ni pisan nate. Verjetno te poleg tega doma tudi niso naučili kako se kulturno pogovarjati s starejšo osebo, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejko39 - glede na to, da si letos dopolnil 17let ti pritiče ista kazen, saj je A1 kategorija do 11kw in obenem do 125ccm. Posledično ne dopolnjuješ ne starosti, niti nimaš veljavnega vozniškega dovoljenja. Sedaj pa je pravo vprašanje koliko kW imaš vpisanih v prometnem dovoljenju :whistle:

ma sej glih to je problem da imam v prometni 17,pač nisem bil pozoren ob nakupu prodajati se mi pa nesplača.Je sicer opcija da se "zrihta po neuradni poti" 11kw v prometno ampak je moj stric govoril z komandirjem policije glede tega in je rekel da bi se sicer dalo zrihtati ampak ni potrebe ker oni tega ne gledajo.

A misliš da sodniki glede tega nebi bili vsaj malo popustljivi?A dobim kazen avtomatsko ali dobim najprej sodišče?

lp.

ps.vnaprej hvala za odgovor

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS is in the house...garage to be precise.

Jutr pa sam gasa...

čestitam :OK: naj ti bo bolj služila kot bivša ;) a drgac kero si kupu? dej kksn link :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tkole ti bom rekel... če boš ti normalno peljal in naletel na normalnega policaja pri neki redni kontroli ti zaradi teh nekaj kW ne bi smel komplicirati, čeprav bi ti moral. V končni fazi so policaji le ljudje. Lahko pa nimaš te sreče. Meni osebno se teh nekaj kW zdi nekaj za kar bi bilo res neumno težiti. Načeloma pa sem slišal, da policaji večinoma gledajo na prostornino in pa nehomologirano opremo. V končni fazi je logično vsaj, da je povsem nekaj drugega, če že imaš A1 kategorijo, kot pa če le-te sploh nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tkole ti bom rekel... če boš ti normalno peljal in naletel na normalnega policaja pri neki redni kontroli ti zaradi teh nekaj kW ne bi smel komplicirati, čeprav bi ti moral. V končni fazi so policaji le ljudje. Lahko pa nimaš te sreče. Meni osebno se teh nekaj kW zdi nekaj za kar bi bilo res neumno težiti. Načeloma pa sem slišal, da policaji večinoma gledajo na prostornino in pa nehomologirano opremo. V končni fazi je logično vsaj, da je povsem nekaj drugega, če že imaš A1 kategorijo, kot pa če le-te sploh nimaš.

ok bomo vidli,prvo morm dobit motor z servisa :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!